Peco Mol (iesirea spre Brasov) - Mersul autobuzelor Targu Secuiesc Covasna Romania

Peco Mol (iesirea spre Brasov)

Targu Secuiesc, Romania

Plecări
Ora Către
03:00
05:00 Brasov
04:00
07:35 Leipzig 07:15 Bautzen 01:20 Altenburg 00:20 Jihlava 09:05 Brandenburg 08:30 Vetschau 08:00 Riesa 14:45 Luxembourg 14:10 Genk 13:45 Charleroi 13:25 Kortrijk 13:05 Geel 12:45 Amsterdam 12:35 Lingen 12:00 Flensburg 11:15 Lubeck 10:55 Stade 10:30 Soltau 10:00 Celle 09:40 Hildesheim 09:20 Stendal 07:30 Grimma 07:10 Dresda 01:15 Chemnitz 00:10 Bratislava 09:00 Berlin 08:20 Cottbus 07:50 Dessau 14:40 Arlon 14:00 Hasselt 13:40 Mons 13:20 Ostende 13:00 Turnhout 12:40 Emmen 12:30 Meppen 11:30 Cuxhaven 11:10 Elmshorn 10:50 Bremerhaven 10:20 Bremen 09:55 Garbsen 09:35 Salzgitter 09:15 Neuruppin 07:25 Gorlitz 07:05 Pirna 01:10 Plauen 08:40 Eisenhuttenstadt 08:10 Magdeburg 07:45 Bernburg 14:30 Namur 13:55 Bruxelles 13:35 Gent 13:15 Brugge 12:55 Rotterdam 12:15 Norden 10:10 Leer 11:25 Rendsburg 11:05 Norderstedt 10:45 Luneburg 10:15 Cloppenburg 09:50 Hannover 09:30 Braunschweig 07:20 Bautzen 07:00 Freiberg 01:00 Praga 09:10 Oranienburg 08:50 Potsdam 08:05 Torgau 07:40 Halle 14:20 Liege 13:50 Wavre 13:30 Tournai 13:10 Sint-Niklaas 12:50 Haga 12:25 Papenburg 12:05 Oldenburg 11:20 Neumunster 11:00 Hamburg 10:35 Uelzen 10:10 Vechta 09:45 Hameln 09:25 Wolfsburg
04:00
11:00 Budapesta
04:00
12:40 Bamberg 13:10 Zwickau 13:50 Eisenach 15:10 Wertheim 16:30 Mainz 17:00 Wetzlar 17:20 Koblenz 17:50 Marburg an der Lahn 18:30 Einbeck 18:50 Bielefeld 19:10 Dusseldorf 19:50 Munster 20:10 Roermond 05:10 Landshut 20:30 Tilburg 05:50 Munchen 20:50 Haga 08:00 Ravensburg 21:15 Venlo 10:10 Villingen-Schwenningen 21:35 Apeldoorn 10:50 Reutlingen 21:55 Leeuwarden 11:20 Pforzheim 12:00 Ulm 22:15 Leiden 12:50 Bayreuth 13:20 Gera 14:00 Bad Hersfeld 16:00 Darmstadt 16:40 Wiesbaden 17:05 Saarbrucken 17:30 Neuwied 17:55 Gottingen 18:35 Goslar 18:55 Aachen 19:30 Duisburg 19:55 Osnabruck 01:00 Viena 20:15 Bocholt 05:20 Freising 20:35 Breda 06:00 Rosenheim 20:55 Nijmegen 09:00 Memmingen 21:20 Hengelo 10:20 Albstadt 21:40 Zwolle 11:00 Baden-Baden 22:00 Drachten 11:40 Ludwigsburg 12:10 Ingolstadt 22:20 Hoorn 12:20 Nurnberg 12:55 Kulmbach 13:30 Jena 14:30 Coburg 16:10 Offenbach 16:50 Frankfurt 17:10 Luxembourg 17:40 Limburg an der Lahn 18:10 Kassel 18:40 Paderborn 19:00 Koln 19:20 Duisburg 20:00 Minden 03:00 Melk 20:20 Papenburg 05:30 Erding 20:40 Dordrecht 06:10 Starnberg 21:00 Arnhem 09:30 Singen 21:25 Almelo 10:30 Balingen 21:45 Emmen 11:10 Offenburg 22:05 Utrecht 11:50 Stuttgart 12:30 Erlangen 13:00 Hof 13:40 Erfurt 15:00 Wurzburg 16:20 Hanau am Main 16:55 Fulda 17:15 Trier 17:45 Siegen 18:20 Northeim 18:45 Detmold 19:05 Wuppertal 19:40 Essen 20:05 Monchengladbach 05:00 Amstetten 20:25 Eindhoven 05:40 Dachau 20:45 Rotterdam 07:00 Kempten 21:10 Enschede 10:00 Biberach an der Riß 21:30 Deventer 10:40 Tubingen 21:50 Groningen 11:20 Karlsruhe 22:10 Almere-Haven 11:55 Aalen
04:00
16:20 Abenra 15:00 Neumunster 08:00 Cottbus 01:00 Brno 20:40 Skive 20:10 Silkeborg 19:40 Roskilde 19:00 Odense 18:00 Haderslev 16:10 Sonderborg 14:00 Rostock 07:00 Dresda 00:10 Bratislava 20:30 Holstebro 20:00 Herning 19:30 Slagelse 18:50 Fredericia 17:00 Tonder 16:00 Flensburg 10:00 Berlin 06:00 Pirna 20:55 Aalborg 20:30 Viborg 19:55 Vejle 19:20 Nyborg 18:40 Kolding 15:20 Rendsburg 09:00 Vetschau 05:00 Praga 20:50 Randers 20:20 Arhus 19:50 Copenhagen 19:10 Svendborg 18:30 Esbjerg
04:00
20:15 Leeds 18:20 Grimsby 19:30 Liverpool 18:35 Nottingham 18:15 Coventry 17:45 Corby 07:45 Southampton 06:30 Oxford 04:30 Newport 03:00 Bath 23:30 Brighton 18:00 Ipswich 15:00 Londra 09:00 Dunkerque 05:00 Gent 01:30 Genk 23:00 Ansbach 21:00 Coburg 18:00 Amberg 16:00 Passau 20:00 Blackpool 17:15 Lincoln 19:45 Chester 18:50 Wolverhampton 18:30 Grantham 17:30 Kettering 07:30 Winchester 06:00 Worcester 04:00 Cardiff 02:00 Bournemouth 23:00 Eastbourne 17:00 Colchester 13:00 Folkestone 08:00 Tournai 04:00 Sint-Niklaas 01:00 Liege 22:30 Erlangen 20:30 Hof 17:30 Regensburg 15:00 Linz 19:50 Doncaster 18:10 Sheffield 19:10 Stoke on Trent 18:25 Birmingham 17:20 Leicester 16:30 Bedford 07:15 Basingstoke 05:30 Hereford 03:00 Swindon 01:00 Portsmouth 19:00 Cambridge 16:00 Chelmsford 12:00 Dover 07:00 Bruxelles 02:30 Antwerp 00:30 Darmstadt 22:00 Bad Kissingen 20:00 Kulmbach 17:00 Straubing 03:45 Manchester 14:00 Wels 13:30 Amstetten 19:15 Scunthorpe 19:45 Warrington 18:40 Derby 18:45 Boston 17:25 Peterborough 06:45 Luton 07:00 Reading 05:00 Gloucester 02:30 Bristol 00:00 Worthing 20:00 Norwich 15:30 Canterbury 10:00 Calais 06:00 Brugge 02:00 Hasselt 00:00 Wertheim 21:30 Suhl 19:00 Bayreuth 16:30 Deggendorf 20:30 York
04:00
19:10 La Rochelle 18:50 Bordeaux 17:10 Besancon 08:20 Reims 06:00 Singen 05:20 Murnau am Staffelsee 03:40 Bad Reichenhall 03:00 Graz 01:20 Neustadt 00:50 Langau 00:10 Viena 18:10 Troyes 15:25 Soissons 15:00 Dijon 17:35 Nice 18:00 Nancy 08:10 Verdun 05:50 Bonn 05:10 Garmisch-Partenkirchen 03:30 Freilassing 02:00 Bregenz 01:10 Weitra 00:40 Zwettl Stadt 17:00 Chartres 18:20 Clermont-Ferrand 17:05 Mulhouse 08:20 Nantes 08:00 Paris 14:40 Lyon 19:05 Tours 17:50 Marseille 13:00 Paris 08:00 Metz 05:40 Koln 05:10 Rosenheim 03:20 Laufen 01:40 Innsbruck 01:05 Gmunden 00:30 Krems an der Donau 17:15 Dole 18:40 Brive-la-Gaillarde 11:30 Rouen 15:10 Le Mans 15:30 Compiegne 19:00 Chartres 17:40 Cannes 09:00 Meaux 06:30 Winterthur 05:30 Starnberg 05:00 Ruhpolding 03:10 Salzburg 01:30 Wolfsberg 01:00 Waidhofen an der Thaya 00:20 Stockerau 17:30 Macon 15:40 Beauvais 15:05 Rennes
04:00
01:10 Zwettl Stadt 23:45 Hegyeshalom 08:00 Murnau am Staffelsee 07:00 Bad Reichenhall 17:00 Bonn 14:00 Munster 10:00 Bremen 20:00 Singen 20:35 Zug 05:20 Salzburg 04:10 Innsbruck 03:30 Braunau am Inn 01:55 Weitra 01:40 Gmunden 01:00 Krems an der Donau 23:40 Gyor 07:40 Garmisch-Partenkirchen 19:30 Saarbrucken 16:30 Dusseldorf 13:00 Kiel 19:35 Stuttgart 20:10 Winterthur 20:40 Lucerne 05:10 Graz 04:00 Wels 03:00 Wolfsberg 01:30 Waidhofen an der Thaya 00:10 Stockerau 23:30 Tatabanya 07:30 Ruhpolding 19:00 Luxembourg 16:00 Essen 12:00 Lubeck 19:40 Freiburg 20:20 Zurich 20:45 Sankt Gallen 05:00 Linz 03:50 Melk 02:30 Amstetten 01:20 Langau 23:50 Viena 05:30 Laufen 09:00 Hannover 06:00 Freilassing 18:00 Trier 15:00 Dortmund 11:00 Hamburg 19:50 Offenburg 20:30 Basel 20:50 Berna 04:20 Bregenz 03:40 Sankt Polten 02:00 Neustadt
