Stazzione FS - Mersul autobuzelor Padula Italia

Stazzione FS

Padula, Italia

Plecări
Ora Către
03:30
17:30 Giurgiu 16:50 Medgidia 16:10 Braila 15:30 Tandarei 14:50 Petrosani 14:10 Pitesti 13:30 Lugoj 12:50 Predeal 12:10 Vaslui 11:30 Botosani 06:40 Fagaras 06:00 Teius 05:00 Cluj Napoca 02:00 Oradea 10:50 Focsani 10:10 Roman 09:30 Targu Neamt 08:50 Gura Humorului 08:10 Dej 07:30 Reghin 17:20 Alexandria 16:40 Calarasi 16:00 Galati 15:20 Craiova 14:40 Hateg 14:00 Ramnicu Valcea 13:20 Timisoara 12:40 Tecuci 12:00 Iasi 11:20 Ploiesti 06:30 Sibiu 05:50 Aiud 02:40 Baia Mare 10:40 Marasesti 10:00 Targu Frumos 09:20 Falticeni 08:40 Campulung Moldovenesc 08:00 Bicaz 07:20 Onesti 17:10 Mangalia 16:30 Cernavoda 15:50 Slobozia 15:10 Filiasi 14:30 Hunedoara 13:50 Targoviste 13:10 Arad 12:30 Barlad 11:50 Podu Iloaiei 11:10 Buzau 06:20 Sebes 05:40 Targu Mures 02:30 Satu Mare 10:30 Adjud 09:50 Pascani 09:10 Suceava 08:30 Vatra Dornei 07:50 Piatra Neamt 07:00 Comanesti 17:00 Constanta 16:20 Tulcea 15:40 Harsova 15:00 Targu Jiu 14:20 Bucuresti 13:40 Deva 13:00 Sinaia 12:20 Husi 11:40 Harlau 11:00 Ramnicu Sarat 06:50 Brasov 06:10 Alba Iulia 05:30 Turda 02:10 Zalau 10:20 Bacau 09:40 Motca 09:00 Radauti 08:20 Bistrita 07:40 Toplita
03:30
23:00 Budapesta
05:50
15:20 Focsani 13:00 Hunedoara 14:50 Roman 13:50 Caransebes 14:10 Targu Neamt 14:20 Filiasi 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 08:30 Zalau 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 18:30 Mangalia 12:40 Alba Iulia 17:30 Cernavoda 13:00 Brasov 16:55 Tandarei 13:25 Comanesti 16:30 Targoviste 15:00 Alexandria 15:55 Urziceni 12:35 Arad 12:40 Timisoara 15:10 Marasesti 13:10 Hateg 14:40 Targu Frumos 13:55 Resita 14:00 Falticeni 14:40 Slatina (Olt) 13:30 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 08:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 18:00 Constanta 12:45 Sebes 17:20 Slobozia 13:10 Targu Secuiesc 16:50 Bucuresti 14:30 Craiova 16:20 Sinaia 12:20 Gilau 15:50 Ploiesti 15:40 Buzau 12:50 Lugoj 15:00 Adjud 13:20 Petrosani 14:30 Pascani 14:00 Rovinari 13:55 Suceava 14:50 Caracal 13:20 Vatra Dornei 12:50 Beclean 08:50 Baia Mare 08:10 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 17:50 Medgidia 12:50 Sibiu 17:10 Harsova 13:20 Covasna 16:40 Pitesti 13:30 Bumbesti Jiu 16:10 Predeal 12:25 Salonta 15:30 Ramnicu Sarat 12:55 Deva 14:55 Bacau 13:40 Targu Jiu 14:20 Motca 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:50 Radauti 14:55 Turnu Magurele 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 08:40 Satu Mare 08:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 17:40 Calarasi 12:55 Fagaras 17:00 Lehliu 13:30 Moinesti 16:35 Ramnicu Valcea 15:10 Giurgiu 16:00 Campina 12:30 Chisineu Cris
Sosiri
De la Ora

