Parc George Enescu - Mersul autobuzelor Lugoj Timis Romania

Parc George Enescu

Lugoj, Romania

Plecări
Ora Către
07:00
07:25 Constantin Daicoviciu 15:55 Slatioara 15:14 Berbesti 14:55 Gradistea 14:36 Zatreni 14:27 Benesti 13:49 Motoci 12:23 Butoiesti 11:40 Tamna 10:50 Simian 09:55 Toplet 08:35 Cornea 08:05 Sadova Veche 07:55 Buchin 07:20 Sacu 15:42 Slatioara 15:21 Mateesti 15:09 Berbesti 14:50 Livezi 14:34 Zatreni 14:25 Balcesti 13:43 Craiova 12:21 Lunca Banului 11:30 Fata Cremenii 10:25 Drobeta Turnu Severin 09:15 Baile Herculane 08:25 Domasnea 07:45 Caransebes 07:15 Jena 15:28 Mateesti 16:05 Slatioara 15:02 Sinesti 14:45 Livezi 14:32 Lacusteni 14:10 Bulzesti 12:45 Filiasi 12:16 Strehaia 11:20 Prunisor 10:15 Gura Vaii 09:00 Mehadia 08:20 Teregova 07:30 Jupa 07:10 Gavojdia 15:25 Mateesti 16:20 Horezu 14:57 Gradistea 14:40 Zatreni 14:30 Lacusteni 13:55 Picaturile 12:31 Arginesti 11:50 Ciochiuta 11:10 Ghelmegioaia 10:05 Orsova 08:55 Plugova 08:15 Armenis
08:14
12:25 Bumbesti Jiu 10:10 Hateg 18:42 Bucuresti 14:08 Milostea 12:06 Lainici 09:25 Otelu Rosu 17:05 Pitesti 14:01 Polovragi 13:53 Poienari 11:33 Petrosani 09:02 Caransebes 15:47 Ramnicu Valcea 12:52 Targu Jiu 10:25 Pui 14:49 Horezu
08:15 Duda Trans
12:00 Sebes 13:00 Sibiu 10:50 Deva 11:45 Sibot 11:30 Orastie
09:15 DROBETA
13:15 Motru 12:50 Cocorova 13:00 Floresti 11:15 Baile Herculane 10:15 Armenis 11:10 Valea Bolvasnita 13:05 Brosteni 09:40 Jupa 09:20 Jena 09:50 Caransebes 10:25 Teregova 11:13 Mehadia 11:20 Toplet 12:45 Colibasi 12:15 Drobeta Turnu Severin 09:25 Sacu 10:00 Buchin 11:00 Iablanita 11:45 Gura Vaii 12:40 Malovat 12:55 Ciovarnasani 11:30 Orsova 10:10 Sadova Veche 11:07 Plugova
09:50 DROBETA
10:40 Timisoara
10:25
15:00 Targu Jiu 11:05 Caransebes 15:55 Poienari 14:34 Bumbesti Jiu 16:25 Horezu 13:09 Petrosani 17:18 Ramnicu Valcea 15:50 Bumbesti Pitic 18:06 Cotmeana 20:10 Bucuresti 12:20 Hateg 16:14 Slatioara 15:36 Bengesti 18:40 Bascov 11:29 Otelu Rosu 16:02 Polovragi 15:20 Scoarta
10:50 DROBETA
12:01 Timisoara 11:25 Topolovatu Mare 11:10 Belint 11:45 Timisoara 11:26 Sustra 11:05 Belint 11:15 Chizatau 11:28 Recas 11:00 Costeiu 11:20 Iosifalau 11:35 Izvin
11:00 Pletl
03:30 Regensburg 09:00 Frankfurt 13:30 Dusseldorf 07:15 Heilbronn 04:30 Nurnberg 10:00 Gisen 14:15 Essen 11:45 Heidelberg 06:00 Wurzburg 11:00 Siegen 15:00 Dortmund 05:30 Crailsheim 06:30 Ohringen 01:30 Passau 08:00 Aschaffenburg 12:45 Koln 04:45 Ansbach
11:00 Pletl
03:30 Landshut 10:15 Pforzheim 07:30 Ulm 12:30 Offenburg 13:30 Homburg 04:30 Waldkraiburg 05:00 Munchen 10:45 Karlsruhe 11:15 Rastatt 12:50 Lahr 13:00 Kaiserslautern 06:00 Augsburg 11:45 Heidelberg 11:45 Baden-Baden 13:20 Freiburg im Breisgau 02:30 Deggendorf 09:30 Stuttgart 12:00 Mannheim 12:00 Buhl 14:00 Saarbrucken 04:00 Muhldorf