04:00
05:00 Klagenfurt 09:00 Padova 11:00 Novara 13:00 Casale Monferrato 15:00 Ancona 15:30 Sulmona 05:30 Villach 09:30 Verona 11:30 Torino 13:30 Bologna 15:10 Civitanova Marche 15:50 Avezzano 08:00 Udine 10:00 Brescia 12:00 Asti 14:00 Forli 15:15 San Benedetto del Tronto 16:00 Roma 08:30 Venetia 10:30 Bergamo 12:30 Alessandria 14:30 Rimini 15:20 Pescara 15:40 Celano
04:45
04:30 Nurnberg 10:00 Gisen 14:15 Essen 07:15 Heilbronn 06:00 Wurzburg 11:00 Siegen 15:00 Dortmund 11:45 Heidelberg 01:30 Passau 08:00 Aschaffenburg 12:45 Koln 05:30 Crailsheim 06:30 Ohringen 03:30 Regensburg 09:00 Frankfurt 13:30 Dusseldorf 04:45 Ansbach
04:45
05:00 Munchen 10:45 Karlsruhe 11:15 Rastatt 12:50 Lahr 13:30 Homburg 04:30 Waldkraiburg 06:00 Augsburg 11:45 Heidelberg 11:45 Baden-Baden 13:20 Freiburg im Breisgau 13:00 Kaiserslautern 02:30 Deggendorf 09:30 Stuttgart 12:00 Mannheim 12:00 Buhl 03:30 Landshut 10:15 Pforzheim 07:30 Ulm 12:30 Offenburg 14:00 Saarbrucken 04:00 Muhldorf
04:45
06:30 Brasov
07:00
15:30 Vejle 16:30 Nyborg 19:00 Copenhagen 11:00 Hamburg 18:00 Horsens 16:00 Odense 17:30 Ringsted 13:00 Flensburg 18:30 Arhus 15:00 Kolding 07:30 Berlin 13:45 Padborg 02:45 Praga 20:30 Aalborg 17:00 Slagelse 04:45 Dresda 14:00 Abenra
07:00
14:00 Flensburg 17:15 Horsens 15:00 Abenra 17:15 Esbjerg 20:30 Viborg 18:45 Ringsted 14:45 Padborg 18:30 Arhus 19:30 Copenhagen 17:45 Varde 02:45 Praga 16:15 Kolding 20:00 Aalborg 18:15 Slagelse 18:45 Herning 12:00 Hamburg 16:45 Vejle 19:15 Randers 17:15 Odense 19:30 Holstebro
07:00
21:00 Ljungby 19:00 Landskrona 03:00 Nykoping 04:45 Dresda 21:45 Goteborg 22:00 Vaxjo 00:00 Jonkoping 03:45 Sodertalje 07:30 Berlin 20:30 Halmstad 01:30 Linkoping 04:15 Stockholm 20:00 Varberg 19:30 Helsingborg 18:30 Malmo 02:30 Norrkoping 02:45 Praga 19:15 Halmstad
07:00
08:30 Brasov 08:30 Brasov
07:55 GRUP ATYC
11:30 Aninoasa 10:50 Dealu Mare 08:55 Harman 11:00 Fieni 09:40 Azuga 11:10 Pucioasa 11:15 Pucioasa 10:35 Glod 08:05 Cernat 10:45 Pietrosita 09:30 Predeal 10:10 Sinaia 11:05 Motaeni 10:00 Poiana Tapului 11:25 Doicesti 10:40 Moroeni 08:30 Ozun 09:10 Brasov 11:35 Targoviste 10:55 Buciumeni 09:20 Timisu De Jos 11:20 Laculete Gara 09:50 Busteni 11:40 Targoviste
08:05 Tabita Tour
12:03 Bergamo 12:03 Bergamo 11:41 Brescia 13:20 Novara 11:41 Brescia 13:20 Novara 14:00 Torino 14:00 Torino 12:50 Milano 12:50 Milano
08:05 Tabita Tour
14:29 Ventimiglia 18:49 Lancon-Provence 23:05 La Jonquera 01:20 Vilafranca del Penedes 04:23 Pina de Ebro 08:19 Verona 08:00 Guadalajara 10:16 Madrid 12:10 Corral de Almaguer 14:35 Pedro Munoz 09:45 Coslada 11:45 Cabezamesada 14:15 Alcazar de San Juan 08:19 Verona 14:29 Ventimiglia 18:49 Lancon-Provence 23:05 La Jonquera 01:20 Vilafranca del Penedes 04:23 Pina de Ebro 15:02 Nice 19:50 Nimes 23:08 Figueras 01:39 Montblanch 04:50 Zaragoza 09:12 Brescia 08:37 Meco 10:45 Arganda del Rey 13:40 Quintanar de la Orden 14:45 Tomelloso 08:00 Guadalajara 10:16 Madrid 12:10 Corral de Almaguer 14:35 Pedro Munoz 09:12 Brescia 15:02 Nice 19:50 Nimes 23:08 Figueras 01:39 Montblanch 04:50 Zaragoza 16:08 Puget-sur Argens 20:36 Montpellier 23:33 Girona 03:00 Lerida 05:40 Alfamen 10:08 Piacenza 05:40 Alfamen 09:00 Alcala de Henares 11:15 Tarancon 13:58 Miguel Esteban 08:37 Meco 10:45 Arganda del Rey 13:40 Quintanar de la Orden 14:45 Tomelloso 10:08 Piacenza 16:08 Puget-sur Argens 20:36 Montpellier 23:33 Girona 03:00 Lerida 11:03 Tortona 18:02 Marseille 22:43 Perpignan 00:36 Barcelona 03:31 Fraga 06:08 Calatayud 05:51 Gonars 06:08 Calatayud 09:45 Coslada 11:45 Cabezamesada 14:15 Alcazar de San Juan 09:00 Alcala de Henares 11:15 Tarancon 13:58 Miguel Esteban 05:51 Gonars 11:03 Tortona 18:02 Marseille 22:43 Perpignan 00:36 Barcelona 03:31 Fraga
08:05 Tabita Tour
12:07 Linares 13:49 Montoro 15:48 Sevilla 16:45 El Rocio 17:22 Palos de la Frontera 18:15 Cartaya 03:08 Tarragona 04:47 Amposta 08:42 Albacete 10:15 Tomelloso 18:15 Cartaya 03:08 Tarragona 04:47 Amposta 08:42 Albacete 10:15 Tomelloso 12:07 Linares 13:49 Montoro 15:48 Sevilla 16:45 El Rocio 17:22 Palos de la Frontera 12:26 Ubeda 14:17 Cordoba 16:12 Pilas 17:01 Rociana 17:34 Mazagon 18:30 Ayamonte 03:15 Salou 05:20 Benicarlo 09:07 La Roda 10:30 La Solana 18:30 Ayamonte 03:15 Salou 05:20 Benicarlo 09:07 La Roda 10:30 La Solana 12:26 Ubeda 14:17 Cordoba 16:12 Pilas 17:01 Rociana 17:34 Mazagon 13:02 Jaen 14:50 Ecija 16:30 Bollullos par del Condado 17:09 Lucena del Puerto 17:53 Huelva 00:41 Barcelona 04:16 L'Hospitalet de l'Infant 06:04 Castellon de la Plana 09:34 San Clemente 10:59 Valdepenas 00:41 Barcelona 04:16 L'Hospitalet de l'Infant 06:04 Castellon de la Plana 09:34 San Clemente 10:59 Valdepenas 13:02 Jaen 14:50 Ecija 16:30 Bollullos par del Condado 17:09 Lucena del Puerto 17:53 Huelva 13:18 Andujar 15:25 Carmona 16:35 Almonte 17:17 Moguer 18:03 Gibraleon 01:25 Vilafranca del Penedes 04:24 Baix Ebre 06:56 Valencia 09:48 Villarrobledo 11:58 Bailen 01:25 Vilafranca del Penedes 04:24 Baix Ebre 06:56 Valencia 09:48 Villarrobledo 11:58 Bailen 13:18 Andujar 15:25 Carmona 16:35 Almonte 17:17 Moguer 18:03 Gibraleon
08:05 Tabita Tour
09:10 Aielo de Malferit 10:35 Denia 12:36 Murcia 14:05 Vera 15:31 El Ejido 17:05 Granada 05:19 Benicarlo 03:15 Salou 09:10 Aielo de Malferit 10:35 Denia 12:36 Murcia 14:05 Vera 15:31 El Ejido 17:05 Granada 05:19 Benicarlo 03:15 Salou 00:41 Barcelona 09:16 Ontinyent 11:08 Benidorm 13:03 Lorca 14:21 Balisa 15:43 Adra 18:07 Velez-Malaga 04:47 Amposta 03:07 Tarragona 00:41 Barcelona 09:16 Ontinyent 11:08 Benidorm 13:03 Lorca 14:21 Balisa 15:43 Adra 18:07 Velez-Malaga 04:47 Amposta 03:07 Tarragona 06:56 Valencia 09:37 Alcoi 11:39 Alicante 13:33 Puerto Lumbreras 15:05 Almeria 16:06 Castell de Ferro 18:30 Malaga 04:23 Baix Ebre 01:25 Vilafranca del Penedes 06:56 Valencia 09:37 Alcoi 11:39 Alicante 13:33 Puerto Lumbreras 15:05 Almeria 16:06 Castell de Ferro 18:30 Malaga 04:23 Baix Ebre 01:25 Vilafranca del Penedes 08:59 Jativa 10:15 Oliva 11:58 Elche 13:49 Huercal Overa 15:16 Roquetas de Mar 16:19 Motril 06:04 Castellon de la Plana 04:15 L'Hospitalet de l'Infant 08:59 Jativa 10:15 Oliva 11:58 Elche 13:49 Huercal Overa 15:16 Roquetas de Mar 16:19 Motril 06:04 Castellon de la Plana 04:15 L'Hospitalet de l'Infant
