Centru comercial AUCHAN - Mersul autobuzelor Dunkerque Franta

Centru comercial AUCHAN

Dunkerque, Franta

Adresă: 40 Rue de l'Ancienne Rn 40 59760 Grande-Synthe

Plecări
Ora Către
01:10
17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 10:45 Aiud 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:20 Gilau 15:35 Isalnita 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:20 Dej 17:00 Craiova 10:00 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 07:00 Alesd 13:00 Darabani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 17:30 Corabia 11:10 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 09:00 Negreni 15:00 Motru 06:00 Oradea 13:10 Veresti 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan
02:45
12:20 Londra 14:45 Birmingham 16:10 Stoke on Trent 10:50 Ilford 09:40 Maidstone 12:50 Luton 17:20 Manchester 16:40 Crewe 03:20 Calais 10:30 Londra 13:10 Milton Keynes 18:30 Liverpool 08:30 Dover 11:15 Londra 12:00 Londra 14:10 Coventry 13:30 Northampton 18:00 Warrington 09:00 Folkestone
02:45
12:50 Luton 17:20 Manchester 13:30 Northampton 16:40 Crewe 09:40 Maidstone 13:10 Milton Keynes 12:20 Londra 18:30 Liverpool 12:00 Londra 09:00 Folkestone 14:10 Coventry 16:10 Stoke on Trent 03:20 Calais 11:15 Londra 08:30 Dover 14:45 Birmingham 10:50 Ilford 18:00 Warrington 10:30 Londra
03:30
11:30 Wembley 17:20 Bolton 13:30 Coventry 06:30 Dover 09:00 Londra 11:00 Tottenham 16:50 Manchester 12:45 Northampton 03:50 Calais 19:00 Newquay 13:40 Leicester 09:30 Ilford 15:50 Doncaster 12:15 Milton Keynes 18:50 Liverpool 09:00 Canterbury 09:00 Barking 13:50 Birmingham 12:00 Luton 17:20 Bolton
03:40
15:00 Filiasi 07:30 Bacau 09:15 Onesti 17:00 Bals 12:45 Iasi 23:00 Munchen 09:30 Lugoj 16:30 Craiova 10:30 Deva 08:30 Ramnicu Sarat 11:15 Focsani 10:00 Galati 09:00 Roman 10:00 Tulcea 10:00 Barlad 14:30 Rovinari 09:00 Timisoara 14:00 Targu Jiu 22:00 Stuttgart 09:45 Adjud 07:30 Ploiesti 11:15 Suceava 08:55 Alexandria 08:00 Giurgiu 23:30 Budapesta 15:30 Ramnicu Valcea 19:30 Pitesti 02:00 Arad 01:00 Constanta 11:30 Tecuci 18:30 Slatina (Olt) 09:30 Braila 12:30 Botosani 09:45 Vaslui 12:00 Saliste 13:10 Sibiu 21:00 Bucuresti 11:30 Petrosani 07:30 Buzau
05:00
15:00 Lipova 18:00 Orastie 19:40 Aiud 22:00 Dej 19:30 Orastie 23:55 Brasov 16:00 Savarsin 22:30 Craiova 19:50 Balteni 17:15 Drobeta Turnu Severin 15:30 Timisoara 04:00 Buzau 06:00 Marasesti 17:45 Calan 22:25 Babeni 21:50 Turceni 20:50 Balteni 18:15 Drobeta Turnu Severin 15:30 Timisoara 10:30 Bruxelles 21:30 Passau 13:30 Mannheim 16:00 Savarsin 18:30 Sebes 20:00 Turda 22:30 Beclean 20:30 Sebes 15:00 Lipova 23:45 Slatina (Olt) 21:00 Filiasi 19:30 Rovinari 16:50 Orsova 01:00 Pitesti 04:30 Ramnicu Sarat 17:00 Deva 22:10 Dragasani 20:00 Filiasi 20:30 Rovinari 17:30 Orsova 05:15 Calais 20:30 Regensburg 18:00 Heilbronn 17:00 Deva 19:00 Alba Iulia 20:30 Cluj Napoca 23:00 Bistrita 22:00 Sibiu 