Stazione Ferroviara - Mersul autobuzelor Asti Italia

Stazione Ferroviara

Asti, Italia

Plecări
Ora Către
06:10
14:40 Piatra Neamt 05:30 Alesd 16:40 Tulcea 08:00 Baia Mare 16:25 Ianca 12:30 Dej 16:00 Vaslui 13:20 Vatra Dornei 15:45 Harlau 17:10 Lehliu 15:30 Saveni 16:40 Ramnicu Valcea 12:35 Teius 16:10 Campina 12:55 Fagaras 15:40 Ramnicu Sarat 13:30 Moinesti 15:00 Bacau 14:30 Motca 13:50 Radauti 17:50 Calarasi 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:50 Bicaz 06:00 Huedin 16:30 Galati 10:00 Bontida 16:20 Faurei 12:40 Beclean 16:05 Husi 17:40 Cernavoda 15:40 Flamanzi 17:00 Tandarei 12:20 Turda 16:30 Targoviste 12:40 Alba Iulia 16:00 Urziceni 13:00 Brasov 15:30 Focsani 13:25 Comanesti 14:55 Roman 14:20 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 18:20 Mangalia 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:20 Sovata 05:00 Oradea 15:00 Poiana Largului 06:30 Zalau 16:35 Braila 12:00 Cluj Napoca 15:50 Podu Iloaiei 13:00 Nasaud 16:10 Barlad 17:30 Slobozia 15:20 Dorohoi 16:55 Bucuresti 12:25 Targu Mures 16:30 Sinaia 12:45 Sebes 15:55 Ploiesti 13:10 Targu Secuiesc 15:20 Marasesti 14:50 Targu Frumos 14:10 Falticeni 18:10 Constanta 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:30 Gheorgheni 13:30 Campulung Moldovenesc 15:10 Vanatori 07:00 Satu Mare 16:15 Tecuci 12:20 Gherla 15:55 Iasi 13:10 Prundu Bargaului 15:35 Botosani 17:20 Harsova 15:25 Darabani 16:50 Pitesti 12:30 Aiud 16:20 Predeal 12:50 Sibiu 15:50 Buzau 13:20 Covasna 15:10 Adjud 14:40 Pascani 14:00 Suceava 18:00 Medgidia 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita
09:20
10:15 Medias 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 18:55 Targu Frumos 19:30 Iasi 20:20 Bacau 21:00 Focsani 21:30 Tecuci 06:40 Bors 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 04:00 Budapesta 14:45 Resita 10:30 Piatra Craiului 13:40 Arad 12:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:40 Beclean 13:20 Borsa 14:00 Botosani 15:00 Dolhasca 16:15 Sighisoara 17:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Grinties 18:15 Bicaz 18:35 Timisesti 10:00 Cluj Napoca 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 19:00 Harlau 19:40 Negresti 20:30 Sascut 21:05 Buzau 21:40 Galati 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 07:00 Oradea 14:30 Caransebes 10:40 Negreni 13:30 Targu Jiu 12:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 12:50 Bistrita 13:30 Iacobeni 14:15 Stefanesti 15:15 Suceava 16:30 Medias 17:10 Miercurea Ciuc 17:50 Durau 18:20 Piatra Neamt 18:40 Cristesti 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 19:10 Deleni 19:50 Vaslui 20:40 Adjud 21:20 Husi 21:50 Braila 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 10:00 Alesd 14:15 Lugoj 11:00 Huedin 13:15 Petrosani 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Campulung Moldovenesc 14:30 Darabani 15:30 Falticeni 16:45 Reghin 17:20 Toplita 18:00 Poiana Largului 18:25 Targu Neamt 18:45 Motca 10:45 Miercurea Sibiului 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 19:20 Podu Iloaiei 20:10 Roman 20:50 Marasesti 21:25 Barlad 22:00 Tulcea 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 10:10 Beius 14:00 Timisoara 11:30 Gilau 13:00 Hateg 12:30 Baia Mare 13:10 Vatra Dornei 13:50 Gura Humorului 14:45 Veresti 15:45 Targu Mures 16:50 Morareni 17:30 Borsec 18:10 Sovata 18:30 Dumbrava 18:50 Pascani
13:50
20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 02:30 Cernavoda 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului
Sosiri
De la Ora

