Stazzione FS - Mersul autobuzelor Palmanova Italia

Stazzione FS

Palmanova, Italia

Plecări
Ora Către
16:20
15:00 Adjud 12:35 Teius 14:30 Pascani 12:55 Fagaras 13:55 Suceava 13:30 Moinesti 13:20 Vatra Dornei 12:50 Beclean 08:50 Baia Mare 08:10 Alesd 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 17:50 Medgidia 16:40 Tulcea 17:10 Harsova 16:25 Ianca 16:40 Pitesti 16:00 Vaslui 16:10 Predeal 15:45 Harlau 15:40 Buzau 15:30 Saveni 12:20 Turda 14:55 Bacau 12:40 Alba Iulia 14:20 Motca 13:00 Brasov 13:50 Radauti 13:25 Comanesti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 08:40 Satu Mare 08:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 17:40 Calarasi 16:30 Galati 17:00 Lehliu 16:20 Faurei 16:35 Ramnicu Valcea 16:05 Husi 16:00 Campina 15:40 Flamanzi 15:30 Ramnicu Sarat 15:20 Focsani 12:25 Targu Mures 14:50 Roman 12:45 Sebes 14:10 Targu Neamt 13:10 Targu Secuiesc 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 08:30 Zalau 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:30 Mangalia 15:00 Poiana Largului 17:30 Cernavoda 16:35 Braila 16:55 Tandarei 15:50 Podu Iloaiei 16:30 Targoviste 16:10 Barlad 15:55 Urziceni 15:20 Dorohoi 15:10 Marasesti 12:30 Aiud 14:40 Targu Frumos 12:50 Sibiu 14:00 Falticeni 13:20 Covasna 13:30 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 08:20 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 18:00 Constanta 15:10 Vanatori 17:20 Slobozia 16:15 Tecuci 16:50 Bucuresti 15:55 Iasi 16:20 Sinaia 15:35 Botosani 15:50 Ploiesti 15:25 Darabani
17:30
17:20 Alexandria 16:40 Calarasi 16:00 Galati 15:20 Craiova 14:40 Hateg 14:00 Ramnicu Valcea 13:20 Timisoara 12:40 Tecuci 12:00 Iasi 11:20 Ploiesti 06:30 Sibiu 05:50 Aiud 02:40 Baia Mare 10:40 Marasesti 10:00 Targu Frumos 09:20 Falticeni 08:40 Campulung Moldovenesc 08:00 Bicaz 07:20 Onesti 17:10 Mangalia 16:30 Cernavoda 15:50 Slobozia 15:10 Filiasi 14:30 Hunedoara 13:50 Targoviste 13:10 Arad 12:30 Barlad 11:50 Podu Iloaiei 11:10 Buzau 06:20 Sebes 05:40 Targu Mures 02:30 Satu Mare 10:30 Adjud 09:50 Pascani 09:10 Suceava 08:30 Vatra Dornei 07:50 Piatra Neamt 07:00 Comanesti 07:10 Moinesti 17:00 Constanta 16:20 Tulcea 15:40 Harsova 15:00 Targu Jiu 14:20 Bucuresti 13:40 Deva 13:00 Sinaia 12:20 Husi 11:40 Harlau 06:50 Brasov 06:10 Alba Iulia 05:30 Turda 02:10 Zalau 11:00 Ramnicu Sarat 10:20 Bacau 09:40 Motca 09:00 Radauti 08:20 Bistrita 07:40 Toplita 17:30 Giurgiu 16:50 Medgidia 16:10 Braila 15:30 Tandarei 14:50 Petrosani 14:10 Pitesti 13:30 Lugoj 12:50 Predeal 12:10 Vaslui 11:30 Botosani 06:40 Fagaras 06:00 Teius 05:00 Cluj Napoca 02:00 Oradea 10:50 Focsani 10:10 Roman 09:30 Targu Neamt 08:50 Gura Humorului 08:10 Dej 07:30 Reghin
17:30
23:00 Budapesta
Sosiri
De la Ora