11:00 Pletl
15:00 Arad
11:45 DROBETA
15:30 Colibasi 15:25 Malovat 15:45 Floresti 11:50 Jena 12:55 Teregova 13:43 Mehadia 15:50 Brosteni 15:55 Motru 14:00 Orsova 12:30 Buchin 13:30 Iablanita 13:50 Toplet 15:10 Drobeta Turnu Severin 11:55 Sacu 13:45 Baile Herculane 12:40 Sadova Veche 13:37 Plugova 14:15 Gura Vaii 15:35 Cocorova 12:10 Jupa 12:20 Caransebes 12:45 Armenis 13:40 Valea Bolvasnita 15:40 Ciovarnasani
12:00 Duda Trans
13:10 Timisoara
13:12 DACOS
14:04 Caransebes 17:51 Strehaia 20:38 Dragasani 15:30 Baile Herculane 18:26 Filiasi 15:55 Orsova 19:09 Craiova 21:43 Ramnicu Valcea 16:51 Drobeta Turnu Severin 19:40 Bals
13:30 DROBETA
14:07 Recas 13:48 Chizatau 14:20 Timisoara 14:30 Timisoara 13:53 Iosifalau 13:59 Sustra 13:45 Belint 14:10 Izvin 13:56 Topolovat 13:35 Costeiu
14:30
15:41 Timisoara 15:03 Chizatau 15:23 Recas 14:53 Belint 15:13 Sustra 14:43 Costeiu 15:08 Topolovatu Mare
15:09
07:00 Mangalia 21:28 Horezu 17:10 Hateg 21:08 Milostea 22:15 Horezu 19:52 Targu Jiu 16:25 Otelu Rosu 19:06 Lainici 19:25 Bumbesti Jiu 20:53 Poienari 17:25 Pui 16:02 Caransebes 18:33 Petrosani 21:01 Polovragi
15:15
18:45 Ringsted 04:45 Dresda 16:15 Kolding 18:31 Slagelse 17:45 Nyborg 11:30 Hamburg 17:16 Horsens 07:30 Berlin 17:15 Odense 14:45 Padborg 14:00 Flensburg 19:30 Copenhagen 18:30 Arhus 20:00 Aalborg 16:45 Vejle 15:00 Abenra 02:45 Praga
15:15
14:00 Flensburg 17:15 Horsens 15:00 Abenra 17:15 Esbjerg 20:30 Viborg 14:45 Padborg 18:30 Arhus 19:30 Copenhagen 17:45 Varde 18:45 Ringsted 16:15 Kolding 20:00 Aalborg 18:15 Slagelse 18:45 Herning 11:30 Hamburg 16:45 Vejle 19:15 Randers 17:15 Odense 19:30 Holstebro
16:55 DROBETA
20:40 Calnicu 19:30 Cocorova 21:15 Targu Jiu 18:30 Toplet 17:20 Buchin 17:50 Domasnea 18:10 Valea Bolvasnita 18:20 Baile Herculane 18:45 Orsova 20:10 Brosteni 19:25 Malovat 21:00 Balesti 18:15 Mehadia 17:30 Sadova Veche 17:55 Cornea 19:16 Drobeta Turnu Severin 20:00 Floresti 19:05 Drobeta Turnu Severin 17:15 Caransebes 17:00 Jena 17:35 Armenis 18:00 Iablanita 20:15 Motru 19:40 Ciovarnasani 19:00 Schela Cladovei 18:50 Gura Vaii 17:10 Jupa 17:45 Teregova 18:05 Plugova
17:30
18:35 Timisoara
17:45 DROBETA
18:08 Iosifalau 18:35 Timisoara 18:00 Belint 18:25 Izvin 18:11 Topolovat 17:50 Costeiu 18:14 Sustra 18:45 Timisoara 18:22 Recas 18:03 Chizatau
18:40 DROBETA
20:10 Baile Herculane 20:30 Orsova 21:00 Drobeta Turnu Severin 19:30 Caransebes
18:58
20:18 Timisoara
19:01 DACOS
20:13 Timisoara
20:30 Duda Trans
21:40 Timisoara
20:45 DROBETA
20:50 Costeiu 21:11 Topolovat 21:35 Timisoara 21:00 Belint 21:14 Sustra 21:03 Chizatau 21:22 Recas 21:45 Timisoara 21:08 Iosifalau 21:25 Izvin
Sosiri
De la Ora
Pletl
08:30 Dortmund
03:30
Pletl
08:30 Essen
04:15
Pletl
08:30 Saarbrucken
04:45