08:05 Tabita Tour
02:30 Pau 07:15 Bilbao 12:55 Oviedo 23:30 Vigo 00:00 Valladolid 02:30 Pau 07:15 Bilbao 12:55 Oviedo 23:30 Vigo 00:00 Valladolid 03:55 Bayonne 09:10 Santander 14:45 Leon 07:30 Miranda de Ebro 03:55 Bayonne 09:10 Santander 14:45 Leon 07:30 Miranda de Ebro 21:25 Narbonne 04:25 Biriatou 09:40 Torrelavega 18:25 Lugo 07:20 Vitoria-Gasteiz 21:25 Narbonne 04:25 Biriatou 09:40 Torrelavega 18:25 Lugo 07:20 Vitoria-Gasteiz 22:15 Carcassonne 04:55 San Sebastian 11:55 Gijon 20:15 La Coruna 10:30 Logrono 22:15 Carcassonne 04:55 San Sebastian 11:55 Gijon 20:15 La Coruna 10:30 Logrono
08:05 Tabita Tour
09:35 Brasov
08:05 Tabita Tour
18:30 Arad 18:30 Arad
08:30
11:20 Sighisoara 13:55 Cluj Napoca 12:00 Targu Mures 09:40 Brasov
09:50
12:05 Fagaras 10:50 Brasov 15:20 Cluj Napoca 13:05 Sibiu 13:50 Alba Iulia
10:00
11:00 Brasov 12:45 Sighisoara 15:30 Cluj Napoca 16:00 Floresti 13:45 Targu Mures 14:45 Turda
10:00
13:45 Targu Mures 14:45 Turda 11:00 Brasov 12:45 Sighisoara 15:00 Floresti 15:45 Cluj Napoca
10:30 RazTravel
15:30 Sebes 11:30 Brasov 16:15 Deva 19:00 Arad 15:00 Sibiu 18:15 Timisoara 12:30 Fagaras
11:00
02:00 Budapesta 17:00 Deva 12:00 Brasov 18:30 Lugoj 13:00 Fagaras 19:30 Timisoara 02:00 Viena 15:30 Sibiu 20:30 Arad
11:50
12:50 Onesti 14:10 Focsani 14:00 Tecuci 13:30 Adjud
12:30 RazTravel
17:30 Sebes 20:30 Arad 16:30 Sibiu 20:00 Timisoara 14:30 Fagaras 18:30 Deva 13:30 Brasov
13:30
11:15 Wolverhampton 16:00 Chester 21:50 Dun Dealgan 05:30 Londra 15:00 Heidelberg 12:30 Nurnberg 01:00 Calais 07:30 Luton 11:45 Telford 17:30 Holyhead 23:30 Belfast 22:40 Portadown 04:30 Bratislava 10:15 Plzen 03:00 Dover 08:10 Milton Keynes 13:00 Stoke on Trent 20:30 Dublin 06:00 Brno 08:30 Praga 02:30 Budapesta 17:15 Saarbrucken 04:10 Maidstone 10:00 Coventry 15:15 Liverpool 21:20 Corcaigh 12:30 Stafford 15:30 Mannheim 14:00 Heilbronn 19:00 Luxembourg 14:30 Warrington 10:30 Birmingham
13:30
07:00 Oxford 22:30 Gent 11:30 Crewe 05:30 Londra 09:00 Hereford 08:50 Wembley 12:00 Norwich 12:30 Nurnberg 15:00 York 08:30 Praga 23:20 Brugge 09:00 Leicester 18:00 Glasgow 16:30 Dumfries 16:45 Durham 22:15 Dunfermline 13:30 Liverpool 03:00 Dover 11:00 Stoke on Trent 07:30 Luton 07:30 Southend-on-Sea 19:00 Luxembourg 12:30 Doncaster 15:00 Heidelberg 06:00 Brno 21:30 Bruxelles 11:30 Sheffield 18:45 Perth 13:50 Harrogate 19:00 Newcastle upon Tyne 20:45 Essen 12:30 Chester 03:30 Canterbury 10:00 Birmingham 10:00 Nottingham 09:30 Colchester 17:15 Saarbrucken 14:00 Scunthorpe 14:00 Heilbronn 04:30 Bratislava 11:00 Chesterfield 13:00 Leeds 20:00 Aberdeen 18:30 Stirling 15:00 Middlesbrough 22:45 Kirkcaldy 08:30 Gloucester 01:00 Calais 11:50 Northwich 04:10 Maidstone 11:15 Manchester 09:40 Watford 10:30 Ipswich 15:30 Mannheim 14:30 Kingston upon Hull 10:15 Plzen 02:30 Budapesta 08:00 Northampton 14:30 Carlisle 19:00 Dundee 17:30 Sunderland 21:30 Edinburgh
13:50
12:15 Castellammare del Golfo 05:15 Vibo Valentia 09:00 Rocca di Capri Leone 03:35 Rossano 08:55 Capo d'Orlando 06:40 Reggio di Calabria 06:00 Palmi 21:55 Mercato San Severino 15:30 Strasatti 13:05 Santa Ninfa 09:30 Udine 14:10 Caltabellotta 15:00 Prato 09:00 Contessa Entellina 18:00 Orte 11:00 Catania 21:30 Casino 12:50 Rosolini 00:15 Salerno 00:00 Lentini 02:55 Sala Consilina 04:15 Falerna 07:00 Messina 08:30 Falcone 10:00 Tusa 12:30 Alcamo 04:55 Pizzo 02:45 Polla 05:45 Gioia Tauro 10:40 Termini Imerese 21:10 Teano 07:15 Spadafora 17:00 Paceco 15:10 Mazara del Vallo 13:30 Campobello di Mazara 10:30 Pordenone 14:30 Sciacca 15:30 Firenze 09:35 Taormina 20:00 Roma 11:30 Siracusa 22:10 Nola 13:45 Modica 00:45 Battipaglia 00:00 Agrigento 02:30 Potenza 04:30 Lamezia Terme 07:30 Milazzo 08:45 Brolo 10:30 Cefalu 13:15 Trapani 04:25 Castrovillari 02:00 Contursi 03:10 Padula 10:50 Bagheria 21:45 San Nicola 14:15 Bologna 16:30 Marausa 12:30 Partanna 10:45 Mestre 13:50 Castelvetrano 11:30 Padova 14:50 Menfi 16:30 Arezzo 10:05 Giarre 20:30 Frosinone 12:00 Avola 22:30 Napoli 14:30 Ragusa 01:00 Eboli 03:15 Lagonegro 05:30 Rosarno 08:00 Barcellona-Pozzo di Gotto 09:15 Sant'Agata di Militello 11:00 Palermo 12:00 Partinico 03:55 Rende 04:20 Lauria Inferiore 03:45 Tarsia 03:25 Corigliano Calabro 11:10 Venetia 21:35 Caserta 12:00 Verona 16:00 Marsala 12:45 Salemi 07:00 Pince 14:00 Ribera 12:30 Ferrara 00:00 Caltanissetta 17:45 Orvieto 10:40 Acireale 20:40 Ceprano 12:20 Lido di Mondello 23:30 Montoro 14:55 Vittoria 01:10 Campania 04:05 Cosenza 06:15 Villa San Giovanni 08:15 Patti 09:45 Santo Stefano di Camastra
14:30 RazTravel
19:00 Galati 17:10 Focsani 18:30 Braila 16:00 Onesti 17:40 Tecuci 16:30 Adjud
16:30 RazTravel
19:00 Focsani 19:00 Tecuci 18:00 Onesti 20:00 Braila 18:30 Adjud 20:00 Galati
17:00
23:30 Lugoj 18:00 Brasov 09:00 Viena 22:00 Deva 01:30 Arad 05:30 Budapesta 20:30 Sibiu 00:30 Timisoara 19:00 Fagaras
17:20
20:50 Braila 19:05 Adjud 20:35 Galati 18:35 Onesti 19:35 Focsani
17:30
18:45 Onesti 21:00 Braila 19:15 Adjud 19:45 Focsani 20:45 Galati
17:30
19:15 Adjud 21:15 Braila 20:00 Focsani 21:00 Galati 18:45 Onesti
18:00 GRUP ATYC
18:15 Bretcu 18:10 Lemnia 19:05 Oituz 18:40 Poiana Sarata 19:25 Onesti
20:10
22:40 Focsani 21:20 Onesti 21:50 Adjud 22:20 Tecuci
21:30
13:00 Viena 22:30 Brasov 06:00 Arad 10:00 Budapesta 02:30 Deva 01:00 Sibiu 04:00 Lugoj 23:30 Fagaras 05:00 Timisoara
23:10
04:00 Cluj Napoca 02:15 Aeroport Targu Mures 02:30 Iernut 03:30 Turda 02:00 Targu Mures 03:00 Ludus 04:30 Floresti 01:40 Balauseri 03:15 Campia Turzii 00:01 Brasov 01:20 Sighisoara
Sosiri
De la Ora

