Busbahnhof - Mersul autobuzelor Crailsheim Germania

Busbahnhof

Crailsheim, Germania

Plecări
Ora Către
13:45 Lauer
07:00 Lugoj 12:00 Fagaras 09:30 Hateg 17:30 Roman 13:45 Sfantu Gheorghe 12:30 Medias 14:30 Rupea 10:30 Drobeta Turnu Severin 08:00 Resita 09:30 Oravita 11:00 Strehaia 09:00 Caransebes 08:30 Deva 13:30 Brasov 14:30 Pitesti 16:30 Bacau 17:00 Bucuresti 14:45 Targu Mures 12:00 Craiova 10:00 Orsova 07:30 Bocsa 09:00 Anina 10:30 Drobeta Turnu Severin 08:00 Resita 05:30 Arad 10:00 Sebes 12:00 Targu Jiu 13:30 Ramnicu Valcea 15:30 Onesti 15:00 Ploiesti 13:30 Sighisoara 11:30 Filiasi 09:45 Baile Herculane 09:30 Oravita 12:00 Craiova 10:00 Orsova 07:30 Bocsa 06:15 Timisoara 11:00 Sibiu 10:30 Petrosani 19:00 Iasi 14:00 Targu Secuiesc 13:00 Dumbraveni 14:00 Saschiz 11:00 Strehaia 09:00 Caransebes 09:00 Anina 11:30 Filiasi 09:45 Baile Herculane
15:55
13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 09:00 Alesd 12:45 Sebes 10:40 Baia Mare 13:10 Targu Secuiesc 12:50 Beclean 14:30 Craiova 13:20 Vatra Dornei 12:20 Gilau 14:00 Suceava 12:40 Timisoara 14:40 Pascani 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 09:30 Huedin 12:50 Sibiu 12:00 Cluj Napoca 13:20 Covasna 12:55 Bistrita 13:30 Bumbesti Jiu 13:30 Campulung Moldovenesc 12:25 Salonta 14:10 Falticeni 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 18:30 Mangalia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 10:00 Zalau 12:55 Fagaras 12:30 Gherla 13:30 Moinesti 13:00 Nasaud 15:10 Giurgiu 13:40 Gura Humorului 12:30 Chisineu Cris 14:20 Targu Neamt 12:55 Deva 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 08:00 Oradea 12:40 Alba Iulia 10:20 Satu Mare 13:00 Brasov 12:40 Dej 13:25 Comanesti 13:10 Prundu Bargaului 15:00 Alexandria 13:50 Radauti 12:35 Arad 14:30 Motca 13:00 Hunedoara
Sosiri
De la Ora
Lauer
06:10 Iasi
00:00
Lauer
06:10 Roman
00:30

06:30 Tulcea
01:15

06:30 Braila
01:20
Lauer
06:10 Bacau
02:30
Lauer
06:10 Bucuresti
03:00

06:30 Galati
03:00
Lauer
06:10 Onesti
03:30

06:30 Ianca
03:30
Lauer
06:10 Ploiesti
04:00
Lauer
06:10 Targu Secuiesc
04:30

06:30 Faurei
04:30

06:30 Tecuci
04:40

06:30 Barlad
04:50

06:30 Mangalia
05:00

06:30 Constanta
05:10
Lauer
06:10 Sfantu Gheorghe
05:15

06:30 Medgidia
05:20
Lauer
06:10 Rupea 06:10 Targu Mures
05:30

06:30 Calarasi 06:30 Husi
05:30

06:30 Cernavoda 06:30 Vaslui
05:40

06:30 Slobozia
05:50
Lauer
06:10 Pitesti 06:10 Saschiz 06:10 Craiova 06:10 Craiova
06:00

06:30 Giurgiu 06:30 Harsova 06:30 Iasi
06:00

06:30 Podu Iloaiei 06:30 Lehliu 06:30 Alexandria
06:10

06:30 Turnu Magurele
06:15

06:30 Tandarei 06:30 Caracal 06:30 Harlau
06:20
Lauer
06:10 Brasov 06:10 Filiasi 06:10 Sighisoara 06:10 Filiasi
06:30