18:00 Simeria 23:15 Ganeasa 20:50 Turceni 19:00 Targu Jiu 16:30 Caransebes 02:30 Bucuresti 05:00 Focsani 19:00 Petrosani 16:00 Savarsin 23:30 Calimanesti 22:00 Ganeasa 21:00 Craiova 20:00 Targu Jiu 16:30 Caransebes 23:30 Viena 02:00 Budapesta 13:00 Luxembourg 17:30 Simeria 19:20 Teius 21:30 Gherla 23:00 Fagaras 22:30 Avrig 17:00 Deva 23:00 Bals 20:00 Pesteana Jiu 18:00 Motru 16:00 Lugoj 03:00 Ploiesti 06:30 Tecuci 18:00 Hateg 15:00 Lipova 23:00 Ramnicu Valcea 21:00 Pesteana Jiu 21:45 Bals 19:00 Motru 16:00 Lugoj 19:30 Nurnberg 22:30 Linz 10:00 Arad
05:00
17:30 Simeria 16:30 Caransebes 19:20 Teius 02:30 Bucuresti 21:30 Gherla 05:00 Focsani 17:00 Deva 20:50 Balteni 23:15 Ganeasa 18:15 Drobeta Turnu Severin 20:50 Turceni 15:30 Timisoara 19:00 Targu Jiu 10:30 Bruxelles 18:00 Heilbronn 22:30 Linz 23:00 Fagaras 22:30 Avrig 17:00 Deva 22:10 Dragasani 18:00 Motru 18:00 Orastie 16:00 Lugoj 19:40 Aiud 03:00 Ploiesti 22:00 Dej 06:30 Tecuci 19:00 Petrosani 20:00 Filiasi 16:00 Savarsin 20:30 Rovinari 23:00 Bals 17:30 Orsova 20:00 Pesteana Jiu 15:00 Lipova 05:15 Calais 13:00 Luxembourg 02:00 Budapesta 19:30 Orastie 23:55 Brasov 16:00 Savarsin 23:30 Calimanesti 22:00 Ganeasa 16:00 Savarsin 17:15 Drobeta Turnu Severin 18:30 Sebes 15:30 Timisoara 20:00 Turda 04:00 Buzau 22:30 Beclean 06:00 Marasesti 18:00 Hateg 21:00 Craiova 15:00 Lipova 20:00 Targu Jiu 22:30 Craiova 16:30 Caransebes 19:50 Balteni 10:00 Arad 23:30 Viena 20:30 Regensburg 20:30 Sebes 15:00 Lipova 23:00 Ramnicu Valcea 21:00 Pesteana Jiu 17:00 Deva 16:50 Orsova 19:00 Alba Iulia 01:00 Pitesti 20:30 Cluj Napoca 04:30 Ramnicu Sarat 23:00 Bistrita 17:45 Calan 21:45 Bals 23:45 Slatina (Olt) 19:00 Motru 21:00 Filiasi 16:00 Lugoj 19:30 Rovinari 19:30 Nurnberg 13:30 Mannheim 21:30 Passau 22:00 Sibiu 18:00 Simeria 22:25 Babeni 21:50 Turceni
10:00
22:55 Filiasi 18:30 Hateg 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 18:10 Sibiu 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 19:00 Poiana Largului 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 17:30 Toplita 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 17:40 Sebes 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova
12:50 Europa Buss
16:00 Sibiu 22:00 Craiova 15:00 Deva 18:00 Ramnicu Valcea 20:00 Targu Jiu 01:00 Bucuresti 12:30 Timisoara 22:30 Pitesti 12:30 Arad 13:30 Lugoj 00:30 Bucuresti 18:30 Petrosani
16:30
13:30 Iasi 07:30 Bucuresti 12:10 Tulcea 09:00 Slobozia 13:15 Falticeni 01:30 Sibiu 10:30 Galati 07:15 Buzau 09:15 Tecuci 14:30 Vaslui 12:30 Pascani 13:00 Babadag 10:00 Calarasi 09:15 Braila 23:30 Sebes 06:00 Sfantu Gheorghe 08:15 Ramnicu Sarat 09:00 Targu Frumos 11:00 Fetesti 08:00 Bacau 14:00 Suceava 10:00 Adjud 06:00 Ploiesti 22:00 Deva 06:30 Targu Secuiesc 08:45 Focsani 08:00 Urziceni 12:00 Tandarei 07:10 Mizil 14:45 Botosani 10:40 Barlad 04:00 Brasov 19:15 Arad 07:00 Onesti 08:30 Roman
Sosiri
De la Ora

