Stazione Ferroviara - Mersul autobuzelor Monza Italia

Stazione Ferroviara

Monza, Italia

Plecări
Ora Către
05:55 Sempre Dritto Tour
14:20 Cernavoda 12:00 Bucuresti 12:15 Pipirig 09:30 Predeal 08:45 Toplita 15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 11:25 Poienari 10:40 Zapodeni 10:00 Husi 09:25 Epureni 11:30 Pluton 08:50 Sascut 13:00 Motca 08:20 Valea Seaca 08:10 Letea Veche 13:50 Fetesti 11:10 Ploiesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 15:10 Pascani 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 11:15 Bacesti 10:30 Vaslui 09:50 Lunca Banului 09:20 Zorleni 08:00 Morareni 08:40 Racaciuni 12:45 Cristesti 15:00 Constanta 13:30 Drajna Noua 10:50 Campina 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:05 Todiresti 10:20 Muntenii de Jos 09:40 Berezeni 09:15 Barlad 10:00 Borsec 08:30 Cleja 14:40 Medgidia 13:00 Calarasi 12:30 Targu Neamt 09:45 Azuga 09:30 Gheorgheni 16:00 Iasi 13:15 Bacau 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 11:45 Roman 10:50 Negresti 10:10 Crasna 09:30 Murgeni 11:15 Poiana Largului 09:05 Podu Turcului 07:15 Acatari 08:25 Faraoani
05:55 Sempre Dritto Tour
08:45 Padova
07:50
05:30 Alesd 16:30 Galati 08:00 Baia Mare 16:20 Faurei 12:40 Beclean 16:05 Husi 17:40 Cernavoda 15:40 Flamanzi 17:00 Tandarei 12:20 Turda 16:30 Targoviste 12:40 Alba Iulia 16:00 Urziceni 13:00 Brasov 15:30 Focsani 13:25 Comanesti 14:55 Roman 14:20 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 18:20 Mangalia 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 06:00 Huedin 16:35 Braila 12:00 Cluj Napoca 15:50 Podu Iloaiei 13:00 Nasaud 16:10 Barlad 17:30 Slobozia 15:20 Dorohoi 16:55 Bucuresti 12:25 Targu Mures 16:30 Sinaia 12:45 Sebes 15:55 Ploiesti 13:10 Targu Secuiesc 15:20 Marasesti 14:50 Targu Frumos 14:10 Falticeni 18:10 Constanta 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 06:30 Zalau 16:15 Tecuci 12:20 Gherla 15:55 Iasi 13:10 Prundu Bargaului 15:35 Botosani 17:20 Harsova 15:25 Darabani 16:50 Pitesti 12:30 Aiud 16:20 Predeal 12:50 Sibiu 15:50 Buzau 13:20 Covasna 15:10 Adjud 14:40 Pascani 14:00 Suceava 18:00 Medgidia 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 05:00 Oradea 15:10 Vanatori 16:40 Tulcea 07:00 Satu Mare 16:25 Ianca 12:30 Dej 16:00 Vaslui 13:20 Vatra Dornei 15:45 Harlau 17:10 Lehliu 15:30 Saveni 16:40 Ramnicu Valcea 12:35 Teius 16:10 Campina 12:55 Fagaras 15:40 Ramnicu Sarat 13:30 Moinesti 15:00 Bacau 14:30 Motca 13:50 Radauti 17:50 Calarasi 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 13:30 Campulung Moldovenesc
17:00 Giltrans
14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 12:30 Huedin 02:30 Cernavoda 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus
20:30
20:10 Suceava 15:50 Dej 00:30 Chisinau 19:10 Campulung Moldovenesc 14:50 Cluj Napoca 22:30 Iasi 18:20 Vatra Dornei 12:40 Bors 21:40 Targu Frumos 16:50 Bistrita 12:50 Oradea
Sosiri
De la Ora

21:40 Vatra Dornei
00:00
Giltrans
15:00 Braila
00:10
Giltrans
15:00 Galati
00:40
Giltrans
15:00 Buzau
01:00

08:20 Tulcea
01:15

21:40 Bistrita
01:15

08:20 Braila
01:20
Giltrans
15:00 Ramnicu Sarat
01:30
Giltrans
15:00 Tecuci
01:55
Giltrans
15:00 Focsani
02:15

21:40 Dej
02:15
Giltrans
15:00 Adjud
02:45
Giltrans
15:00 Barlad
03:00

08:20 Galati
03:00

21:40 Cluj Napoca
03:15
Giltrans
15:00 Husi
03:30

08:20 Ianca
03:30
Giltrans
15:00 Dorohoi
03:35
Giltrans
15:00 Onesti
03:45
Giltrans
15:00 Vaslui
04:00

08:20 Mangalia
04:00
Giltrans
15:00 Comanesti
04:10

08:20 Constanta
04:10
Giltrans
15:00 Bucuresti
04:15
Giltrans
15:00 Moinesti
04:20
Giltrans
15:00 Botosani
04:30

08:20 Faurei 08:20 Medgidia
04:30
Giltrans
15:00 Craiova
04:35

08:20 Tecuci
04:40
Giltrans
15:00 Iasi
04:45

08:20 Barlad 08:20 Calarasi
04:50
Giltrans
15:00 Podu Iloaiei
05:00

08:20 Cernavoda
05:00
Giltrans
15:00 Filiasi
05:05
Giltrans
15:00 Ploiesti
05:10

08:20 Slobozia
05:10
Giltrans
15:00 Suceava
05:20

21:40 Oradea
05:20
Giltrans
15:00 Bacau
05:30

08:20 Harsova 08:20 Husi
05:30

21:40 Bors
05:30
Giltrans
15:00 Negresti
05:40

08:20 Vaslui
05:40
Giltrans
15:00 Harlau
05:45
Giltrans
15:00 Constanta
05:50
Giltrans
15:00 Campina
06:00