10:00 Aalborg
04:50
Pletl
08:30 Dusseldorf
05:00

10:00 Copenhagen
05:00

10:00 Aalborg 10:00 Viborg
05:00

10:00 Copenhagen
05:01
Pletl
08:30 Homburg
05:15

14:30 Horezu
05:30
Pletl
08:30 Koln
05:45
Pletl
08:30 Kaiserslautern
05:45

10:00 Holstebro
05:45

14:30 Slatioara
05:45

07:00 Timisoara
05:45
Pletl
08:30 Arad
06:00
Pletl
08:30 Freiburg im Breisgau
06:00
DROBETA
10:50 Targu Jiu
06:00

10:00 Ringsted
06:00

10:00 Ringsted 10:00 Randers
06:00

14:30 Slatioara
06:00
DROBETA
10:50 Balesti
06:05

14:30 Mateesti
06:16
DROBETA
10:50 Calnicu
06:25

14:30 Berbesti
06:27

07:00 Recas
06:28
Duda Trans
12:00 Targu Mures
06:30
Pletl
08:30 Lahr
06:30

10:00 Slagelse
06:30

10:00 Herning 10:00 Slagelse
06:30
DROBETA
09:50 Drobeta Turnu Severin
06:30

07:00 Sustra
06:33

07:00 Topolovatu Mare
06:38

14:30 Sinesti
06:39

07:00 Belint
06:40

07:00 Chizatau
06:48
Pletl
08:30 Offenburg
06:50

14:30 Gradistea
06:50

07:00 Costeiu
06:52

10:00 Arhus
06:55
DROBETA
10:50 Motru
07:00

10:00 Nyborg
07:00

10:00 Arhus
07:00

08:14 Timisoara
07:00
Duda Trans
08:15 Timisoara
07:00
DROBETA
09:50 Orsova
07:00

10:00 Nyborg
07:01

14:30 Livezi
07:04
DROBETA
10:50 Brosteni
07:05
DROBETA
10:50 Floresti
07:10
Pletl
08:30 Siegen
07:15
Pletl
08:30 Buhl
07:15
DROBETA
10:50 Ciovarnasani
07:15

14:30 Zatreni
07:17
DROBETA
10:50 Cocorova
07:20

14:30 Lacusteni
07:26
Duda Trans
12:00 Turda
07:30
Pletl
08:30 Baden-Baden
07:30
DROBETA
10:50 Malovat
07:30
DROBETA
09:50 Baile Herculane
07:30