10:40 Caltanissetta 10:40 Napoli 10:40 Agrigento 10:40 Napoli 10:40 San Michele di Serino
00:00

19:00 Vaxjo
00:00

16:00 Leicester 16:00 Saarbrucken
00:00
Tabita Tour
13:40 Le Cannet 13:40 Le Cannet
00:00
Tabita Tour
13:40 Malaga 13:40 Malaga
00:00

16:00 Colchester
00:01
Tabita Tour
13:40 Vigo 13:40 Vigo
00:01

14:10 Bratislava
00:02

10:40 Mercato San Severino 10:40 Mercato San Severino 10:40 Atripalda
00:10

14:10 Innsbruck
00:10

10:40 Acerno
00:15

16:00 Hereford
00:15

10:40 Nola 10:40 Montecorvino Rovella 10:40 Nola
00:20

14:10 Neustadt
00:20
Tabita Tour
13:40 Sevilla 13:40 Sevilla
00:20

10:40 Contursi
00:25

10:40 Controne
00:30

16:00 Praga
00:30

16:00 Praga
00:30

14:10 Weitra
00:30
Tabita Tour
13:40 Velez-Malaga 13:40 Velez-Malaga
00:30
Tabita Tour
13:40 Perpignan 13:40 Perpignan
00:35
Tabita Tour
13:40 Carmona 13:40 Carmona
00:35

10:40 Campania
00:40
Tabita Tour
13:40 Narbonne 13:40 Narbonne
00:40

10:40 Agropoli
00:50

10:40 Capaccio
00:55

10:40 Bellizzi Irpino 10:40 Casino 10:40 Casino
01:00

21:30 Praga 19:00 Praga 21:30 Jonkoping 19:00 Jonkoping
01:00

19:00 Ljungby
01:00

16:00 Gloucester 16:00 Northampton
01:00

14:10 Jihlava
01:00

14:10 Calais
01:00

14:10 Gmunden
01:00

10:40 Pontecagnano
01:05

14:10 Dunkerque
01:10

14:10 Waidhofen an der Thaya
01:10

10:40 Ceprano 10:40 Ceprano
01:15

16:00 Milton Keynes
01:20

14:10 Langau
01:20
Tabita Tour
13:40 Ecija 13:40 Ecija
01:25

10:40 Frosinone 10:40 Frosinone
01:30

14:10 Zwettl Stadt
01:30
Tabita Tour
13:40 Granada 13:40 Granada
01:40
Tabita Tour
13:40 Montpellier 13:40 Montpellier
01:44

10:40 Torino
01:45

10:40 Moncalieri
01:55

19:00 Halmstad
02:00

16:00 Southend-on-Sea 16:00 Luton
02:00

16:00 Luton
02:00

14:10 Brno
02:00

14:10 Tournai
02:00

10:40 Alba
02:05

14:10 Krems an der Donau
02:05

14:10 Stockerau
02:10

10:40 Casale Monferrato
02:15
Tabita Tour
13:40 Cordoba 13:40 Cordoba
02:15

10:40 San Germano Vercellese
02:25
Tabita Tour
13:40 Nimes 13:40 Nimes
02:29

10:40 Roma 10:40 Roma
02:30

19:00 Goteborg
02:30

16:00 Oxford
02:30

10:40 Moncalvo
02:35

10:40 Asti
02:45

10:40 Alessandria
02:55
Tabita Tour
13:40 Montoro 13:40 Montoro
02:55

19:00 Goteborg 19:00 Goteborg 21:30 Vaxjo 19:00 Vaxjo 21:30 Goteborg 21:30 Goteborg
03:00

16:00 Brno 16:00 Watford
03:00

16:00 Brno
03:00

14:10 Bratislava
03:00

14:10 Viena
03:00

14:10 Viena
03:00
Tabita Tour
13:40 Motril 13:40 Motril
03:00
Tabita Tour
13:40 Lancon-Provence 13:40 Lancon-Provence
03:02

10:40 Voghera
03:05

10:40 Orte 10:40 Pavia 10:40 Orte
03:15
Tabita Tour
13:40 Castell de Ferro 13:40 Castell de Ferro
03:20

10:40 Stradella
03:25

16:15 Dortmund
03:30

19:00 Helsingborg 19:00 Varberg
03:30

16:00 Wembley
03:30
Tabita Tour
13:40 Andujar 13:40 Andujar
03:30

10:40 Castel San Giovanni
03:35
Tabita Tour
13:40 Adra 13:40 Adra
03:40

10:40 Orvieto 10:40 Orvieto 10:40 Piacenza
03:45

10:40 Caorso
03:55
Tabita Tour
13:40 Marseille 13:40 Marseille
03:57

21:30 Ljungby 19:00 Ljungby 21:30 Varberg 19:00 Varberg
04:00

19:00 Landskrona
04:00

16:00 Londra
04:00

16:00 Londra
04:00

14:10 Budapesta
04:00

14:10 Hoorn
04:00
Tabita Tour
13:40 Bailen 13:40 Bailen
04:00
Tabita Tour
13:40 El Ejido 13:40 El Ejido
04:00

10:40 Cremona
04:05

16:15 Essen
04:15

10:40 Minerbe
04:15
Tabita Tour
13:40 Jaen 13:40 Jaen
04:15

16:00 Maidstone
04:20

16:00 Maidstone
04:20

14:10 Leiden
04:20

10:40 Ghedi
04:25

19:00 Malmo 19:00 Halmstad
04:30

16:00 Bratislava
04:30

16:00 Bratislava
04:30

14:10 Almere-Haven
04:30
Tabita Tour
13:40 Ubeda 13:40 Ubeda
04:30
Tabita Tour
13:40 Roquetas de Mar 13:40 Roquetas de Mar
04:30

10:40 Chivasso
04:35
Tabita Tour
13:40 Lugo 13:40 Lugo
04:35

10:40 Arezzo 10:40 Paceco 10:40 Arezzo
04:40

14:10 Utrecht
04:40

16:15 Saarbrucken
04:45

10:40 Santhia 10:40 Marausa
04:45
Tabita Tour
13:40 Linares 13:40 Linares
04:45
Tabita Tour
13:40 Arad
04:45
Tabita Tour
13:40 Puget-sur Argens 13:40 Puget-sur Argens
04:49

14:10 Drachten
04:50

10:40 Spasu
04:55

14:10 Leeuwarden
04:55

16:15 Dusseldorf
05:00

10:40 Marsala
05:00

19:00 Aalborg 19:00 Copenhagen 19:00 Viborg
05:00

21:30 Halmstad 19:00 Halmstad 21:30 Halmstad 19:00 Halmstad
05:00

14:10 Groningen
05:00

14:10 York
05:00

14:10 La Rochelle
05:00

14:10 Berna
05:00
Tabita Tour
13:40 Almeria 13:40 Almeria
05:00

10:40 Biandrate
05:05

14:10 Assen
05:10

14:10 Leeds
05:10

14:10 Tours
05:10

16:15 Homburg
05:15

10:40 Novara
05:15

14:10 Emmen
05:20

14:10 Blackpool
05:20

14:10 Chartres
05:20

10:40 Arluno
05:25

14:10 Zwolle
05:25
Tabita Tour
13:40 Nice 13:40 Nice
05:29

10:40 Firenze 10:40 Firenze
05:30

16:00 Canterbury
05:30

14:10 Apeldoorn
05:30

14:10 Doncaster
05:30

14:10 Bordeaux
05:30

14:10 Sankt Gallen
05:30
RazTravel
10:30 Galati
05:30
Tabita Tour
13:40 Valdepenas 13:40 Valdepenas
05:30
RazTravel
14:30 Arad
05:30

