Stazzione ferroviara FS - Mersul autobuzelor Foggia Italia

Stazzione ferroviara FS

Foggia, Italia

Plecări
Ora Către
01:15 TST Turistik
11:00 Deva 15:45 Brasov 21:30 Galati 20:15 Fetesti 21:15 Focsani 18:30 Onesti 12:00 Sebes 17:45 Ploiesti 15:30 Ramnicu Valcea 21:30 Constanta 22:15 Tecuci 19:30 Bacau 13:00 Sibiu 19:00 Buzau 16:30 Pitesti 23:30 Tulcea 23:15 Barlad 20:45 Vaslui 08:30 Arad 14:30 Fagaras 21:00 Braila 18:00 Bucuresti 20:15 Ramnicu Sarat 17:30 Targu Secuiesc
01:15 TST Turistik
13:30 Bologna
07:30
02:10 Zalau 17:00 Constanta 16:20 Tulcea 15:40 Harsova 15:00 Targu Jiu 14:20 Bucuresti 13:40 Deva 13:00 Sinaia 12:20 Husi 11:40 Harlau 11:00 Ramnicu Sarat 10:20 Bacau 09:40 Motca 09:00 Radauti 08:20 Bistrita 07:40 Toplita 06:50 Brasov 06:10 Alba Iulia 05:30 Turda 02:00 Oradea 17:30 Giurgiu 16:50 Medgidia 16:10 Braila 15:30 Tandarei 14:50 Petrosani 14:10 Pitesti 13:30 Lugoj 12:50 Predeal 12:10 Vaslui 11:30 Botosani 10:50 Focsani 10:10 Roman 09:30 Targu Neamt 08:50 Gura Humorului 08:10 Dej 07:30 Reghin 06:40 Fagaras 06:00 Teius 05:00 Cluj Napoca 02:40 Baia Mare 17:20 Alexandria 16:40 Calarasi 16:00 Galati 15:20 Craiova 14:40 Hateg 14:00 Ramnicu Valcea 13:20 Timisoara 12:40 Tecuci 12:00 Iasi 11:20 Ploiesti 10:40 Marasesti 10:00 Targu Frumos 09:20 Falticeni 08:40 Campulung Moldovenesc 08:00 Bicaz 07:20 Onesti 06:30 Sibiu 05:50 Aiud 02:30 Satu Mare 17:10 Mangalia 16:30 Cernavoda 15:50 Slobozia 15:10 Filiasi 14:30 Hunedoara 13:50 Targoviste 13:10 Arad 12:30 Barlad 11:50 Podu Iloaiei 11:10 Buzau 10:30 Adjud 09:50 Pascani 09:10 Suceava 08:30 Vatra Dornei 07:50 Piatra Neamt 07:00 Comanesti 06:20 Sebes 05:40 Targu Mures
07:30
23:00 Budapesta
10:30 Giltrans
20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 02:30 Cernavoda 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt
10:30
14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 08:30 Zalau 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 18:30 Mangalia 17:30 Cernavoda 16:55 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 14:20 Filiasi 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 08:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 18:00 Constanta 17:20 Slobozia 16:50 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 14:40 Slatina (Olt) 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:50 Beclean 08:50 Baia Mare 08:10 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 17:50 Medgidia 17:10 Harsova 16:40 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 14:30 Pascani 14:50 Caracal 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 08:40 Satu Mare 08:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 17:40 Calarasi 17:00 Lehliu 16:35 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca
Sosiri
De la Ora
Giltrans
21:00 Braila
00:10
Giltrans
21:00 Galati
00:40
Giltrans
21:00 Buzau
01:00

12:20 Tulcea
01:15

12:20 Braila
01:20
Giltrans
21:00 Ramnicu Sarat
01:30
Giltrans
21:00 Tecuci
01:55