03:30 Stuttgart 03:30 Munchen
00:00

02:45 Caransebes 02:45 Deva 02:45 Deva 02:45 Deva
00:00

05:00 Londra
00:00
Europa Buss
07:30 Petrosani 07:30 Bucuresti
00:00

09:00 Giurgiu 09:00 Constanta 09:00 Tulcea 09:00 Giurgiu 09:00 Constanta 09:00 Vaslui
00:00

02:45 Deva 02:45 Deva 02:45 Caransebes 02:45 Deva
00:00

05:00 Londra
00:00

03:40 Canterbury
00:05

22:00 Braila
00:10

09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele
00:10

09:00 Corabia 09:00 Corabia
00:20

09:00 Craiova 09:00 Craiova
00:25

03:30 Lugoj
00:30

02:45 Savarsin 02:45 Lugoj 02:45 Lugoj
00:30

09:00 Alexandria 09:00 Alexandria 09:00 Mangalia 09:00 Mangalia
00:30

02:45 Lugoj 02:45 Lugoj 02:45 Savarsin
00:30

22:00 Galati
00:40

09:00 Filiasi 09:00 Medgidia 09:00 Medgidia 09:00 Filiasi
00:40
Europa Buss
07:30 Pitesti
00:45

09:00 Braila
00:45

09:00 Hirsova 09:00 Hirsova 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt)
00:50

22:00 Buzau
01:00

02:45 Savarsin 02:45 Savarsin 02:45 Lipova 02:45 Bruxelles
01:00

09:00 Tandarei 09:00 Tandarei 09:00 Galati
01:00

02:45 Savarsin 02:45 Bruxelles 02:45 Lipova 02:45 Savarsin
01:00

09:00 Filiasi 09:00 Filiasi
01:10

09:00 Rovinari 09:00 Rovinari
01:20

22:00 Ramnicu Sarat
01:30

03:30 Timisoara
01:30

03:40 Dover
01:30

02:45 Timisoara 02:45 Timisoara
01:30

09:00 Isalnita 09:00 Tecuci 09:00 Isalnita
01:30

02:45 Timisoara 02:45 Timisoara
01:30

09:00 Targu Carbunesti 09:00 Targu Carbunesti
01:40

02:45 Lipova 02:45 Lipova
01:45

09:00 Motru 09:00 Motru 09:00 Barlad
01:45

02:45 Lipova 02:45 Lipova
01:45

09:00 Resita 09:00 Resita
01:50

22:00 Tecuci
01:55

09:00 Caransebes 09:00 Caransebes
01:55

10:00 Sibiu
02:00

03:30 Arad
02:00

02:45 Lille 02:45 Arad
02:00

09:00 Husi 09:00 Lugoj 09:00 Lugoj 09:00 Slobozia 09:00 Slobozia
02:00

02:45 Lille 02:45 Arad
02:00
Europa Buss
07:30 Sibiu
02:01

09:00 Timisoara 09:00 Timisoara
02:05

09:00 Arad 09:00 Bucuresti 09:00 Bucuresti 09:00 Arad
02:10

22:00 Focsani
02:15

09:00 Buzau
02:15

09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu
02:20

09:00 Petrosani 09:00 Petrosani
02:25

05:00 Maidstone
02:30

09:00 Hateg 09:00 Hateg
02:30

05:00 Maidstone
02:30

09:00 Poiana Largului
02:35

09:00 Calan 09:00 Calan 09:00 Focsani
02:40

22:00 Adjud
02:45
Europa Buss
07:30 Craiova
02:45

09:00 Marasesti 09:00 Hunedoara 09:00 Hunedoara
02:50

09:00 Adjud
02:55

10:00 Sebes
03:00

22:00 Barlad
03:00

05:00 Folkestone
03:00

09:00 Pitesti 09:00 Deva 09:00 Pitesti 09:00 Deva 09:00 Sascut
03:00

05:00 Folkestone
03:00

09:00 Bacau
03:05

09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Roman 09:00 Ramnicu Sarat
03:10

