La adresa - Mersul autobuzelor Nantes Franta

La adresa

Nantes, Franta

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:20
13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:50 Targoviste 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 09:00 Alesd 10:00 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:20 Motca 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:20 Campina 16:55 Ramnicu Valcea 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 09:10 Huedin 11:20 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 13:55 Suceava 14:40 Pascani 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:30 Predeal 17:10 Pitesti 17:50 Harsova 18:30 Medgidia 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 09:20 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:30 Pascani 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 16:00 Ploiesti 14:50 Caracal 16:40 Sinaia 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 18:40 Constanta 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 08:00 Oradea 09:30 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt
09:10
08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 15:30 Grinties 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 15:20 Borsec 14:40 Morareni 13:55 Targu Mures 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 21:20 Tecuci 14:00 Timisoara 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 15:10 Toplita 14:30 Reghin 13:50 Falticeni 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 21:10 Husi 14:45 Resita 20:40 Adjud 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 16:00 Durau 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 12:35 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni
Sosiri
De la Ora

08:20 Giurgiu 08:20 Constanta
00:00

08:20 Turnu Magurele
00:10

08:20 Corabia
00:20

08:20 Craiova
00:25

08:20 Mangalia 08:20 Alexandria
00:30

08:20 Medgidia 08:20 Filiasi
00:40

08:20 Slatina (Olt) 08:20 Hirsova
00:50

08:20 Tandarei
01:00

08:20 Filiasi
01:10

13:30 Tulcea
01:15

08:20 Rovinari
01:20

13:30 Braila
01:20

08:20 Isalnita
01:30

08:20 Targu Carbunesti
01:40

08:20 Motru
01:45

08:20 Resita
01:50

08:20 Caransebes
01:55

08:20 Lugoj 08:20 Slobozia
02:00

08:20 Timisoara
02:05

08:20 Bucuresti 08:20 Arad
02:10

08:20 Targu Jiu
02:20

08:20 Petrosani
02:25

08:20 Hateg
02:30

13:30 Mangalia
02:30

08:20 Calan
02:40

08:20 Hunedoara
02:50

08:20 Deva 08:20 Pitesti
03:00

13:30 Galati
03:00

08:20 Ramnicu Sarat
03:10

08:20 Campina 08:20 Simeria
03:20

08:20 Sinaia 08:20 Orastie
03:30

13:30 Ianca
03:30

08:20 Sebes 08:20 Predeal
03:40

08:20 Lancram 08:20 Brasov
03:50

08:20 Targu Secuiesc 08:20 Botosani 08:20 Alba Iulia
04:00

13:30 Constanta
04:00

08:20 Sfantu Gheorghe
04:05

08:20 Covasna
04:10

08:20 Targu Ocna
04:20

13:30 Medgidia
04:20

08:20 Onesti 08:20 Teius
04:30

13:30 Calarasi 13:30 Faurei
04:30

08:20 Comanesti
04:40

13:30 Tecuci
04:40

08:20 Aiud
04:45

08:20 Moinesti
04:50

13:30 Barlad
04:50

08:20 Unirea 08:20 Fagaras
05:00

13:30 Cernavoda
05:00

08:20 Vestem
05:10

13:30 Slobozia
05:10

08:20 Ramnicu Valcea
05:20

08:20 Sibiu
05:30

13:30 Husi
05:30

08:20 Miercurea Sibiului
05:40

13:30 Vaslui
05:40

08:20 Sighisoara
05:50

08:20 Medias 08:20 Turda
06:00

13:30 Harsova 13:30 Giurgiu 13:30 Iasi
06:00

13:30 Podu Iloaiei 13:30 Alexandria
06:10

13:30 Turnu Magurele
06:15