10:40 Pero 10:40 Strasatti
05:35

14:10 Deventer
05:35

10:40 Mazara del Vallo
05:40

14:10 Almelo
05:40

14:10 Scunthorpe
05:40

14:10 Brive-la-Gaillarde
05:40

16:15 Koln
05:45

16:15 Kaiserslautern
05:45

10:40 Prato 10:40 Prato 10:40 Milano
05:45

19:00 Holstebro
05:45

14:10 Grimsby
05:50

14:10 Clermont-Ferrand
05:50

10:40 Monza
05:55

16:15 Freiburg im Breisgau
06:00

10:40 Menfi 10:40 Trapani 10:40 Trapani
06:00

19:00 Randers
06:00

11:00 Galati
06:00

16:00 Dover
06:00

16:00 Dover
06:00

14:10 Hengelo
06:00

14:10 Aalborg
06:00

14:10 Lincoln 14:10 Bruxelles
06:00

14:10 Troyes
06:00

14:10 Lucerne
06:00
RazTravel
10:30 Braila
06:00
Tabita Tour
13:40 La Solana 13:40 La Solana
06:00
Tabita Tour
13:40 Balisa 13:40 Balisa
06:00

09:50 Braila
06:00

10:00 Braila
06:00

10:00 Braila
06:00

10:40 Trezzo sull'Adda
06:05

14:10 Venlo
06:10

14:10 Randers
06:10

14:10 Sheffield
06:10

14:10 Nancy
06:10
Tabita Tour
13:40 Ventimiglia 13:40 Ventimiglia
06:10

10:40 Dalmine 10:40 Sciacca
06:15

14:10 Enschede
06:20

14:10 Skive
06:20

14:10 Manchester
06:20
Tabita Tour
13:40 Vera 13:40 Vera
06:20

09:50 Galati
06:20

10:40 Bergamo
06:25

16:15 Lahr
06:30

19:00 Herning 19:00 Ringsted
06:30

19:00 Helsingborg 21:30 Helsingborg
06:30

11:00 Braila
06:30

16:00 Budapesta
06:30

16:00 Budapesta
06:30

14:10 Arnhem
06:30

14:10 Holstebro
06:30

14:10 Warrington 14:10 Brugge
06:30

14:10 Marseille
06:30
GRUP ATYC
07:55 Onesti
06:30
RazTravel
14:30 Timisoara
06:30

10:00 Galati
06:30

10:00 Galati
06:30

10:40 Rovato
06:35

14:10 Nijmegen
06:40

14:10 Viborg
06:40

14:10 Liverpool
06:40
Tabita Tour
13:40 Huercal Overa 13:40 Huercal Overa
06:40

10:40 Bologna 10:40 Bologna 10:40 Ospitaletto 10:40 Caltabellotta
06:45

16:15 Offenburg
06:50

14:10 Haga
06:50

14:10 Arhus
06:50

14:10 Chester
06:50
GRUP ATYC
07:55 Oituz
06:50

10:40 Brescia
06:55

10:40 Alcamo 10:40 Alcamo 10:40 Ribera
07:00

19:00 Arhus 19:00 Slagelse
07:00

21:30 Landskrona 19:00 Landskrona
07:00

11:50 Cluj Napoca
07:00

14:10 Luxembourg
07:00

14:10 Rotterdam
07:00

14:10 Silkeborg
07:00

14:10 Gent 14:10 Stoke on Trent
07:00

14:10 Cannes
07:00

14:10 Zug
07:00

14:10 Roma
07:00
RazTravel
10:30 Tecuci
07:00
Tabita Tour
13:40 Tomelloso 13:40 Tomelloso
07:00
Tabita Tour
13:40 Tomelloso 13:40 Tomelloso
07:00

10:40 Villa Nuova
07:05

14:10 Dordrecht
07:10

14:10 Herning
07:10

14:10 Derby
07:10

14:10 Avezzano
07:10

16:15 Siegen
07:15

16:15 Buhl
07:15

10:40 Peschiera
07:15
GRUP ATYC
07:55 Poiana Sarata
07:15

14:10 Breda
07:20

14:10 Vejle
07:20

14:10 Nottingham
07:20

14:10 Celano
07:20

10:40 Sommacampagna
07:25

16:15 Baden-Baden
07:30

10:40 Castelvetrano 10:40 Castellammare del Golfo 10:40 Castellammare del Golfo
07:30

21:30 Malmo 19:00 Malmo
07:30

11:00 Tecuci
07:30

14:10 Namur
07:30

14:10 Tilburg
07:30

14:10 Copenhagen
07:30

14:10 Sint-Niklaas 14:10 Wolverhampton
07:30

14:10 Nice
07:30

14:10 Sulmona
07:30
RazTravel
10:30 Focsani
07:30
Tabita Tour
13:40 Pedro Munoz 13:40 Pedro Munoz
07:30
Tabita Tour
13:40 Villarrobledo 13:40 Villarrobledo
07:30
Tabita Tour
13:40 Puerto Lumbreras 13:40 Puerto Lumbreras
07:30

09:50 Focsani
07:30

10:40 Verona
07:35

10:40 Ferrara 10:40 Ferrara
07:40

19:00 Varde
07:40

14:10 Eindhoven
07:40

14:10 Roskilde
07:40

14:10 Antwerp 14:10 Birmingham
07:40

14:10 Macon
07:40

14:10 Pescara
07:40
GRUP ATYC
07:55 Bretcu
07:40
Tabita Tour
13:40 Torino 13:40 Torino
07:40

10:00 Focsani
07:40

10:00 Focsani
07:40

16:15 Mannheim
07:45

19:00 Horsens
07:45
GRUP ATYC
07:55 Lemnia
07:45

10:40 San Bonifacio 10:40 Campobello di Mazara
07:50

14:10 Papenburg
07:50

14:10 Slagelse
07:50

14:10 Coventry 14:10 Hasselt
07:50

14:10 Dole
07:50

14:10 San Benedetto del Tronto
07:50

14:10 Roermond
07:55

14:10 Nyborg
07:55

16:15 Heidelberg
08:00

16:15 Rastatt 16:15 Heidelberg
08:00

10:40 Partinico 10:40 Santa Ninfa 10:40 Partinico
08:00

11:00 Focsani
08:00

16:00 Calais
08:00

16:00 Calais
08:00

14:10 Monchengladbach
08:00

14:10 Svendborg
08:00

14:10 Boston 14:10 Genk
08:00

14:10 Besancon
08:00

14:10 Basel
08:00

14:10 Civitanova Marche
08:00
RazTravel
12:30 Galati 10:30 Adjud
08:00
Tabita Tour
13:40 Alcazar de San Juan 13:40 Alcazar de San Juan
08:00
Tabita Tour
13:40 San Clemente 13:40 San Clemente
08:00
Tabita Tour
13:40 Lorca 13:40 Lorca
08:00
RazTravel
16:30 Arad
08:00

09:50 Adjud
08:00

19:00 Esbjerg
08:10

14:10 Minden
08:10

14:10 Odense
08:10

14:10 Grantham
08:10

14:10 Mulhouse
08:10

14:10 Ancona
08:10
Tabita Tour
13:40 La Roda 13:40 La Roda
08:10
Tabita Tour
13:40 Leon 13:40 Leon
08:10

10:00 Adjud
08:10

16:15 Gisen
08:15

10:40 Salemi
08:15
Tabita Tour
13:40 Miguel Esteban 13:40 Miguel Esteban
08:15

10:40 Partanna
08:20

11:50 Targu Mures
08:20

14:10 Osnabruck
08:20

14:10 Fredericia
08:20

14:10 Leicester
08:20

14:10 Chartres
08:20

14:10 Rimini
08:20

10:00 Adjud
08:20

10:40 Vicenza
08:25

19:00 Vejle
08:30

14:10 Munster
08:30

14:10 Kolding
08:30

14:10 Liege
08:30

14:10 Rouen
08:30

14:10 Forli
08:30
RazTravel
10:30 Onesti 12:30 Braila
08:30
Tabita Tour
13:40 Quintanar de la Orden 13:40 Quintanar de la Orden
08:30
Tabita Tour
13:40 Murcia 13:40 Murcia
08:30
RazTravel
14:30 Deva
08:30

