La adresa - Mersul autobuzelor Halle Germania

La adresa

Halle, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:50
14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:00 Prundu Bargaului 13:20 Covasna 12:40 Dej 13:30 Bumbesti Jiu 11:30 Baia Mare 12:25 Salonta 10:00 Alesd 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 12:55 Nasaud 13:30 Moinesti 12:30 Gherla 15:10 Giurgiu 11:20 Satu Mare 12:30 Chisineu Cris 09:00 Oradea 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 12:50 Bistrita 13:25 Comanesti 12:00 Cluj Napoca 15:00 Alexandria 11:10 Zalau 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:05 Vatra Dornei 13:10 Targu Secuiesc 12:45 Beclean 14:30 Craiova 11:40 Bontida 12:20 Gilau 11:00 Huedin 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad
17:40 Romfour Romania
11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
Sosiri
De la Ora

10:55 Tulcea
01:15

10:55 Braila
01:20

10:55 Mangalia
02:00

10:55 Constanta 10:55 Galati
03:00

10:55 Medgidia 10:55 Ianca
03:30

10:55 Calarasi
03:40

10:55 Cernavoda
03:50

10:55 Slobozia
03:55

10:55 Harsova
04:00

10:55 Lehliu
04:10

10:55 Tandarei
04:20

10:55 Faurei
04:30

10:55 Tecuci
04:40

10:55 Barlad
04:50

10:55 Bucuresti
05:00

10:55 Pitesti
05:10

10:55 Husi
05:30

10:55 Vaslui
05:40

10:55 Giurgiu 10:55 Iasi 10:55 Ramnicu Valcea
06:00

10:55 Podu Iloaiei 10:55 Alexandria
06:10

10:55 Turnu Magurele
06:15

10:55 Caracal 10:55 Harlau
06:20

10:55 Targoviste 10:55 Slatina (Olt) 10:55 Flamanzi
06:30

10:55 Botosani 10:55 Sinaia
06:40

10:55 Saveni
06:45

10:55 Darabani 10:55 Predeal
06:50

10:55 Dorohoi 10:55 Craiova 10:55 Campina
07:00

10:55 Vanatori 10:55 Urziceni 10:55 Filiasi
07:10

10:55 Drobeta Turnu Severin 10:55 Ploiesti
07:20

10:55 Rovinari 10:55 Buzau
07:30

10:55 Resita 10:55 Ramnicu Sarat
07:40

10:55 Focsani 10:55 Caransebes
07:50

10:55 Marasesti 10:55 Targu Jiu
08:00

10:55 Bumbesti Jiu 10:55 Adjud
08:10

10:55 Petrosani 10:55 Bacau
08:20

10:55 Poiana Largului 10:55 Hateg 10:55 Roman
08:30

10:55 Bicaz
08:35

10:55 Targu Frumos 10:55 Piatra Neamt 10:55 Hunedoara
08:40

10:55 Deva 10:55 Pascani
08:50

10:55 Targu Neamt
08:55

10:55 Lugoj 10:55 Gheorgheni 10:55 Falticeni
09:00

10:55 Suceava 10:55 Sovata 10:55 Timisoara
09:10

10:55 Radauti 10:55 Arad
09:20

10:55 Miercurea Ciuc 10:55 Chisineu Cris 10:55 Gura Humorului
09:30

10:55 Odorheiu Secuiesc 10:55 Campulung Moldovenesc
09:40

10:55 Salonta 10:55 Vatra Dornei 10:55 Toplita
09:50

10:55 Prundu Bargaului
09:55

10:55 Nasaud 10:55 Reghin 10:55 Gilau
10:00

10:55 Onesti 10:55 Bistrita
10:10

10:55 Beclean
10:15

10:55 Moinesti 10:55 Dej
10:20

10:55 Comanesti
10:30

10:55 Covasna
10:40

10:55 Targu Secuiesc
10:50

10:55 Brasov
11:00

10:55 Fagaras
11:10

10:55 Sibiu
11:20

10:55 Sebes
11:25

10:55 Alba Iulia
11:30

10:55 Teius
11:35

10:55 Aiud
11:40

10:55 Targu Mures
11:50

10:55 Turda
12:00

10:55 Gherla
13:00

10:55 Cluj Napoca
13:30

10:55 Bontida
13:50

10:55 Baia Mare
14:00

10:55 Satu Mare
14:10

10:55 Zalau
14:20

10:55 Huedin
14:30

10:55 Alesd
14:40

10:55 Oradea
16:50

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.