05:00 Dover
03:15

05:00 Dover
03:15

09:00 Simeria 09:00 Simeria 09:00 Campina 09:00 Negresti 09:00 Campina
03:20

22:00 Husi
03:30

03:40 Calais
03:30
Europa Buss
07:30 Arad
03:30

09:00 Orastie 09:00 Sinaia 09:00 Iasi 09:00 Sinaia 09:00 Orastie
03:30

22:00 Dorohoi
03:35

09:00 Podu Iloaiei
03:35

09:00 Predeal 09:00 Predeal 09:00 Sebes 09:00 Sebes 09:00 Deleni
03:40

22:00 Onesti
03:45

09:00 Harlau
03:45

09:00 Brasov 09:00 Lancram 09:00 Targu Frumos 09:00 Lancram 09:00 Brasov
03:50

09:00 Pascani
03:55

22:00 Vaslui
04:00

09:00 Alba Iulia 09:00 Alba Iulia 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Motca
04:00

09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Cristesti
04:05

22:00 Comanesti
04:10

09:00 Covasna 09:00 Covasna 09:00 Timisesti
04:10

22:00 Bucuresti
04:15

09:00 Dumbrava
04:15

22:00 Moinesti
04:20

09:00 Targu Ocna 09:00 Targu Ocna
04:20

09:00 Targu Neamt
04:25

10:00 Deva
04:30

22:00 Botosani
04:30
Europa Buss
07:30 Lugoj
04:30

09:00 Teius 09:00 Sovata 09:00 Onesti 09:00 Teius 09:00 Onesti
04:30
Europa Buss
07:30 Deva
04:31

22:00 Craiova
04:35

09:00 Piatra Neamt
04:35

22:00 Iasi
04:40

09:00 Durau 09:00 Comanesti 09:00 Bicaz 09:00 Comanesti
04:40

09:00 Aiud 09:00 Grinties 09:00 Aiud
04:45

09:00 Moinesti 09:00 Moinesti 09:00 Borsec
04:50

09:00 Toplita
04:55

22:00 Podu Iloaiei
05:00
Europa Buss
07:30 Targu Jiu
05:00

09:00 Fagaras 09:00 Unirea 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Unirea 09:00 Fagaras
05:00