06:30 Slatina (Olt) 06:30 Flamanzi 06:30 Bucuresti
06:30

06:30 Pitesti 06:30 Botosani
06:40

06:30 Saveni
06:45

06:30 Ramnicu Valcea 06:30 Darabani
06:50
Lauer
06:10 Dumbraveni 06:10 Ramnicu Valcea
07:00

06:30 Targoviste 06:30 Craiova 06:30 Dorohoi
07:00

06:30 Filiasi 06:30 Sinaia 06:30 Vanatori
07:10
Lauer
06:10 Strehaia 06:10 Strehaia
07:15

06:30 Drobeta Turnu Severin 06:30 Predeal
07:20
Lauer
06:10 Targu Jiu 06:10 Medias 06:10 Fagaras
07:30

06:30 Campina 06:30 Rovinari
07:30

06:30 Urziceni 06:30 Resita
07:40

06:30 Caransebes 06:30 Ploiesti
07:50
Lauer
06:10 Drobeta Turnu Severin 06:10 Drobeta Turnu Severin
08:00

06:30 Targu Jiu 06:30 Buzau
08:00

06:30 Bumbesti Jiu 06:30 Ramnicu Sarat
08:10

06:30 Focsani 06:30 Petrosani
08:20
Lauer
06:10 Orsova 06:10 Petrosani 06:10 Orsova
08:30

06:30 Poiana Largului 06:30 Hateg 06:30 Marasesti
08:30

06:30 Bicaz
08:35

06:30 Piatra Neamt 06:30 Hunedoara 06:30 Adjud
08:40

06:30 Deva 06:30 Bacau
08:50
Lauer
06:10 Sibiu 06:10 Baile Herculane 06:10 Baile Herculane
09:00

06:30 Roman 06:30 Gheorgheni 06:30 Lugoj
09:00

06:30 Sovata 06:30 Timisoara 06:30 Targu Frumos
09:10

06:30 Arad 06:30 Pascani
09:20
Lauer
06:10 Hateg
09:30

06:30 Chisineu Cris 06:30 Motca 06:30 Miercurea Ciuc
09:30

06:30 Odorheiu Secuiesc 06:30 Targu Neamt
09:40

06:30 Toplita 06:30 Salonta 06:30 Falticeni
09:50

06:30 Suceava
09:55
Lauer
06:10 Sebes 06:10 Oravita
10:00

06:30 Radauti 06:30 Reghin 06:30 Gilau
10:00

06:30 Gura Humorului
10:05

06:30 Onesti 06:30 Campulung Moldovenesc
10:10

06:30 Moinesti 06:30 Vatra Dornei
10:20
Lauer
06:10 Caransebes 06:10 Caransebes 06:10 Anina
10:30

06:30 Comanesti 06:30 Prundu Bargaului
10:30

06:30 Nasaud 06:30 Covasna
10:40

06:30 Targu Secuiesc 06:30 Bistrita
10:50
Lauer
06:10 Deva
11:00

06:30 Beclean 06:30 Brasov
11:00

06:30 Fagaras 06:30 Dej
11:10

06:30 Gherla 06:30 Sibiu
11:20

06:30 Sebes
11:25
Lauer
06:10 Resita 06:10 Resita
11:30

06:30 Alba Iulia
11:30

06:30 Teius
11:35

06:30 Aiud
11:40

06:30 Targu Mures
11:50
Lauer
06:10 Bocsa 06:10 Bocsa
12:00

06:30 Turda
12:00
Lauer
06:10 Lugoj
12:30

06:30 Cluj Napoca
13:30
Lauer
06:10 Timisoara
14:00

06:30 Baia Mare
14:00

06:30 Satu Mare
14:10
Lauer
06:10 Arad
15:00

06:30 Zalau
15:00

06:30 Huedin
16:00

06:30 Alesd
17:00

06:30 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.