16:20 Tulcea
01:15

16:20 Braila
01:20

15:10 Giurgiu
02:00

15:10 Alexandria
02:10

15:10 Mangalia
02:20

15:10 Constanta
02:30

15:10 Medgidia
02:35

15:10 Calarasi
02:40

15:10 Cernavoda
02:45

15:10 Tulcea
02:50

15:10 Braila
02:55

16:20 Galati
03:00

15:10 Galati
03:00

15:10 Slobozia
03:05

15:10 Harsova
03:10

15:10 Tandarei
03:15

15:10 Craiova
03:20

15:10 Filiasi
03:25

16:20 Ianca
03:30

15:10 Targu Jiu
03:30

15:10 Petrosani
03:35

15:10 Hateg
03:40

15:10 Hunedoara
03:45

15:10 Bucuresti
03:50

15:10 Pitesti
03:55

16:20 Mangalia
04:00

15:10 Ramnicu Valcea
04:00

15:10 Targoviste
04:05

16:20 Constanta
04:10

15:10 Deva
04:10

15:10 Lugoj
04:15

16:20 Medgidia
04:20

15:10 Timisoara
04:20

15:10 Arad
04:25

16:20 Calarasi 16:20 Faurei
04:30

15:10 Sinaia
04:30

15:10 Predeal
04:35

16:20 Tecuci 16:20 Cernavoda
04:40

15:10 Tecuci
04:45

16:20 Slobozia 16:20 Barlad
04:50

15:10 Barlad
04:50

15:10 Husi
04:55

16:20 Harsova
05:00

15:10 Vaslui
05:00

15:10 Iasi
05:05

16:20 Lehliu
05:10

15:10 Podu Iloaiei
05:10

15:10 Harlau
05:15

16:20 Tandarei
05:20

15:10 Botosani
05:20

15:10 Ploiesti
05:25

16:20 Husi 16:20 Bucuresti
05:30

15:10 Buzau
05:30

15:10 Ramnicu Sarat
05:35

16:20 Vaslui 16:20 Pitesti
05:40

15:10 Focsani
05:40

15:10 Marasesti
05:45

16:20 Ramnicu Valcea
05:50

15:10 Adjud
05:50

15:10 Bacau
05:55

16:20 Targoviste 16:20 Giurgiu 16:20 Iasi
06:00

15:10 Roman
06:00

15:10 Targu Frumos
06:05

16:20 Alexandria 16:20 Sinaia 16:20 Podu Iloaiei
06:10

15:10 Pascani
06:10

16:20 Turnu Magurele
06:15

15:10 Motca
06:15

16:20 Harlau 16:20 Predeal 16:20 Caracal
06:20

15:10 Targu Neamt
06:20

15:10 Falticeni
06:25

16:20 Campina 16:20 Flamanzi 16:20 Slatina (Olt)
06:30

15:10 Suceava
06:30

15:10 Radauti
06:35

16:20 Urziceni 16:20 Botosani
06:40

15:10 Gura Humorului
06:40

16:20 Saveni
06:45

15:10 Campulung Moldovenesc
06:45

16:20 Darabani 16:20 Ploiesti
06:50

15:10 Vatra Dornei
06:50

15:10 Bistrita
06:55

16:20 Craiova 16:20 Dorohoi 16:20 Buzau
07:00

15:10 Dej
07:00

16:20 Filiasi 16:20 Ramnicu Sarat 16:20 Vanatori
07:10

15:10 Bicaz
07:10

15:10 Piatra Neamt
07:15

16:20 Focsani 16:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

15:10 Toplita
07:20

15:10 Reghin
07:25

16:20 Rovinari 16:20 Marasesti
07:30

15:10 Onesti
07:30

16:20 Resita 16:20 Adjud
07:40

15:10 Comanesti
07:40

15:10 Brasov
07:45

16:20 Caransebes 16:20 Bacau
07:50

15:10 Fagaras
07:50

15:10 Sibiu
07:55

16:20 Roman 16:20 Targu Jiu
08:00

15:10 Sebes
08:00

15:10 Alba Iulia
08:05

16:20 Bumbesti Jiu 16:20 Targu Frumos
08:10

15:10 Teius
08:10

15:10 Aiud
08:15

16:20 Petrosani 16:20 Pascani
08:20

15:10 Targu Mures
08:20

15:10 Turda
08:25

16:20 Hateg 16:20 Motca 16:20 Poiana Largului
08:30

15:10 Cluj Napoca
08:30

16:20 Bicaz
08:35

15:10 Baia Mare
08:35

16:20 Hunedoara 16:20 Targu Neamt 16:20 Piatra Neamt
08:40

15:10 Satu Mare
08:40

15:10 Zalau
08:45

16:20 Deva 16:20 Falticeni
08:50

16:20 Suceava
08:55

16:20 Gheorgheni 16:20 Lugoj 16:20 Radauti
09:00

16:20 Timisoara 16:20 Sovata 16:20 Gura Humorului
09:10

16:20 Arad 16:20 Campulung Moldovenesc
09:20

16:20 Vatra Dornei 16:20 Miercurea Ciuc 16:20 Chisineu Cris
09:30

16:20 Prundu Bargaului 16:20 Odorheiu Secuiesc
09:40

16:20 Toplita 16:20 Nasaud 16:20 Salonta
09:50

16:20 Bistrita 16:20 Gilau 16:20 Reghin
10:00

16:20 Beclean 16:20 Onesti
10:10

16:20 Dej 16:20 Moinesti
10:20

16:20 Comanesti 16:20 Gherla
10:30

16:20 Covasna
10:40

16:20 Targu Secuiesc
10:50

16:20 Brasov
11:00

16:20 Fagaras
11:10

16:20 Sibiu
11:20

16:20 Sebes
11:25

16:20 Alba Iulia
11:30

16:20 Teius
11:35

16:20 Aiud
11:40

16:20 Targu Mures
11:50

16:20 Turda
12:00

16:20 Cluj Napoca
13:30

16:20 Baia Mare
14:05

16:20 Satu Mare
14:10

16:20 Zalau
14:20

16:20 Huedin
15:00

16:20 Alesd
15:10

15:10 Oradea
18:00

16:20 Oradea
18:20

15:10 Budapesta
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.