13:30 Caracal 13:30 Harlau
06:20

13:30 Flamanzi 13:30 Slatina (Olt)
06:30

13:30 Botosani
06:40

13:30 Saveni
06:45

13:30 Darabani
06:50

08:20 Cluj Napoca 08:20 Tulcea 08:20 Cluj Napoca
07:00

13:30 Lehliu 13:30 Craiova 13:30 Dorohoi
07:00

08:20 Braila
07:10

13:30 Tandarei 13:30 Filiasi 13:30 Vanatori
07:10

08:20 Galati
07:15

13:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

08:20 Tecuci
07:25

13:30 Rovinari
07:30

08:20 Barlad
07:35

13:30 Resita
07:40

08:20 Husi
07:45

13:30 Caransebes
07:50

08:20 Buzau
08:00

13:30 Targu Jiu 13:30 Bucuresti
08:00

08:20 Focsani
08:10

13:30 Bumbesti Jiu
08:10

08:20 Marasesti
08:15

13:30 Petrosani
08:20

08:20 Adjud
08:25

13:30 Poiana Largului 13:30 Hateg 13:30 Pitesti
08:30

08:20 Sascut
08:35

13:30 Bicaz
08:35

13:30 Piatra Neamt 13:30 Hunedoara 13:30 Ramnicu Valcea
08:40

08:20 Bacau
08:45

13:30 Deva 13:30 Targoviste
08:50

08:20 Roman
08:55

08:20 Vaslui
09:00

13:30 Gheorgheni 13:30 Lugoj 13:30 Sinaia
09:00

08:20 Negresti
09:05

08:20 Iasi
09:10

13:30 Timisoara 13:30 Predeal 13:30 Sovata
09:10

08:20 Podu Iloaiei
09:15

08:20 Deleni
09:20

13:30 Arad 13:30 Campina
09:20

08:20 Hirlau
09:25

08:20 Targu Frumos
09:30

13:30 Chisineu Cris 13:30 Miercurea Ciuc 13:30 Urziceni
09:30

08:20 Pascani
09:35

08:20 Motca
09:40

13:30 Odorheiu Secuiesc 13:30 Ploiesti
09:40

08:20 Cristesti
09:45

08:20 Timisesti
09:50

13:30 Toplita 13:30 Buzau 13:30 Salonta
09:50

08:20 Dumbrava
09:55

08:20 Targu Neamt
10:00

13:30 Gilau 13:30 Reghin 13:30 Ramnicu Sarat
10:00

08:20 Piatra Neamt
10:05

08:20 Bicaz
10:10

13:30 Onesti 13:30 Focsani
10:10

08:20 Sovata
10:15

08:20 Poiana Largului
10:20

13:30 Moinesti 13:30 Marasesti
10:20

08:20 Durau
10:25

13:30 Comanesti 13:30 Adjud
10:30

08:20 Grinties
10:40

13:30 Covasna 13:30 Bacau
10:40

13:30 Targu Secuiesc 13:30 Roman
10:50

08:20 Borsec
10:55

13:30 Targu Frumos
10:55

08:20 Toplita
11:00

13:30 Pascani 13:30 Brasov
11:00

08:20 Miercurea Ciuc
11:05

08:20 Sfantu Gheorghe
11:10

13:30 Fagaras 13:30 Pascani
11:10

08:20 Morareni
11:20

13:30 Sibiu 13:30 Motca
11:20

13:30 Sebes
11:25

08:20 Reghin
11:30

13:30 Targu Neamt 13:30 Alba Iulia
11:30

13:30 Teius
11:35

08:20 Sighisoara
11:40

13:30 Aiud 13:30 Falticeni
11:40

08:20 Targu Mures
11:45

13:30 Targu Mures 13:30 Suceava
11:50

08:20 Falticeni
11:55

13:30 Radauti
11:55

08:20 Suceava
12:00

13:30 Gura Humorului 13:30 Turda
12:00

08:20 Dolhasca
12:05

08:20 Veresti
12:10

13:30 Campulung Moldovenesc
12:10

08:20 Darabani
12:15

08:20 Stefanesti
12:20

13:30 Vatra Dornei
12:20

13:30 Prundu Bargaului
12:25

13:30 Nasaud
12:30

08:20 Gura Humorului
12:35

13:30 Bistrita
12:35

08:20 Campulung Moldovenesc
12:40

13:30 Beclean
12:40

08:20 Iacobeni
12:45

13:30 Dej
12:50

08:20 Borsa
12:55

08:20 Vatra Dornei
13:00

08:20 Prundu Bargaului
13:10

13:30 Gherla
13:10

08:20 Bistrita
13:15

08:20 Beclean
13:20

08:20 Baia Mare
13:25

08:20 Dej
13:30

13:30 Cluj Napoca
13:30

08:20 Cluj Napoca
13:35

08:20 Cluj Napoca
13:40

13:30 Bontida
13:40

08:20 Gilau
13:45

08:20 Huedin
13:50

13:30 Baia Mare
13:50

13:30 Satu Mare
14:00

13:30 Zalau
14:40

08:20 Negreni
15:00

13:30 Huedin
15:00

08:20 Piatra Craiului
16:00

13:30 Alesd
16:00

08:20 Beius
16:10

08:20 Alesd
17:00

08:20 Oradea
18:00

08:20 Bors
18:30

13:30 Oradea
20:00

08:20 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.