10:40 Grisignano di Zocco
08:35

10:40 Padova 10:40 Padova
08:40

14:10 Essen
08:40

14:10 Esbjerg
08:40

14:10 Corby
08:40

14:10 Beauvais
08:40

14:10 Bologna
08:40
Tabita Tour
13:40 Novara 13:40 Novara
08:48

14:10 Duisburg
08:50

14:10 Haderslev
08:50

14:10 Kettering
08:50

14:10 Compiegne
08:50

14:10 Casale Monferrato
08:50

09:50 Onesti
08:50

14:10 Dusseldorf
08:55

14:10 Tonder
08:55

16:15 Karlsruhe
09:00

10:40 Venetia 10:40 Venetia 10:40 Mestre 10:40 Mestre
09:00

19:00 Kolding
09:00

11:00 Adjud
09:00

14:10 Liege
09:00

14:10 Wuppertal
09:00

14:10 Abenra
09:00

14:10 Darmstadt 14:10 Bedford
09:00

14:10 Soissons
09:00

14:10 Zurich
09:00

14:10 Alessandria
09:00
Tabita Tour
13:40 Corral de Almaguer 13:40 Corral de Almaguer
09:00
Tabita Tour
13:40 Albacete 13:40 Albacete
09:00
Tabita Tour
13:40 Elche 13:40 Elche
09:00
RazTravel
16:30 Timisoara
09:00

10:00 Onesti
09:00

10:00 Onesti
09:00

10:40 Mestre 10:40 Mestre
09:05

14:10 Genk
09:10

14:10 Koln
09:10

14:10 Sonderborg
09:10

14:10 Nantes
09:10

14:10 Winterthur
09:10
Tabita Tour
13:40 Cabezamesada 13:40 Cabezamesada
09:10
Tabita Tour
13:40 Tortona 13:40 Tortona
09:18
Tabita Tour
13:40 Milano 13:40 Milano
09:19

10:40 Pordenone 10:40 Pordenone
09:20

14:10 Aachen
09:20

14:10 Flensburg
09:20

14:10 Le Mans
09:20

14:10 Singen
09:20

14:10 Asti
09:20

10:40 Latisana 10:40 Latisana
09:30

11:50 Sighisoara
09:30

11:00 Onesti
09:30

16:00 Kirkcaldy
09:30

14:10 Duren
09:30

14:10 Rendsburg
09:30

14:10 Luton 14:10 Wertheim
09:30

14:10 Rennes
09:30
RazTravel
12:30 Tecuci
09:30
Tabita Tour
13:40 Tarancon 13:40 Tarancon
09:30
RazTravel
14:30 Sebes
09:30

16:00 Brugge
09:40

14:10 Bonn
09:40

14:10 Neumunster
09:40

14:10 Dijon
09:40

14:10 Offenburg
09:40
Tabita Tour
13:40 Alicante 13:40 Alicante
09:40

16:15 Pforzheim
09:45

19:00 Abenra
09:45

10:40 Trieste 10:40 Trieste
09:50

14:10 Rostock
09:50

14:10 Lyon
09:50

14:10 Freiburg
09:50
Tabita Tour
13:40 Bergamo 13:40 Bergamo
09:55

16:15 Frankfurt
10:00

10:40 Palermo 10:40 Palermo
10:00

19:00 Odense 19:00 Padborg
10:00

16:00 Dunfermline
10:00

16:00 Belfast
10:00

14:10 Hasselt
10:00

14:10 Hamm
10:00

14:10 Southampton 14:10 Ansbach
10:00

14:10 Paris
10:00

14:10 Stuttgart
10:00

14:10 Torino
10:00
RazTravel
12:30 Focsani
10:00
Tabita Tour
13:40 Arganda del Rey 13:40 Arganda del Rey
10:00
Tabita Tour
13:40 Oviedo 13:40 Oviedo
10:00

14:10 Paris
10:05

14:10 Saarbrucken
10:05

10:40 Vittoria
10:10

14:10 Lippstadt
10:10

14:10 Meaux
10:10
Tabita Tour
13:40 Piacenza 13:40 Piacenza
10:12

10:40 Gonars 10:40 Gonars
10:15

14:10 Bielefeld
10:20

14:10 Reims
10:20
Tabita Tour
13:40 Benidorm 13:40 Benidorm
10:20

10:40 Ragusa
10:25
Tabita Tour
13:40 Brescia 13:40 Brescia
10:28

16:15 Stuttgart
10:30

10:40 Udine 10:40 Udine 10:40 Portogruaro 10:40 Verona 10:40 Portogruaro 10:40 Verona
10:30

16:00 Gent 16:00 Edinburgh
10:30

14:10 Detmold
10:30

14:10 Winchester 14:10 Erlangen
10:30

14:10 Verdun
10:30

14:10 Novara
10:30
RazTravel
12:30 Adjud
10:30
RazTravel
14:30 Sibiu
10:30

10:40 Modica
10:40

14:10 Paderborn
10:40

14:10 Metz
10:40
Tabita Tour
13:40 Denia 13:40 Denia
10:40

16:15 Heilbronn
10:45

16:00 Portadown
10:50

14:10 Goslar
10:50

14:10 Winterthur
10:50

14:10 Singen
10:55

16:15 Aschaffenburg
11:00

10:40 Cefalu 10:40 Cefalu 10:40 Rosolini
11:00

19:00 Flensburg
11:00

14:10 Bruxelles
11:00

14:10 Einbeck
11:00

14:10 Basingstoke
11:00

14:10 Bonn
11:00

14:10 Luxembourg
11:00

14:10 Bergamo
11:00
Tabita Tour
13:40 Madrid 13:40 Madrid
11:00
Tabita Tour
13:40 Oliva 13:40 Oliva
11:00
Tabita Tour
13:40 Gijon 13:40 Gijon
11:00
RazTravel
16:30 Deva
11:00

14:10 Koln
11:05

14:10 Trier
11:05
Tabita Tour
13:40 Brescia 13:40 Brescia
11:09

11:50 Brasov
11:10

14:10 Wavre
11:10

14:10 Northeim
11:10

14:10 Starnberg
11:10

14:10 Bonn
11:10

10:40 Tusa 10:40 Tusa
11:15

17:30 Floresti
11:15

14:10 Charleroi
11:20

14:10 Kassel
11:20

14:10 Murnau am Staffelsee
11:20

14:10 Koln
11:20
Tabita Tour
13:40 Coslada 13:40 Coslada
11:20

14:10 Garmisch-Partenkirchen
11:25

16:15 Ohringen
11:30

10:40 Plezzo di Tarvisio 10:40 Plezzo di Tarvisio
11:30

16:00 Bruxelles
11:30

14:10 Mons
11:30

14:10 Gottingen
11:30

14:10 Bad Kissingen 14:10 Reading
11:30

14:10 Rosenheim
11:30

14:10 Dusseldorf
11:30

14:10 Brescia
11:30
RazTravel
12:30 Onesti
11:30

17:20 Floresti
11:30

16:00 Dun Dealgan
11:40

14:10 Gent
11:40

14:10 Marburg an der Lahn
11:40

14:10 Bad Reichenhall
11:40

14:10 Essen
11:40

14:10 Verona
11:40
Tabita Tour
13:40 Alcala de Henares 13:40 Alcala de Henares
11:40

10:40 Avola
11:45

14:10 Freilassing
11:45

14:10 Tournai
11:50

14:10 Siegen
11:50

14:10 Dortmund
11:50

17:20 Cluj Napoca
11:50

14:10 Limburg an der Lahn
11:55

14:10 Laufen
11:55

14:10 Munster
11:55

16:15 Ulm
12:00

10:40 Santo Stefano di Camastra 10:40 Santo Stefano di Camastra
12:00

17:00 Galati
12:00

14:10 Kortrijk
12:00

14:10 Neuwied
12:00

14:10 Oxford
12:00

14:10 Salzburg
12:00

14:10 Kiel
12:00

14:10 Padova
12:00
Tabita Tour
13:40 Meco 13:40 Meco
12:00
Tabita Tour
13:40 Alcoi 13:40 Alcoi
12:00
RazTravel
16:30 Sebes 14:30 Fagaras
12:00

17:30 Cluj Napoca
12:00

17:30 Cluj Napoca
12:00
Tabita Tour
13:40 Verona 13:40 Verona
12:02

14:10 Ostende
12:05

14:10 Koblenz
12:05

14:10 Lubeck
12:05

14:10 Brugge
12:10

14:10 Trier
12:10

14:10 Hamburg
12:10

14:10 Sint-Niklaas
12:15

14:10 Geel
12:20

14:10 Luxembourg
12:20
Tabita Tour
13:40 Ontinyent 13:40 Ontinyent
12:20

16:15 Wurzburg 16:15 Crailsheim
12:30

10:40 Villach 10:40 Siracusa 10:40 Villach 10:40 Sant'Agata di Militello 10:40 Sant'Agata di Militello
12:30

