Mersulautobuzelor.ro
Mersulautobuzelor.ro
Contact
Mersulautobuzelor.ro
Tecuci
KAUFLAND
KAUFLAND
Tecuci, Romania
Adresă:
STR. GHEORGHE PETRESCU NR66
Plecări
Ora
Către
06:40
09:00
Gresu
08:45
Lepsa
08:15
Valea Sarii
08:30
Tulnici
08:00
Vidra
07:45
Bolotesti
11:00
Brasov
10:00
Targu Secuiesc
07:40
Focsani
09:40
Ojdula
06:50
09:40
Targu Secuiesc
09:00
Gresu
08:50
Lepsa
08:40
Tulnici
08:15
Vidra
08:30
Valea Sarii
08:00
Bolotesti
07:40
Focsani
10:40
Brasov
09:30
Ojdula
07:10
08:55
Tulnici
09:15
Gresu
11:45
Sfantu Gheorghe
07:30
Cosmesti
08:45
Barsesti
08:50
Negrilesti
08:35
Colacu
08:40
Valea Sarii
08:35
Tichiris
08:30
Vidra
07:45
Garoafa
08:00
Focsani
10:10
Covasna
08:10
Bolotesti
09:05
Lepsa
09:50
Ojdula
08:45
Topesti
10:00
Targu Secuiesc
11:20
Brasov
13:00
14:05
Tichiris
14:20
Negrilesti
14:45
Lepsa
14:10
Valea Sarii
13:25
Garoafa
14:00
Vidra
16:20
Sfantu Gheorghe
13:50
Bolotesti
13:08
Cosmesti
13:30
Focsani
14:05
Colacu
15:50
Covasna
16:40
Brasov
14:15
Topesti
15:40
Targu Secuiesc
15:30
Ojdula
14:55
Gresu
14:15
Barsesti
14:30
Tulnici
16:15
17:00
Galati
17:30
Braila
16:40
Hanu Conache
16:30
Liesti
16:40
17:30
Galati
18:00
Braila
Sosiri
De la
Ora
06:40
Braila
05:00
06:50
Braila
05:20
06:40
Galati
05:30
06:50
Galati
05:45
06:50
Hanu Conache
06:15
06:50
Liesti
06:25
12:50
Brasov
09:00
12:50
Sfantu Gheorghe
09:20
12:50
Covasna
09:40
12:50
Targu Secuiesc
09:50
12:50
Ojdula
10:00
12:50
Gresu
10:40
12:50
Lepsa
10:55
12:50
Tulnici
11:05
12:50
Negrilesti
11:15
12:50
Barsesti
11:20
12:50
Topesti
11:25
12:50
Valea Sarii
11:35
12:50
Tichiris
12:50
Vidra
12:50
Colacu
11:45
12:50
Bolotesti
11:55
12:50
Focsani
12:20
12:50
Garoafa
12:25
12:50
Tisita
12:30
12:50
Cosmesti
12:40
16:15
Brasov
12:45
16:40
Brasov
12:45
16:55
Brasov
13:30
16:15
Targu Secuiesc
13:45
16:40
Targu Secuiesc
13:45
16:55
Sfantu Gheorghe
13:50
16:40
Ojdula
14:00
16:55
Covasna
14:10
16:15
Gresu
14:15
16:40
Gresu
14:15
16:55
Targu Secuiesc
14:20
16:55
Ojdula
14:30
16:15
Lepsa
14:30
16:40
Lepsa
14:30
16:15
Tulnici
14:45
16:40
Tulnici
14:45
16:15
Ojdula
14:55
16:15
Valea Sarii
15:00
16:40
Valea Sarii
15:00
16:55
Gresu
15:10
16:55
Lepsa
15:15
16:15
Vidra
15:15
16:40
Vidra
15:15
16:15
Bolotesti
15:30
16:40
Bolotesti
15:30
16:55
Tulnici
15:35
16:55
Negrilesti
15:45
16:15
Focsani
15:45
16:40
Focsani
15:45
16:55
Barsesti
15:50
16:55
Topesti
15:55
16:55
Valea Sarii
16:05
16:55
Tichiris
16:55
Colacu
16:10
16:55
Vidra
16:15
16:40
Tisita
16:15
16:55
Bolotesti
16:25
16:55
Focsani
16:30
16:55
Garoafa
16:35
16:55
Tisita
16:40
16:55
Cosmesti
16:43