12:00 Constanta 12:00 Giurgiu
00:00

18:00 Braila
00:10

12:00 Turnu Magurele
00:10

12:00 Corabia
00:20

12:00 Craiova
00:25

12:00 Alexandria 12:00 Mangalia
00:30

18:00 Galati
00:40

12:00 Filiasi 12:00 Medgidia
00:40

12:00 Hirsova 12:00 Slatina (Olt)
00:50

18:00 Buzau
01:00

12:00 Tandarei
01:00

12:00 Filiasi
01:10

09:55 Tulcea
01:15

12:00 Rovinari
01:20

09:55 Braila
01:20

18:00 Ramnicu Sarat
01:30

12:00 Isalnita
01:30

12:00 Targu Carbunesti
01:40

12:00 Motru
01:45

12:00 Resita
01:50

18:00 Tecuci
01:55

12:00 Caransebes
01:55

12:00 Lugoj 12:00 Slobozia
02:00

12:00 Timisoara
02:05

12:00 Arad 12:00 Bucuresti
02:10

18:00 Focsani
02:15

12:00 Targu Jiu
02:20

12:00 Petrosani
02:25

12:00 Hateg
02:30

12:00 Calan
02:40

18:00 Adjud
02:45

12:00 Hunedoara
02:50

18:00 Barlad
03:00

12:00 Pitesti 12:00 Deva
03:00

09:55 Galati
03:00

12:00 Ramnicu Sarat
03:10

12:00 Simeria 12:00 Campina
03:20

18:00 Husi
03:30

12:00 Orastie 12:00 Sinaia
03:30

09:55 Ianca
03:30

18:00 Dorohoi
03:35

12:00 Predeal 12:00 Sebes
03:40

18:00 Onesti
03:45

12:00 Brasov 12:00 Lancram
03:50

18:00 Vaslui
04:00

12:00 Alba Iulia 12:00 Targu Secuiesc
04:00

09:55 Mangalia
04:00

12:00 Sfantu Gheorghe
04:05

18:00 Comanesti
04:10

12:00 Covasna
04:10

09:55 Constanta
04:10

18:00 Bucuresti
04:15

18:00 Moinesti
04:20

12:00 Targu Ocna
04:20

18:00 Botosani
04:30

12:00 Teius 12:00 Onesti
04:30

09:55 Faurei 09:55 Medgidia
04:30

18:00 Craiova
04:35

12:00 Comanesti
04:40

09:55 Tecuci
04:40

18:00 Iasi
04:45

12:00 Aiud
04:45

12:00 Moinesti
04:50

09:55 Calarasi 09:55 Barlad
04:50

18:00 Podu Iloaiei
05:00

12:00 Fagaras 12:00 Unirea
05:00

09:55 Cernavoda
05:00

18:00 Filiasi
05:05

18:00 Ploiesti
05:10

12:00 Vestem
05:10

09:55 Slobozia
05:10

18:00 Suceava
05:20

12:00 Ramnicu Valcea
05:20

18:00 Bacau
05:30

12:00 Sibiu
05:30

09:55 Husi 09:55 Harsova
05:30

18:00 Negresti
05:40

12:00 Miercurea Sibiului
05:40

09:55 Vaslui
05:40

18:00 Harlau
05:45

18:00 Constanta
05:50

12:00 Sighisoara
05:50

18:00 Campina
06:00

12:00 Turda 12:00 Tulcea 12:00 Medias
06:00

09:55 Lehliu 09:55 Iasi 09:55 Giurgiu
06:00

18:00 Buhusi
06:05

12:00 Braila
06:05

18:00 Roznov
06:10

12:00 Galati
06:10

09:55 Tandarei 09:55 Alexandria 09:55 Podu Iloaiei
06:10

18:00 Targu Frumos
06:15

12:00 Tecuci
06:15

09:55 Turnu Magurele
06:15

18:00 Gura Humorului
06:20

12:00 Barlad
06:20

09:55 Harlau 09:55 Caracal
06:20

12:00 Husi
06:25

18:00 Falticeni
06:30

12:00 Buzau
06:30

09:55 Flamanzi 09:55 Slatina (Olt)
06:30

18:00 Rovinari
06:35

12:00 Focsani
06:35

18:00 Pascani
06:40

12:00 Marasesti
06:40

09:55 Botosani
06:40

18:00 Motca
06:45

12:00 Adjud
06:45

09:55 Saveni
06:45

18:00 Piatra Neamt
06:50

12:00 Sascut
06:50

09:55 Darabani
06:50

18:00 Roman
06:55

12:00 Bacau
06:55

18:00 Cristesti
07:00

12:00 Cluj Napoca 12:00 Roman 12:00 Cluj Napoca
07:00

09:55 Dorohoi 09:55 Craiova 09:55 Bucuresti
07:00

18:00 Targu Jiu
07:05

12:00 Vaslui
07:05

18:00 Brasov
07:10

12:00 Negresti
07:10

09:55 Filiasi 09:55 Vanatori 09:55 Pitesti
07:10

12:00 Iasi
07:15

12:00 Podu Iloaiei
07:20

09:55 Ramnicu Valcea 09:55 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:00 Deleni
07:25