22:00 Filiasi
05:05

09:00 Sfantu Gheorghe
05:05

22:00 Ploiesti
05:10

09:00 Vestem 09:00 Vestem 09:00 Morareni
05:10

09:00 Reghin
05:15

22:00 Suceava
05:20

09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Medias
05:20

09:00 Sighisoara
05:25

22:00 Bacau
05:30

09:00 Sibiu 09:00 Dolhasca 09:00 Sibiu 09:00 Targu Mures
05:30

09:00 Falticeni
05:35

22:00 Negresti
05:40
Europa Buss
07:30 Timisoara
05:40

09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Suceava
05:40

22:00 Harlau
05:45

09:00 Veresti
05:45

22:00 Constanta
05:50
Europa Buss
07:30 Praga
05:50

09:00 Sighisoara 09:00 Darabani 09:00 Sighisoara
05:50

09:00 Botosani
05:55

22:00 Campina
06:00

03:30 Budapesta
06:00

02:45 Budapesta
06:00

09:00 Turda 09:00 Turda 09:00 Medias 09:00 Medias 09:00 Gura Humorului
06:00

02:45 Budapesta
06:00

22:00 Buhusi
06:05

09:00 Campulung Moldovenesc
06:05

22:00 Roznov
06:10

09:00 Iacobeni
06:10

22:00 Targu Frumos
06:15

09:00 Borsa
06:15

22:00 Gura Humorului
06:20

09:00 Vatra Dornei
06:20

09:00 Prundu Bargaului
06:25

22:00 Falticeni
06:30

09:00 Bistrita
06:30

22:00 Rovinari
06:35

09:00 Beclean
06:35

22:00 Pascani
06:40

09:00 Baia Mare
06:40

22:00 Motca
06:45

02:45 Tecuci
06:45

09:00 Dej
06:45

02:45 Tecuci
06:45

22:00 Piatra Neamt
06:50
Europa Buss
07:30 Brno
06:50

09:00 Cluj Napoca
06:50

22:00 Roman
06:55

09:00 Cluj Napoca
06:55

22:00 Cristesti
07:00

02:45 Constanta 02:45 Marasesti
07:00

09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Gilau
07:00

02:45 Constanta 02:45 Marasesti
07:00

22:00 Targu Jiu
07:05

09:00 Huedin
07:05

22:00 Brasov
07:10

09:00 Negreni
07:10

22:00 Cernavoda
07:15

09:00 Piatra Craiului
07:15

09:00 Beius
07:20

09:00 Alesd
07:25

10:00 Arad
07:30

22:00 Fetesti
07:30

02:45 Focsani
07:30

09:00 Oradea
07:30

02:45 Focsani
07:30

09:00 Bors
07:35

02:45 Medgidia
07:40

02:45 Medgidia
07:40

22:00 Targu Neamt
08:00

03:30 Bratislava
08:00

02:45 Ramnicu Sarat 02:45 Iasi
08:00

02:45 Iasi 02:45 Ramnicu Sarat
08:00

22:00 Fagaras
08:30

02:45 Buzau
08:30

02:45 Buzau
08:30

22:00 Petrosani
08:35
Europa Buss
07:30 Ramnicu Valcea
08:35

22:00 Poiana Largului
08:50

22:00 Hateg
08:53

22:00 Sibiu
08:55

22:00 Hunedoara
09:00

02:45 Targu Frumos 02:45 Viena
09:00

02:45 Viena 02:45 Targu Frumos
09:00

22:00 Sebes
09:15

22:00 Toplita
09:30

02:45 Roman
09:30

02:45 Roman
09:30
Europa Buss
07:30 Bratislava
09:50

22:00 Deva
10:00

02:45 Ploiesti
10:00

02:45 Ploiesti
10:00

22:00 Reghin
10:30

02:45 Linz
10:30

02:45 Linz
10:30

02:45 Bacau
10:45

02:45 Bacau
10:45

22:00 Alba Iulia
11:30

02:45 Tecuci 02:45 Passau
11:30

02:45 Tecuci 02:45 Passau
11:30

09:00 Budapesta
11:40

02:45 Adjud
11:45

02:45 Adjud
11:45

10:00 Vaslui
12:00

02:45 Bucuresti 02:45 Marasesti
12:00

02:45 Marasesti 02:45 Bucuresti
12:00

02:45 Tisita 02:45 Calimanesti
12:30

02:45 Calimanesti 02:45 Tisita
12:30

10:00 Iasi
13:00

03:40 Newquay
13:00

02:45 Focsani
13:00

05:00 Liverpool
13:00

02:45 Focsani
13:00

05:00 Liverpool
13:00

10:00 Tandarei
13:10

02:45 Ramnicu Sarat 02:45 Ramnicu Valcea
13:15

02:45 Ramnicu Valcea 02:45 Ramnicu Sarat
13:15

22:00 Targu Mures
13:30

02:45 Babeni
13:30

05:00 Warrington
13:30

02:45 Babeni
13:30

05:00 Warrington
13:30

22:00 Aiud
13:45