14:30 Balcesti
07:35

17:30 Bucuresti
07:35

10:00 Varde
07:40
Pletl
08:30 Mannheim
07:45

10:00 Horsens
07:45

10:00 Horsens
07:45

14:30 Picaturile
07:55
Pletl
08:30 Heidelberg
08:00
Pletl
08:30 Heidelberg 08:30 Rastatt
08:00
DROBETA
09:15 Timisoara
08:00
DROBETA
10:50 Drobeta Turnu Severin
08:00

10:00 Odense
08:00
DROBETA
10:50 Drobeta Turnu Severin
08:05

14:30 Motoci
08:06
DROBETA
10:50 Schela Cladovei
08:10

10:00 Esbjerg
08:10
Pletl
08:30 Gisen
08:15
DROBETA
10:50 Gura Vaii
08:15
DROBETA
10:50 Orsova
08:30

10:00 Vejle
08:30

10:00 Vejle
08:30

18:58 Bucuresti
08:30

10:25 Timisoara
08:30

14:30 Craiova
08:31
DROBETA
09:15 Izvin
08:33
DROBETA
10:50 Toplet
08:40
DROBETA
09:50 Caransebes
08:40
DROBETA
09:15 Recas
08:41
DROBETA
09:15 Sustra
08:44
Duda Trans
12:00 Alba Iulia
08:45
DROBETA
09:15 Topolovatu Mare
08:47
DROBETA
10:50 Baile Herculane
08:50
DROBETA
09:15 Iosifalau
08:51
DROBETA
09:15 Chizatau
08:54
Pletl
08:30 Karlsruhe
09:00
DROBETA
09:15 Belint
09:00
DROBETA
10:50 Mehadia
09:00

10:00 Kolding
09:00

10:00 Kolding
09:00

14:30 Filiasi
09:00
DROBETA
09:15 Costeiu
09:05
DROBETA
10:50 Valea Bolvasnita
09:10

17:30 Bascov
09:14
Duda Trans
12:00 Sibot
09:15
DROBETA
10:50 Plugova
09:15

14:30 Arginesti
09:18
DROBETA
10:50 Iablanita
09:20

14:30 Butoiesti
09:20

10:25 Timisoara
09:20
DROBETA
10:50 Cornea
09:25

14:30 Lunca Banului
09:25
Duda Trans
12:00 Orastie
09:30

14:30 Strehaia
09:30

14:30 Ciochiuta
09:37
DROBETA
10:50 Domasnea
09:40

14:30 Tamna
09:44
Pletl
08:30 Pforzheim
09:45

10:00 Abenra
09:45

10:00 Abenra
09:45

17:30 Cotmeana
09:49
DROBETA
10:50 Armenis
09:50

14:30 Prunisor
09:52
DROBETA
10:50 Sadova Veche
09:55
Duda Trans
12:00 Deva
10:00
Pletl
08:30 Frankfurt
10:00
DROBETA
10:50 Buchin
10:00

10:00 Padborg
10:00

10:00 Odense
10:00

14:30 Ghelmegioaia
10:00

10:00 Padborg
10:01

18:58 Pitesti
10:07

14:30 Simian
10:08
DROBETA
10:50 Caransebes
10:10
DROBETA
13:30 Drobeta Turnu Severin
10:15
DROBETA
10:50 Jupa
10:15
DROBETA
13:30 Drobeta Turnu Severin
10:17
DROBETA
13:30 Schela Cladovei
10:20
DROBETA
13:30 Gura Vaii
10:25
Pletl
08:30 Stuttgart
10:30
DROBETA
11:45 Timisoara
10:30

14:30 Drobeta Turnu Severin
10:30
DACOS
19:01 Ramnicu Valcea
10:30

17:30 Ramnicu Valcea
10:37
DROBETA
10:50 Jena
10:40

14:30 Gura Vaii
10:40
Pletl
08:30 Heilbronn
10:45
DROBETA
13:30 Orsova
10:45
Pletl
08:30 Aschaffenburg
11:00
DROBETA
13:30 Toplet
11:00