17:00 Braila
12:30

16:00 Aberdeen
12:30

14:10 Turnhout
12:30

14:10 Saarbrucken
12:30

14:10 Worcester 14:10 Suhl
12:30

14:10 Bremen
12:30
Tabita Tour
13:40 Guadalajara 13:40 Guadalajara
12:30

17:30 Turda
12:30

17:30 Turda
12:30

14:10 Rotterdam
12:35

10:40 Rocca di Capri Leone 10:40 Rocca di Capri Leone
12:40

14:10 Haga
12:40

14:10 Wetzlar
12:40

14:10 Hannover
12:40

14:10 Amsterdam
12:45

10:40 Brolo 10:40 Brolo
12:50

14:10 Emmen
12:50

14:10 Fulda
12:50

14:10 Starnberg
12:50
Tabita Tour
13:40 Brasov
12:50

14:10 Lingen
12:55

14:10 Murnau am Staffelsee
12:55

10:40 Falcone 10:40 Falcone
13:00

16:00 Newcastle upon Tyne
13:00

16:00 Dublin
13:00

14:10 Meppen
13:00

14:10 Frankfurt
13:00

14:10 Coburg 14:10 Hereford
13:00

14:10 Garmisch-Partenkirchen
13:00
Tabita Tour
13:40 Valencia 13:40 Valencia
13:00
Tabita Tour
13:40 Valencia 13:40 Aielo de Malferit 13:40 Aielo de Malferit 13:40 Valencia
13:00
RazTravel
16:30 Sibiu
13:00

14:10 Papenburg
13:05

16:00 Dundee
13:10

14:10 Emden
13:10

14:10 Wiesbaden
13:10

16:15 Ansbach
13:15

10:40 Patti 10:40 Patti
13:15
Tabita Tour
13:40 Torrelavega 13:40 Torrelavega
13:15

10:40 Catania
13:20

14:10 Norden
13:20

14:10 Mainz
13:20

14:10 Rosenheim
13:20

17:20 Alba Iulia
13:20
Tabita Tour
13:40 Mestre 13:40 Mestre
13:21

14:10 Leer
13:25

14:10 Ruhpolding
13:25

16:15 Augsburg
13:30

10:40 Barcellona-Pozzo di Gotto 10:40 Barcellona-Pozzo di Gotto
13:30

19:00 Hamburg
13:30

17:00 Tecuci
13:30

14:10 Hanau am Main
13:30

14:10 Gloucester
13:30
Tabita Tour
13:40 Jativa 13:40 Jativa
13:30
RazTravel
14:30 Brasov
13:30

14:10 Oldenburg
13:35

14:10 Flensburg
13:40

14:10 Offenbach
13:40

14:10 Bad Reichenhall
13:40

14:10 Cuxhaven
13:45
Tabita Tour
13:40 Santander 13:40 Santander
13:45

17:30 Targu Mures
13:45

17:30 Targu Mures
13:45

16:00 Perth
13:50

14:10 Rendsburg
13:50

14:10 Darmstadt
13:50

14:10 Freilassing
13:50

14:10 Neumunster
13:55

14:10 Wertheim
13:55

16:15 Waldkraiburg
14:00

10:40 Milazzo 10:40 Milazzo
14:00

16:00 Luxembourg
14:00

16:00 Luxembourg
14:00

14:10 Lubeck
14:00

14:10 Wurzburg
14:00

14:10 Berlin
14:00

14:10 Newport
14:00

14:10 Laufen
14:00
Tabita Tour
13:40 Castellon de la Plana 13:40 Castellon de la Plana
14:00

14:10 Elmshorn
14:05

14:10 Coburg
14:05

17:20 Sibiu
14:05

10:40 Acireale
14:10

14:10 Norderstedt
14:10

14:10 Bad Hersfeld
14:10

14:10 Salzburg
14:10

14:10 Eisenach
14:15
GRUP ATYC
18:00 Targoviste
14:15

14:10 Hamburg
14:20

14:10 Erfurt
14:20

14:10 Graz
14:20
GRUP ATYC
18:00 Targoviste
14:20

14:10 Jena
14:25
GRUP ATYC
18:00 Aninoasa
14:25

16:15 Nurnberg
14:30

16:15 Munchen 16:15 Muhldorf
14:30

17:00 Focsani
14:30

16:00 Sunderland 16:00 Stirling
14:30

14:10 Bremerhaven
14:30

14:10 Gera
14:30

14:10 Hof 14:10 Cardiff
14:30

14:10 Linz
14:30
GRUP ATYC
18:00 Doicesti
14:30
Tabita Tour
13:40 Calatayud 13:40 Calatayud
14:30
RazTravel
16:30 Fagaras
14:30
Tabita Tour
13:40 Gonars 13:40 Gonars
14:34

14:10 Luneburg
14:35

14:10 Zwickau
14:35
GRUP ATYC
18:00 Laculete
14:35

14:10 Uelzen
14:40

14:10 Hof
14:40

14:10 Bregenz
14:40
GRUP ATYC
18:00 Pucioasa
14:40

14:10 Soltau
14:45

14:10 Kulmbach
14:45
GRUP ATYC
18:00 Pucioasa
14:45

17:30 Sighisoara
14:45

14:10 Bremen
14:50

14:10 Bayreuth
14:50

14:10 Innsbruck
14:50
GRUP ATYC
18:00 Motaeni
14:50

14:10 Cloppenburg
14:55

14:10 Bamberg
14:55

14:10 Wels
14:55
GRUP ATYC
18:00 Fieni
14:55

16:15 Brasov
15:00

10:40 Messina 10:40 Giarre 10:40 Messina
15:00

17:00 Adjud
15:00

14:10 Vechta
15:00

14:10 Erlangen
15:00

14:10 Vetschau
15:00

14:10 Swindon
15:00

14:10 Melk
15:00

14:10 Venetia
15:00
GRUP ATYC
18:00 Buciumeni
15:00
Tabita Tour
13:40 Alfamen 13:40 Alfamen
15:00
Tabita Tour
13:40 Benicarlo 13:40 Benicarlo
15:00

17:30 Sighisoara
15:00
GRUP ATYC
18:00 Dealu Mare
15:05

17:20 Fagaras
15:05

20:10 Cluj Napoca
15:10

14:10 Celle
15:10

14:10 Nurnberg
15:10
GRUP ATYC
18:00 Pietrosita
15:10
GRUP ATYC
18:00 Moroeni
15:15

16:00 Glasgow
15:20

14:10 Garbsen
15:20

14:10 Ingolstadt
15:20
GRUP ATYC
18:00 Glod
15:20

10:40 Taormina
15:30

17:00 Onesti
15:30

14:10 Hannover
15:30

14:10 Ulm
15:30

14:10 Cottbus
15:30

14:10 Kulmbach 14:10 Bristol
15:30

14:10 Sankt Polten
15:30
Tabita Tour
13:40 Baix Ebre 13:40 Baix Ebre
15:30
RazTravel
16:30 Brasov
15:30

14:10 Braunau am Inn
15:35

14:10 Hameln
15:40

14:10 Aalen
15:40

16:00 Durham
15:45

16:00 Saarbrucken
15:45

14:10 Wolfsberg
15:45
GRUP ATYC
18:00 Sinaia
15:45
Tabita Tour
13:40 Bilbao 13:40 Bilbao
15:45

14:10 Ludwigsburg
15:50
GRUP ATYC
18:00 Poiana Tapului
15:55

16:15 Regensburg
16:00

16:15 Landshut
16:00

10:40 Reggio di Calabria 10:40 Reggio di Calabria 10:40 Pince 10:40 Pince
16:00

16:00 Holyhead
16:00

14:10 Hildesheim
16:00

14:10 Pforzheim
16:00

14:10 Bath 14:10 Bayreuth
16:00

14:10 Amstetten
16:00
Tabita Tour
13:40 Zaragoza 13:40 Zaragoza
16:00
Tabita Tour
13:40 L'Hospitalet de l'Infant 13:40 L'Hospitalet de l'Infant
16:00

10:40 Villa San Giovanni 10:40 Villa San Giovanni
16:05

14:10 Salzgitter
16:05

14:10 Karlsruhe
16:05
GRUP ATYC
18:00 Busteni
16:05

14:10 Braunschweig
16:10

14:10 Offenburg
16:10

14:10 Neustadt
16:10
Tabita Tour
13:40 Pina de Ebro 13:40 Pina de Ebro
16:10

14:10 Wolfsburg
16:15
GRUP ATYC
18:00 Azuga
16:15

14:10 Stendal
16:20

14:10 Baden-Baden
16:20

17:20 Brasov
16:20

14:10 Neuruppin
16:25
GRUP ATYC
18:00 Predeal
16:25

14:10 Oranienburg
16:30

14:10 Reutlingen
16:30

14:10 Bournemouth
16:30

14:10 Udine
16:30
Tabita Tour
13:40 Salou 13:40 Salou
16:30

17:30 Brasov
16:30

17:30 Brasov
16:30
Tabita Tour
13:40 Amposta 13:40 Amposta
16:31

14:10 Brandenburg
16:35
GRUP ATYC
18:00 Timisu De Jos
16:35

20:10 Targu Mures
16:40

14:10 Berlin
16:40

14:10 Tubingen
16:40

10:40 Rosarno 10:40 Rosarno
16:45

14:10 Potsdam
16:45
GRUP ATYC
18:00 Brasov
16:45

14:10 Eisenhuttenstadt
16:50

14:10 Balingen
16:50

14:10 Vetschau
16:55

16:15 Deggendorf
17:00

19:00 Berlin
17:00

21:30 Galati
17:00

14:10 Cottbus
17:00

14:10 Albstadt
17:00

14:10 Dresda
17:00

14:10 Amberg 14:10 Portsmouth
17:00
GRUP ATYC
18:00 Harman
17:00
Tabita Tour
13:40 Fraga 13:40 Fraga
17:00