10:00 Giurgiu
02:00

10:00 Alexandria
02:10
Giltrans
21:00 Focsani
02:15

10:00 Mangalia
02:20

10:00 Constanta
02:30

10:00 Medgidia
02:35

10:00 Calarasi
02:40
Giltrans
21:00 Adjud
02:45

10:00 Cernavoda
02:45

10:00 Tulcea
02:50

10:00 Braila
02:55
Giltrans
21:00 Barlad
03:00

12:20 Galati
03:00

10:00 Galati
03:00

10:00 Slobozia
03:05

10:00 Harsova
03:10

10:00 Tandarei
03:15

10:00 Craiova
03:20

10:00 Filiasi
03:25
Giltrans
21:00 Husi
03:30

12:20 Ianca
03:30

10:00 Targu Jiu
03:30
Giltrans
21:00 Dorohoi
03:35

10:00 Petrosani
03:35

10:00 Hateg
03:40
Giltrans
21:00 Onesti
03:45

10:00 Hunedoara
03:45

10:00 Bucuresti
03:50

10:00 Pitesti
03:55
Giltrans
21:00 Vaslui
04:00

12:20 Mangalia
04:00

10:00 Ramnicu Valcea
04:00

10:00 Targoviste
04:05
Giltrans
21:00 Comanesti
04:10

12:20 Constanta
04:10

10:00 Deva
04:10
Giltrans
21:00 Bucuresti
04:15

10:00 Lugoj
04:15
Giltrans
21:00 Moinesti
04:20

12:20 Medgidia
04:20

10:00 Timisoara
04:20

10:00 Arad
04:25
Giltrans
21:00 Botosani
04:30

12:20 Faurei 12:20 Calarasi
04:30

10:00 Sinaia
04:30
Giltrans
21:00 Craiova
04:35

10:00 Predeal
04:35

12:20 Tecuci 12:20 Cernavoda
04:40
Giltrans
21:00 Iasi
04:45

10:00 Tecuci
04:45

12:20 Slobozia 12:20 Barlad
04:50

10:00 Barlad
04:50

10:00 Husi
04:55
Giltrans
21:00 Podu Iloaiei
05:00

12:20 Harsova
05:00

10:00 Vaslui
05:00
Giltrans
21:00 Filiasi
05:05

10:00 Iasi
05:05
Giltrans
21:00 Ploiesti
05:10

12:20 Lehliu
05:10

10:00 Podu Iloaiei
05:10

10:00 Harlau
05:15
Giltrans
21:00 Suceava
05:20

12:20 Tandarei
05:20

10:00 Botosani
05:20

10:00 Ploiesti
05:25
Giltrans
21:00 Bacau
05:30

12:20 Husi 12:20 Bucuresti
05:30

10:00 Buzau
05:30

10:00 Ramnicu Sarat
05:35
Giltrans
21:00 Negresti
05:40

12:20 Vaslui 12:20 Pitesti
05:40

10:00 Focsani
05:40
Giltrans
21:00 Harlau
05:45

10:00 Marasesti
05:45
Giltrans
21:00 Constanta
05:50

12:20 Ramnicu Valcea
05:50

10:00 Adjud
05:50

10:00 Bacau
05:55
Giltrans
21:00 Campina
06:00

12:20 Giurgiu 12:20 Iasi 12:20 Targoviste
06:00

10:00 Roman
06:00
Giltrans
21:00 Buhusi
06:05

10:00 Targu Frumos
06:05
Giltrans
21:00 Roznov
06:10

12:20 Alexandria 12:20 Sinaia 12:20 Podu Iloaiei
06:10

10:00 Pascani
06:10
Giltrans
21:00 Targu Frumos
06:15

12:20 Turnu Magurele
06:15

10:00 Motca
06:15
Giltrans
21:00 Gura Humorului
06:20

12:20 Harlau 12:20 Predeal 12:20 Caracal
06:20

10:00 Targu Neamt
06:20

10:00 Falticeni
06:25
Giltrans
21:00 Falticeni
06:30

12:20 Campina 12:20 Flamanzi 12:20 Slatina (Olt)
06:30

10:00 Suceava
06:30
Giltrans
21:00 Rovinari
06:35

10:00 Radauti
06:35
Giltrans
21:00 Pascani
06:40

12:20 Botosani 12:20 Urziceni
06:40

10:00 Gura Humorului
06:40
Giltrans
21:00 Motca
06:45

12:20 Saveni
06:45

10:00 Campulung Moldovenesc
06:45
Giltrans
21:00 Piatra Neamt
06:50

12:20 Darabani 12:20 Ploiesti
06:50

10:00 Vatra Dornei
06:50
Giltrans
21:00 Roman
06:55

10:00 Bistrita
06:55
Giltrans
21:00 Cristesti
07:00

12:20 Craiova 12:20 Dorohoi 12:20 Buzau
07:00

10:00 Dej
07:00
Giltrans
21:00 Targu Jiu
07:05
Giltrans
21:00 Brasov
07:10

12:20 Filiasi 12:20 Ramnicu Sarat 12:20 Vanatori
07:10

10:00 Bicaz
07:10

10:00 Piatra Neamt
07:15

12:20 Drobeta Turnu Severin 12:20 Focsani
07:20

10:00 Toplita
07:20

10:00 Reghin
07:25
Giltrans
21:00 Fetesti
07:30

12:20 Rovinari 12:20 Marasesti
07:30

10:00 Onesti
07:30

12:20 Resita 12:20 Adjud
07:40

10:00 Comanesti
07:40

10:00 Brasov
07:45

12:20 Caransebes 12:20 Bacau
07:50

10:00 Fagaras
07:50

10:00 Sibiu
07:55
TST Turistik
02:30 Tulcea
08:00
Giltrans
21:00 Targu Neamt
08:00