10:00 Flensburg
11:00

10:00 Flensburg
11:00
DROBETA
11:45 Izvin
11:03
DROBETA
11:45 Recas
11:11
DROBETA
11:45 Sustra
11:14
DROBETA
13:30 Baile Herculane
11:15
DROBETA
11:45 Topolovatu Mare
11:17

14:30 Orsova
11:20
DROBETA
11:45 Iosifalau
11:21
DROBETA
13:30 Mehadia
11:22
DROBETA
11:45 Chizatau
11:24
DROBETA
13:30 Valea Bolvasnita
11:25

18:58 Ramnicu Valcea
11:25
DROBETA
13:30 Plugova
11:28
Pletl
08:30 Ohringen
11:30
DROBETA
11:45 Belint
11:30

17:30 Horezu
11:30
DROBETA
13:30 Iablanita
11:34
DACOS
19:01 Dragasani
11:34
DROBETA
11:45 Costeiu
11:35
DROBETA
13:30 Cornea
11:39

17:30 Slatioara
11:41

17:30 Polovragi
11:53
DROBETA
13:30 Domasnea
11:59
Pletl
08:30 Ulm
12:00

17:30 Poienari
12:00
DACOS
13:12 Timisoara
12:00

17:30 Bumbesti Pitic
12:05

14:30 Toplet
12:10
DROBETA
13:30 Teregova
12:15

14:30 Baile Herculane
12:15

17:30 Bengesti
12:19
DROBETA
13:30 Armenis
12:20

14:30 Mehadia
12:20
DROBETA
13:30 Sadova Veche
12:24
Pletl
08:30 Crailsheim 08:30 Wurzburg
12:30

14:30 Plugova
12:30
DACOS
19:01 Bals
12:32
DROBETA
13:30 Buchin
12:34

17:30 Scoarta
12:35

14:30 Cornea
12:40
DROBETA
13:30 Caransebes
12:45

18:58 Horezu
12:45

14:30 Domasnea
12:45
DROBETA
13:30 Jupa
12:50

14:30 Teregova
12:50

17:30 Targu Jiu
12:55

14:30 Armenis
12:56

14:30 Sadova Veche
13:01
DACOS
19:01 Craiova
13:03
DROBETA
13:30 Sacu
13:05

18:58 Milostea
13:05
DROBETA
13:30 Jena
13:10

18:58 Polovragi
13:11

14:30 Buchin
13:13
Pletl
08:30 Ansbach
13:15

18:58 Poienari
13:19

17:30 Bumbesti Jiu
13:21
Pletl
08:30 Augsburg
13:30
DROBETA
17:45 Motru
13:30

10:00 Hamburg
13:30

10:00 Hamburg
13:30
DROBETA
17:45 Brosteni
13:35
DROBETA
17:45 Floresti
13:40
DROBETA
17:45 Gardoaia
13:45

14:30 Caransebes
13:45
DACOS
19:01 Filiasi
13:46

14:30 Jupa
13:50
DROBETA
17:45 Ciovarnasani
13:55

14:30 Constantin Daicoviciu
13:56

15:09 Timisoara
14:00
Pletl
08:30 Waldkraiburg
14:00
DROBETA
17:45 Cocorova
14:00

14:30 Sacu
14:01

14:30 Jena
14:06

17:30 Petrosani
14:09
DROBETA
17:45 Colibasi
14:10

14:30 Gavojdia
14:11
DROBETA
17:45 Malovat
14:15

18:58 Targu Jiu
14:21
DACOS
19:01 Strehaia
14:21
Duda Trans
20:30 Targu Mures
14:30
Pletl
08:30 Nurnberg
14:30
Pletl
08:30 Muhldorf 08:30 Munchen
14:30
DROBETA
17:45 Drobeta Turnu Severin
14:30
DROBETA
17:45 Drobeta Turnu Severin
14:32
DROBETA
17:45 Schela Cladovei
14:35
DROBETA
17:45 Gura Vaii
14:40