04:30 Tulcea
01:15

04:30 Braila
01:20

04:40 Giurgiu
02:00

04:40 Alexandria
02:10

04:40 Mangalia
02:20

04:40 Constanta
02:30

04:40 Medgidia
02:35

04:40 Calarasi
02:40

04:40 Cernavoda
02:45

04:40 Tulcea
02:50

04:40 Braila
02:55

04:30 Galati
03:00

04:40 Galati
03:00

04:40 Slobozia
03:05

04:40 Harsova
03:10

04:40 Tandarei
03:15

04:40 Craiova
03:20

04:40 Filiasi
03:25

04:30 Ianca
03:30

04:40 Targu Jiu
03:30

04:40 Petrosani
03:35

04:40 Hateg
03:40

04:40 Hunedoara
03:45

04:40 Bucuresti
03:50

04:40 Pitesti
03:55

04:30 Mangalia
04:00

04:40 Ramnicu Valcea
04:00

04:40 Targoviste
04:05

04:30 Constanta
04:10

04:40 Deva
04:10

04:40 Lugoj
04:15

04:30 Medgidia
04:20

04:40 Timisoara
04:20

04:40 Arad
04:25

04:30 Calarasi 04:30 Faurei
04:30

04:40 Sinaia
04:30

04:40 Predeal
04:35

04:30 Tecuci 04:30 Cernavoda
04:40

04:40 Tecuci
04:45

04:30 Barlad 04:30 Slobozia
04:50

04:40 Barlad
04:50

04:40 Husi
04:55

04:30 Harsova
05:00

04:40 Vaslui
05:00

04:40 Iasi
05:05

04:30 Lehliu
05:10

04:40 Podu Iloaiei
05:10

04:40 Harlau
05:15

04:30 Tandarei
05:20

04:40 Botosani
05:20

04:40 Ploiesti
05:25

04:30 Bucuresti 04:30 Husi
05:30

04:40 Buzau
05:30

04:40 Ramnicu Sarat
05:35

04:30 Pitesti 04:30 Vaslui
05:40

04:40 Focsani
05:40

04:40 Marasesti
05:45

04:30 Ramnicu Valcea
05:50

04:40 Adjud
05:50

04:40 Bacau
05:55

04:30 Giurgiu 04:30 Iasi 04:30 Targoviste
06:00

04:40 Roman
06:00

04:40 Targu Frumos
06:05

04:30 Podu Iloaiei 04:30 Sinaia 04:30 Alexandria
06:10

04:40 Pascani
06:10

04:30 Turnu Magurele
06:15

04:40 Motca
06:15

04:30 Predeal 04:30 Caracal 04:30 Harlau
06:20

04:40 Targu Neamt
06:20

04:40 Falticeni
06:25

04:30 Slatina (Olt) 04:30 Flamanzi 04:30 Campina
06:30

04:40 Suceava
06:30

04:40 Radauti
06:35

04:30 Botosani 04:30 Urziceni
06:40

04:40 Gura Humorului
06:40

04:30 Saveni
06:45

04:40 Campulung Moldovenesc
06:45

04:30 Ploiesti 04:30 Darabani
06:50

04:40 Vatra Dornei
06:50

04:40 Bistrita
06:55

04:30 Buzau 04:30 Craiova 04:30 Dorohoi
07:00

04:40 Dej
07:00

04:30 Vanatori 04:30 Filiasi 04:30 Ramnicu Sarat
07:10

04:40 Bicaz
07:10

04:40 Piatra Neamt
07:15

04:30 Drobeta Turnu Severin 04:30 Focsani
07:20

04:40 Toplita
07:20

04:40 Reghin
07:25

04:30 Rovinari 04:30 Marasesti
07:30

04:40 Onesti
07:30

04:40 Moinesti
07:35

04:30 Adjud 04:30 Resita
07:40

04:40 Comanesti
07:40

04:40 Brasov
07:45

04:30 Caransebes 04:30 Bacau
07:50

04:40 Fagaras
07:50

04:40 Sibiu
07:55

04:30 Targu Jiu 04:30 Roman
08:00

04:40 Sebes
08:00

04:40 Alba Iulia
08:05

04:30 Bumbesti Jiu 04:30 Targu Frumos
08:10

04:40 Teius
08:10

04:40 Aiud
08:15

04:30 Pascani 04:30 Petrosani
08:20

04:40 Targu Mures
08:20

04:40 Turda
08:25

04:30 Poiana Largului 04:30 Motca 04:30 Hateg
08:30

04:40 Cluj Napoca
08:30

04:30 Bicaz
08:35

04:40 Baia Mare
08:35

04:30 Targu Neamt 04:30 Piatra Neamt 04:30 Hunedoara
08:40

04:40 Satu Mare
08:40

04:40 Zalau
08:45

04:30 Falticeni 04:30 Deva
08:50

04:30 Suceava
08:55

04:30 Lugoj 04:30 Radauti 04:30 Gheorgheni
09:00

04:30 Gura Humorului 04:30 Sovata 04:30 Timisoara
09:10

04:30 Arad 04:30 Campulung Moldovenesc
09:20

04:30 Miercurea Ciuc 04:30 Chisineu Cris 04:30 Vatra Dornei
09:30

04:30 Prundu Bargaului 04:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

04:30 Nasaud 04:30 Salonta 04:30 Toplita
09:50

04:30 Bistrita 04:30 Reghin 04:30 Gilau
10:00

04:30 Onesti 04:30 Beclean
10:10

04:30 Dej 04:30 Moinesti
10:20

04:30 Gherla 04:30 Comanesti
10:30

04:30 Covasna
10:40

04:30 Targu Secuiesc
10:50

04:30 Brasov
11:00

04:30 Fagaras
11:10

04:30 Sibiu
11:20

04:30 Sebes
11:25

04:30 Alba Iulia
11:30

04:30 Teius
11:35

04:30 Aiud
11:40

04:30 Targu Mures
11:50

04:30 Turda
12:00

04:30 Cluj Napoca
13:30

04:30 Baia Mare
14:05

04:30 Satu Mare
14:10

04:30 Zalau
14:20

04:30 Huedin
15:00

04:30 Alesd
15:10

04:40 Oradea
18:00

04:30 Oradea
18:20

04:40 Budapesta
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.