12:20 Targu Jiu 12:20 Roman
08:00

10:00 Sebes
08:00

10:00 Alba Iulia
08:05

12:20 Targu Frumos 12:20 Bumbesti Jiu
08:10

10:00 Teius
08:10

10:00 Aiud
08:15

12:20 Pascani 12:20 Petrosani
08:20

10:00 Targu Mures
08:20

10:00 Turda
08:25
Giltrans
21:00 Fagaras
08:30

12:20 Motca 12:20 Hateg 12:20 Poiana Largului
08:30

10:00 Cluj Napoca
08:30
Giltrans
21:00 Petrosani
08:35

12:20 Bicaz
08:35

10:00 Baia Mare
08:35

12:20 Piatra Neamt 12:20 Hunedoara 12:20 Targu Neamt
08:40

10:00 Satu Mare
08:40

10:00 Zalau
08:45

12:20 Falticeni 12:20 Deva
08:50

12:20 Suceava
08:55
TST Turistik
02:30 Barlad
09:00

12:20 Gheorgheni 12:20 Lugoj 12:20 Radauti
09:00

12:20 Timisoara 12:20 Sovata 12:20 Gura Humorului
09:10

12:20 Arad 12:20 Campulung Moldovenesc
09:20
Giltrans
21:00 Poiana Largului
09:30

12:20 Miercurea Ciuc 12:20 Chisineu Cris 12:20 Vatra Dornei
09:30
Giltrans
21:00 Hateg
09:35

12:20 Prundu Bargaului 12:20 Odorheiu Secuiesc
09:40
Giltrans
21:00 Sibiu
09:45

12:20 Toplita 12:20 Nasaud 12:20 Salonta
09:50
TST Turistik
02:30 Tecuci 02:30 Galati
10:00
Giltrans
21:00 Hunedoara
10:00

12:20 Bistrita 12:20 Gilau 12:20 Reghin
10:00

12:20 Onesti 12:20 Beclean
10:10
TST Turistik
02:30 Constanta
10:15

12:20 Dej 12:20 Moinesti
10:20
TST Turistik
02:30 Braila
10:30
Giltrans
21:00 Sebes
10:30

12:20 Comanesti 12:20 Gherla
10:30

12:20 Covasna
10:40
TST Turistik
02:30 Focsani
10:45

12:20 Targu Secuiesc
10:50
TST Turistik
02:30 Vaslui
11:00

12:20 Brasov
11:00

12:20 Fagaras
11:10

12:20 Sibiu
11:20

12:20 Sebes
11:25
TST Turistik
02:30 Fetesti
11:30
Giltrans
21:00 Toplita
11:30

12:20 Alba Iulia
11:30

12:20 Teius
11:35

12:20 Aiud
11:40
TST Turistik
02:30 Ramnicu Sarat
11:45

12:20 Targu Mures
11:50
Giltrans
21:00 Deva
12:00

12:20 Turda
12:00
TST Turistik
02:30 Bacau
12:15
TST Turistik
02:30 Buzau
12:30
Giltrans
21:00 Reghin
12:30
Giltrans
21:00 Alba Iulia
13:00
TST Turistik
02:30 Onesti
13:15
Giltrans
21:00 Targu Mures
13:30

12:20 Cluj Napoca
13:30
TST Turistik
02:30 Ploiesti
13:45
Giltrans
21:00 Aiud
13:45
TST Turistik
02:30 Bucuresti
14:00
Giltrans
21:00 Ludus
14:00

12:20 Baia Mare
14:05

12:20 Satu Mare
14:10
Giltrans
21:00 Campulung Moldovenesc
14:15

12:20 Zalau
14:20
TST Turistik
02:30 Targu Secuiesc
14:30
Giltrans
21:00 Turda
14:30
Giltrans
21:00 Cluj Napoca
15:00

12:20 Huedin
15:00

12:20 Alesd
15:10
TST Turistik
02:30 Pitesti
15:30
TST Turistik
02:30 Bologna
15:30
TST Turistik
02:30 Brasov
15:45
TST Turistik
02:30 Ramnicu Valcea
16:30
TST Turistik
02:30 Fagaras
17:00
Giltrans
21:00 Huedin
17:00
Giltrans
21:00 Beclean
17:30
Giltrans
21:00 Dej
17:40
Giltrans
21:00 Gherla
17:50
Giltrans
21:00 Alesd
18:00

10:00 Oradea
18:00

12:20 Oradea
18:20
TST Turistik
02:30 Sibiu
18:30
Giltrans
21:00 Oradea
18:30
Giltrans
21:00 Bors
18:45

10:00 Budapesta
19:00
TST Turistik
02:30 Sebes
19:30
TST Turistik
02:30 Deva
20:30
TST Turistik
02:30 Arad
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.