18:58 Bumbesti Jiu
14:47
DROBETA
17:45 Orsova
15:00
DROBETA
16:55 Timisoara
15:00

18:58 Lainici
15:06

17:30 Hateg
15:13
DROBETA
17:45 Toplet
15:15
DACOS
19:01 Drobeta Turnu Severin
15:21
DROBETA
17:45 Baile Herculane
15:30
DROBETA
17:45 Mehadia
15:37

18:58 Petrosani
15:39
Duda Trans
20:30 Turda
15:40
DROBETA
17:45 Valea Bolvasnita
15:40
DROBETA
16:55 Izvin
15:40
DROBETA
17:45 Plugova
15:43
DROBETA
17:45 Iablanita
15:49
DACOS
19:01 Orsova
15:50
DROBETA
17:45 Cornea
15:54
DROBETA
16:55 Recas
15:55
Pletl
08:30 Regensburg
16:00
Pletl
08:30 Landshut
16:00
DROBETA
16:55 Sustra
16:10
DACOS
19:01 Baile Herculane
16:10
DROBETA
17:45 Domasnea
16:14
DROBETA
16:55 Topolovatu Mare
16:18

18:58 Pui
16:18
DROBETA
16:55 Iosifalau
16:20

17:30 Otelu Rosu
16:26
DROBETA
17:45 Teregova 20:45 Motru
16:30
DROBETA
16:55 Chizatau
16:30
DROBETA
20:45 Brosteni 17:45 Armenis
16:35
DROBETA
17:45 Sadova Veche
16:39

18:58 Hateg
16:39
DROBETA
20:45 Floresti
16:40
DROBETA
16:55 Belint
16:40
Duda Trans
20:30 Alba Iulia
16:45
DROBETA
20:45 Gardoaia
16:45
DROBETA
17:45 Buchin
16:49
DROBETA
16:55 Costeiu
16:50

17:30 Caransebes
16:50
DROBETA
20:45 Ciovarnasani
16:55
Pletl
08:30 Deggendorf
17:00
DROBETA
20:45 Cocorova 17:45 Caransebes
17:00

10:00 Berlin
17:00
DROBETA
18:40 Timisoara
17:00
DROBETA
17:45 Jupa
17:05
DROBETA
20:45 Colibasi
17:10
Duda Trans
20:30 Sibot
17:15
DROBETA
20:45 Malovat
17:15
DROBETA
17:45 Sacu
17:20
DROBETA
17:45 Jena
17:25
Duda Trans
20:30 Orastie
17:30
DROBETA
20:45 Drobeta Turnu Severin
17:30
DROBETA
20:45 Drobeta Turnu Severin
17:32
DROBETA
20:45 Schela Cladovei
17:35

18:58 Otelu Rosu
17:38
DROBETA
20:45 Gura Vaii
17:40
Pletl
08:30 Passau
18:00
DROBETA
20:45 Orsova
18:00
DACOS
19:01 Caransebes
18:08

18:58 Caransebes
18:10
Duda Trans
20:30 Deva
18:15
DROBETA
20:45 Toplet
18:15
DROBETA
20:45 Baile Herculane
18:30
DROBETA
20:45 Mehadia
18:37
DROBETA
20:45 Valea Bolvasnita
18:40
DROBETA
20:45 Plugova
18:43
DROBETA
20:45 Iablanita
18:49
DROBETA
20:45 Cornea
18:54

10:00 Dresda
19:00
DROBETA
20:45 Domasnea
19:14
DROBETA
20:45 Teregova
19:30
DROBETA
20:45 Armenis
19:35
DROBETA
20:45 Sadova Veche
19:39
DROBETA
20:45 Buchin
19:49
DROBETA
20:45 Caransebes
20:00
DROBETA
20:45 Jupa
20:05
DROBETA
20:45 Sacu
20:20
DROBETA
20:45 Jena
20:25

10:00 Praga
22:00

10:00 Praga
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.