16:00 Dumfries
17:10

14:10 Magdeburg
17:10

14:10 Villingen-Schwenningen
17:10
Tabita Tour
13:40 Tarragona 13:40 Tarragona
17:10
Tabita Tour
13:40 San Sebastian 13:40 San Sebastian
17:10

20:10 Sighisoara
17:20

14:10 Dessau 14:10 Torgau
17:20

14:10 Biberach an der Riß
17:20
GRUP ATYC
18:00 Ozun
17:25

19:00 Brasov
17:30

21:30 Braila
17:30

16:00 Mannheim 16:00 Middlesbrough
17:30

16:00 Chester 16:00 Mannheim
17:30

14:10 Riesa 14:10 Bernburg
17:30

14:10 Singen
17:30

14:10 Regensburg 14:10 Worthing
17:30
Tabita Tour
13:40 Lerida 13:40 Lerida
17:30

14:10 Straubing
17:35

14:10 Halle
17:40

14:10 Singen
17:40

14:10 Deggendorf
17:40
Tabita Tour
13:40 Biriatou 13:40 Biriatou
17:40

10:40 Lamezia Terme 10:40 Lamezia Terme
17:45

14:10 Leipzig
17:50

14:10 Memmingen
17:50
GRUP ATYC
18:00 Cernat
17:50
Tabita Tour
13:40 Montblanch 13:40 Montblanch
17:50

10:40 Falerna 10:40 Falerna
17:55

14:10 Ravensburg
17:55

16:15 Passau
18:00

19:00 Stockholm
18:00

16:00 Heidelberg 16:00 Carlisle
18:00

16:00 Heidelberg
18:00

14:10 Grimma
18:00

14:10 Kempten
18:00

14:10 Brighton 14:10 Passau
18:00

14:10 Weitra
18:00

14:10 Villach
18:00
Tabita Tour
13:40 Vilafranca del Penedes 13:40 Vilafranca del Penedes
18:00
Tabita Tour
13:40 Vilafranca del Penedes 13:40 Vilafranca del Penedes
18:00

14:10 Gorlitz
18:10

14:10 Starnberg
18:10

14:10 Gmunden
18:10

16:00 Liverpool
18:15

14:10 Bautzen
18:20

14:10 Rosenheim
18:20

14:10 Waidhofen an der Thaya
18:20
Tabita Tour
13:40 Bayonne 13:40 Bayonne
18:20

19:00 Sodertalje
18:30

21:30 Tecuci
18:30

14:10 Dresda
18:30

14:10 Munchen
18:30

14:10 Eastbourne
18:30

10:40 Cosenza 10:40 Cosenza
18:40

14:10 Pirna
18:40

14:10 Dachau
18:40

14:10 Freising
18:45

14:10 Freiberg
18:50

14:10 Landshut
18:50

14:10 Altenburg
18:55

19:00 Nykoping
19:00

21:30 Focsani
19:00

16:00 York 16:00 Heilbronn
19:00

16:00 Heilbronn
19:00

14:10 Chemnitz
19:00

14:10 Amstetten
19:00

14:10 Norwich
19:00

14:10 Langau
19:00

14:10 Klagenfurt
19:00
Tabita Tour
13:40 Barcelona 13:40 Barcelona
19:00
Tabita Tour
13:40 Ayamonte 13:40 Barcelona 13:40 Ayamonte 13:40 Barcelona
19:00
Tabita Tour
13:40 Barcelona 13:40 Barcelona
19:00

23:10 Braila
19:00

14:10 Zwettl Stadt
19:10

20:10 Brasov
19:20

14:10 Krems an der Donau
19:20

19:00 Dresda
19:30

21:30 Brasov
19:30

21:30 Adjud
19:30

14:10 Linz 14:10 Cambridge
19:30

14:10 Stockerau
19:30

23:10 Galati
19:30

16:00 Harrogate
19:40

14:10 Viena
19:40

14:10 Hegyeshalom
19:45
Tabita Tour
13:40 Pau 13:40 Pau
19:45

14:10 Gyor
19:55

10:40 Lauria Inferiore 10:40 Lauria Inferiore
20:00

21:30 Berlin 19:00 Berlin
20:00

19:00 Norrkoping
20:00

21:30 Brasov
20:00

16:00 Liverpool 16:00 Kingston upon Hull
20:00

14:10 Plauen
20:00

14:10 Pirna
20:00

14:10 Ipswich
20:00

14:10 Graz
20:00

23:10 Hanu Conache
20:00

14:10 Bregenz
20:05

23:10 Nanesti
20:10

10:40 Lagonegro 10:40 Lagonegro
20:20
Tabita Tour
13:40 Cartaya 13:40 Cartaya
20:20

19:00 Linkoping
20:30

21:30 Onesti
20:30

16:00 Scunthorpe 16:00 Nurnberg
20:30

16:00 Nurnberg 16:00 Stoke on Trent
20:30

14:10 Praga
20:30

14:10 Colchester
20:30
Tabita Tour
13:40 Gibraleon 13:40 Gibraleon
20:30

23:10 Focsani
20:40

10:40 Sala Consilina 10:40 Sala Consilina
20:45

10:40 Polla 10:40 Polla
21:00

19:00 Stockholm 21:30 Stockholm
21:00

16:00 Chester
21:00

14:10 Praga
21:00

14:10 Melk
21:00

14:10 Wels 14:10 Chelmsford
21:00
Tabita Tour
13:40 Girona 13:40 Girona
21:00
Tabita Tour
13:40 Huelva 13:40 Huelva
21:00

10:40 Contursi 10:40 Contursi
21:10

23:10 Tisita
21:10
Tabita Tour
13:40 Mazagon 13:40 Mazagon
21:15

10:40 Campania 10:40 Campania
21:20
Tabita Tour
13:40 Palos de la Frontera 13:40 Palos de la Frontera
21:20

10:40 Eboli 10:40 Eboli
21:30

21:30 Sodertalje 19:00 Sodertalje
21:30

16:00 Norwich
21:30

14:10 Canterbury
21:30
Tabita Tour
13:40 Figueras 13:40 Figueras
21:30

16:00 Northwich
21:40

23:10 Adjud
21:40

16:00 Telford
21:45
Tabita Tour
13:40 Moguer 13:40 Moguer
21:45

10:40 Battipaglia 10:40 Battipaglia
22:00

21:30 Nykoping 19:00 Nykoping
22:00

19:00 Jonkoping
22:00

16:00 Doncaster 16:00 Leeds
22:00

14:10 Londra
22:00

14:10 Tatabanya
22:00
Tabita Tour
13:40 La Jonquera 13:40 La Jonquera
22:00

16:00 Crewe
22:10

23:10 Onesti
22:10

10:40 Pontecagnano 10:40 Pontecagnano 10:40 Battipaglia
22:15

16:00 Plzen
22:15

16:00 Wolverhampton 16:00 Plzen
22:15
Tabita Tour
13:40 Lucena del Puerto 13:40 Lucena del Puerto
22:15

10:40 Salerno 10:40 Salerno
22:30

19:00 Praga
22:30

21:30 Dresda 19:00 Dresda
22:30

19:00 Praga
22:30

16:00 Manchester
22:30

14:10 Amstetten
22:30

10:40 Avellino
22:33

10:40 Mercogliano
22:35
Tabita Tour
13:40 Rociana 13:40 Rociana
22:40

10:40 Baiano
22:45

10:40 Monteforte Irpino
22:50

10:40 Nola
22:55

10:40 Montoro 10:40 Montoro 10:40 Marigliano
23:00

21:30 Norrkoping 19:00 Norrkoping
23:00

16:00 Chesterfield 16:00 Stoke on Trent 16:00 Sheffield 16:00 Ipswich
23:00

16:00 Birmingham
23:00

14:10 Brno
23:00

14:10 Folkestone
23:00
Tabita Tour
13:40 El Rocio 13:40 El Rocio
23:00

10:40 Torre del Greco
23:05
Tabita Tour
13:40 Almonte 13:40 Almonte
23:05

10:40 Scafati
23:10

10:40 Nocera Superiore
23:15

10:40 Baronissi
23:20
Tabita Tour
13:40 Bollullos par del Condado 13:40 Bollullos par del Condado
23:20

10:40 Fisciano
23:25

10:40 Mercato San Severino
23:30

19:00 Linkoping 21:30 Linkoping
23:30

16:00 Birmingham
23:30

16:00 Coventry
23:30

14:10 Dover
23:30

10:40 Solofra
23:35
Tabita Tour
13:40 Le Perthus 13:40 Le Perthus
23:40

10:40 Montoro
23:45

16:00 Nottingham
23:45
Tabita Tour
13:40 Pilas 13:40 Pilas
23:45
Tabita Tour
13:40 Carcassonne 13:40 Carcassonne
23:45

10:40 Sala
23:50

10:40 Atripalda
23:55

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.