08:20 Giurgiu 08:20 Iasi 08:20 Lehliu
06:00
Giltrans
15:00 Buhusi
06:05
Giltrans
15:00 Roznov
06:10

08:20 Alexandria 08:20 Tandarei 08:20 Podu Iloaiei
06:10
Giltrans
15:00 Targu Frumos
06:15

08:20 Turnu Magurele
06:15
Giltrans
15:00 Gura Humorului
06:20

08:20 Caracal 08:20 Harlau
06:20
Giltrans
15:00 Falticeni
06:30

08:20 Flamanzi 08:20 Slatina (Olt)
06:30
Giltrans
15:00 Rovinari
06:35
Giltrans
15:00 Pascani
06:40

08:20 Botosani
06:40
Giltrans
15:00 Motca
06:45

08:20 Saveni
06:45
Giltrans
15:00 Piatra Neamt
06:50

08:20 Darabani
06:50
Giltrans
15:00 Roman
06:55
Giltrans
15:00 Cristesti
07:00

08:20 Craiova 08:20 Dorohoi 08:20 Bucuresti
07:00
Giltrans
15:00 Targu Jiu
07:05
Giltrans
15:00 Brasov
07:10

08:20 Vanatori 08:20 Pitesti 08:20 Filiasi
07:10

08:20 Drobeta Turnu Severin 08:20 Ramnicu Valcea
07:20
Giltrans
15:00 Fetesti
07:30

08:20 Targoviste 08:20 Rovinari
07:30

08:20 Resita 08:20 Sinaia
07:40

08:20 Predeal 08:20 Caransebes
07:50

08:20 Campina
07:55
Giltrans
15:00 Targu Neamt
08:00

08:20 Urziceni 08:20 Targu Jiu
08:00

08:20 Ploiesti 08:20 Bumbesti Jiu
08:10

08:20 Petrosani 08:20 Buzau
08:20
Giltrans
15:00 Fagaras
08:30

08:20 Hateg 08:20 Poiana Largului 08:20 Ramnicu Sarat
08:30
Giltrans
15:00 Petrosani
08:35

08:20 Bicaz
08:35

08:20 Focsani 08:20 Piatra Neamt 08:20 Hunedoara
08:40

08:20 Marasesti 08:20 Deva
08:50

08:20 Adjud
08:55

08:20 Lugoj 08:20 Gheorgheni 08:20 Bacau
09:00

08:20 Roman
09:05

08:20 Sovata 08:20 Timisoara 08:20 Targu Frumos
09:10

08:20 Pascani 08:20 Arad
09:20

08:20 Motca
09:25
Giltrans
15:00 Poiana Largului
09:30

08:20 Miercurea Ciuc 08:20 Targu Neamt 08:20 Chisineu Cris
09:30
Giltrans
15:00 Hateg
09:35

08:20 Falticeni
09:35

08:20 Odorheiu Secuiesc 08:20 Suceava
09:40
Giltrans
15:00 Sibiu
09:45

08:20 Radauti
09:45

08:20 Gura Humorului 08:20 Salonta 08:20 Toplita
09:50

08:20 Campulung Moldovenesc
09:55
Giltrans
15:00 Hunedoara
10:00

08:20 Reghin 08:20 Gilau 08:20 Vatra Dornei
10:00

08:20 Prundu Bargaului
10:05

08:20 Nasaud 08:20 Onesti
10:10

08:20 Bistrita
10:15

08:20 Beclean 08:20 Moinesti
10:20

08:20 Dej
10:25
Giltrans
15:00 Sebes
10:30

08:20 Comanesti 08:20 Gherla
10:30

08:20 Covasna
10:40

08:20 Targu Secuiesc
10:50

08:20 Brasov
11:00

08:20 Fagaras
11:10

08:20 Sibiu
11:20

08:20 Sebes
11:25
Sempre Dritto Tour
15:30 Padova
11:30
Giltrans
15:00 Toplita
11:30

08:20 Alba Iulia
11:30

08:20 Teius
11:35

08:20 Aiud
11:40

08:20 Targu Mures
11:50
Giltrans
15:00 Deva
12:00

08:20 Turda
12:00
Giltrans
15:00 Reghin
12:30
Giltrans
15:00 Alba Iulia
13:00
Giltrans
15:00 Targu Mures
13:30

08:20 Cluj Napoca
13:30
Giltrans
15:00 Aiud
13:45

08:20 Baia Mare
13:50

08:20 Satu Mare
13:55
Giltrans
15:00 Ludus
14:00

08:20 Zalau
14:00

08:20 Huedin
14:10
Giltrans
15:00 Campulung Moldovenesc
14:15

08:20 Alesd
14:20
Giltrans
15:00 Turda
14:30

08:20 Oradea
14:30
Giltrans
15:00 Cluj Napoca
15:00

21:40 Chisinau
15:00
Giltrans
15:00 Huedin
17:00
Giltrans
15:00 Beclean
17:30
Giltrans
15:00 Dej
17:40
Giltrans
15:00 Gherla
17:50
Giltrans
15:00 Alesd
18:00
Giltrans
15:00 Oradea
18:30
Giltrans
15:00 Bors
18:45

21:40 Iasi
20:00

21:40 Targu Frumos
20:45

21:40 Suceava
22:15

21:40 Campulung Moldovenesc
23:15

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.