18:00 Fetesti
07:30

12:00 Harlau
07:30

09:55 Targoviste 09:55 Rovinari
07:30

12:00 Targu Frumos
07:35

12:00 Pascani
07:40

09:55 Resita 09:55 Sinaia
07:40

12:00 Motca
07:45

12:00 Cristesti
07:50

09:55 Caransebes 09:55 Predeal
07:50

12:00 Timisesti
07:55

09:55 Campina
07:55

18:00 Targu Neamt
08:00

12:00 Dumbrava
08:00

09:55 Urziceni 09:55 Targu Jiu
08:00

09:55 Ploiesti 09:55 Bumbesti Jiu
08:10

12:00 Targu Neamt
08:15

09:55 Petrosani 09:55 Buzau
08:20

18:00 Fagaras
08:30

12:00 Piatra Neamt
08:30

09:55 Ramnicu Sarat 09:55 Hateg 09:55 Poiana Largului
08:30

18:00 Petrosani
08:35

09:55 Bicaz
08:35

09:55 Hunedoara 09:55 Piatra Neamt 09:55 Focsani
08:40

12:00 Bicaz
08:45

09:55 Marasesti 09:55 Deva
08:50

09:55 Adjud
08:55

12:00 Poiana Largului
09:00

09:55 Gheorgheni 09:55 Bacau 09:55 Lugoj
09:00

09:55 Roman
09:05

12:00 Durau
09:10

09:55 Sovata 09:55 Timisoara 09:55 Targu Frumos
09:10

12:00 Grinties
09:20

09:55 Arad 09:55 Pascani
09:20

09:55 Motca
09:25

18:00 Poiana Largului
09:30

12:00 Borsec
09:30

09:55 Targu Neamt 09:55 Miercurea Ciuc 09:55 Chisineu Cris
09:30

18:00 Hateg
09:35

09:55 Falticeni
09:35

12:00 Toplita
09:40

09:55 Suceava 09:55 Odorheiu Secuiesc
09:40

18:00 Sibiu
09:45

09:55 Radauti
09:45

12:00 Miercurea Ciuc
09:50

09:55 Gura Humorului 09:55 Toplita 09:55 Salonta
09:50

09:55 Campulung Moldovenesc
09:55

18:00 Hunedoara
10:00

12:00 Sfantu Gheorghe
10:00

09:55 Reghin 09:55 Gilau 09:55 Vatra Dornei
10:00

09:55 Prundu Bargaului
10:05

09:55 Nasaud 09:55 Onesti
10:10

09:55 Bistrita
10:15

12:00 Morareni
10:20

09:55 Beclean 09:55 Moinesti
10:20

09:55 Dej
10:25

18:00 Sebes
10:30

12:00 Reghin
10:30

09:55 Comanesti 09:55 Gherla
10:30

12:00 Sighisoara
10:40

09:55 Covasna
10:40

12:00 Targu Mures
10:50

09:55 Targu Secuiesc
10:50

12:00 Falticeni
11:00

09:55 Brasov
11:00

12:00 Suceava
11:05

12:00 Dolhasca
11:10

09:55 Fagaras
11:10

12:00 Veresti
11:15

12:00 Darabani
11:20

09:55 Sibiu
11:20

12:00 Stefanesti
11:25

09:55 Sebes
11:25

18:00 Toplita
11:30

12:00 Botosani
11:30

09:55 Alba Iulia
11:30

12:00 Gura Humorului
11:35

09:55 Teius
11:35

12:00 Campulung Moldovenesc
11:40

09:55 Aiud
11:40

12:00 Iacobeni
11:45

12:00 Borsa
11:50

09:55 Targu Mures
11:50

12:00 Vatra Dornei
11:55

18:00 Deva
12:00

12:00 Prundu Bargaului
12:00

09:55 Turda
12:00

12:00 Bistrita
12:05

12:00 Beclean
12:10

12:00 Baia Mare
12:15

12:00 Dej
12:20

18:00 Reghin
12:30

12:00 Cluj Napoca
12:30

12:00 Cluj Napoca
12:40

18:00 Alba Iulia
13:00

12:00 Gilau
13:00

18:00 Targu Mures
13:30

09:55 Cluj Napoca
13:30

09:55 Bontida
13:40

18:00 Aiud
13:45

09:55 Baia Mare
13:50

09:55 Satu Mare
13:55

18:00 Ludus
14:00

12:00 Huedin
14:00

09:55 Zalau
14:00

09:55 Huedin
14:10

18:00 Campulung Moldovenesc
14:15

09:55 Alesd
14:20

18:00 Turda
14:30

09:55 Oradea
14:30

18:00 Cluj Napoca
15:00

12:00 Negreni
15:00

12:00 Piatra Craiului
16:00

18:00 Huedin
17:00

12:00 Beius
17:00

18:00 Beclean
17:30

18:00 Dej
17:40

18:00 Gherla
17:50

18:00 Alesd
18:00

12:00 Alesd
18:00

18:00 Oradea
18:30

12:00 Oradea
18:30

18:00 Bors
18:45

12:00 Bors
19:00

12:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.