02:45 Pitesti 02:45 Buzau
13:45

02:45 Buzau 02:45 Pitesti
13:45

10:00 Fetesti
14:00

22:00 Ludus
14:00

03:30 Bucuresti
14:00

03:40 Liverpool
14:00

02:45 Dragasani 02:45 Regensburg
14:00

02:45 Dragasani 02:45 Regensburg
14:00

10:00 Babadag
14:10

22:00 Turda
14:30

10:00 Tulcea
14:50

10:00 Galati
15:00

22:00 Cluj Napoca
15:00

03:30 Ramnicu Valcea 03:30 Bucuresti
15:00

02:45 Slatina (Olt) 02:45 Nurnberg 02:45 Mizil
15:00

05:00 Manchester
15:00

02:45 Mizil 02:45 Slatina (Olt) 02:45 Nurnberg
15:00

05:00 Manchester
15:00

10:00 Calarasi
15:10

03:40 Doncaster
15:10

02:45 Ganeasa 02:45 Ganeasa
15:15

02:45 Ganeasa 02:45 Ganeasa
15:15

10:00 Botosani
15:20

10:00 Slobozia
15:30

02:45 Bals 02:45 Bals
15:40

02:45 Bals 02:45 Bals
15:40

02:45 Ploiesti
15:45

02:45 Ploiesti
15:45

10:00 Barlad
16:00

03:30 Pitesti
16:00

03:40 Manchester 03:40 Birmingham
16:00

02:45 Heilbronn
16:00

05:00 Crewe
16:00

02:45 Heilbronn
16:00

05:00 Crewe
16:00

10:00 Bucuresti
16:10

10:00 Suceava
16:20

02:45 Craiova 02:45 Craiova
16:30

02:45 Craiova 02:45 Craiova
16:30

10:00 Adjud
16:40

10:00 Falticeni
16:50

10:00 Braila
17:00

22:00 Huedin
17:00

03:30 Slatina (Olt)
17:00

03:40 Coventry
17:00

02:45 Bistrita
17:00

02:45 Bistrita
17:00

10:00 Urziceni
17:20

10:00 Targu Frumos
17:30

03:30 Bals
17:30

03:40 Leicester
17:30

02:45 Filiasi 02:45 Filiasi
17:30

02:45 Filiasi 02:45 Filiasi
17:30

10:00 Tecuci
17:40

10:00 Pascani
17:50

10:00 Focsani 10:00 Roman
18:00

22:00 Alesd
18:00

02:45 Beclean 02:45 Turceni 02:45 Turceni
18:00

02:45 Turceni 02:45 Turceni 02:45 Beclean
18:00

22:00 Dej
18:15

10:00 Bacau
18:30

22:00 Oradea
18:30

02:45 Dej 02:45 Pesteana Jiu 02:45 Pesteana Jiu
18:30

05:00 Birmingham
18:30

02:45 Pesteana Jiu 02:45 Dej 02:45 Pesteana Jiu
18:30

05:00 Birmingham
18:30

10:00 Ramnicu Sarat
18:35

02:45 Balteni 02:45 Balteni
18:40

02:45 Balteni 02:45 Balteni
18:40

22:00 Bors
18:45

03:30 Craiova
19:00

03:40 Northampton
19:00

02:45 Gherla 02:45 Rovinari 02:45 Rovinari 02:45 Brasov 02:45 Luxembourg
19:00

02:45 Rovinari 02:45 Rovinari 02:45 Brasov 02:45 Luxembourg 02:45 Gherla
19:00

10:00 Buzau
19:10

10:00 Mizil
19:15

10:00 Onesti
19:30

03:30 Filiasi
19:30

03:40 Milton Keynes
19:30

02:45 Targu Jiu 02:45 Targu Jiu
19:30

05:00 Coventry
19:30

02:45 Targu Jiu 02:45 Targu Jiu
19:30

05:00 Coventry
19:30

03:30 Rovinari
19:50

10:00 Targu Secuiesc
20:00

03:30 Sibiu
20:00

03:40 Luton
20:00

02:45 Cluj Napoca 02:45 Fagaras
20:00

02:45 Fagaras 02:45 Cluj Napoca
20:00

10:00 Sfantu Gheorghe
20:30

03:30 Saliste
20:30

02:45 Turda
20:30

05:00 Northampton
20:30
Europa Buss
07:30 Nurnberg
20:30

02:45 Turda
20:30

05:00 Northampton
20:30

03:30 Sebes
20:40

03:30 Orastie
20:45

02:45 Avrig
20:45

02:45 Avrig
20:45

03:30 Targu Jiu
21:00

03:40 Londra
21:00

02:45 Aiud 02:45 Petrosani 02:45 Sibiu
21:00

05:00 Milton Keynes
21:00

02:45 Sibiu 02:45 Petrosani 02:45 Aiud
21:00

05:00 Milton Keynes
21:00

10:00 Ploiesti
21:15

03:40 Londra
21:30

02:45 Motru 02:45 Motru 02:45 Teius
21:30

05:00 Luton
21:30

02:45 Teius 02:45 Motru 02:45 Motru
21:30

05:00 Luton
21:30

05:00 Londra
21:45

05:00 Londra
21:45

03:30 Petrosani
22:00

03:40 Londra
22:00

02:45 Drobeta Turnu Severin 02:45 Alba Iulia
22:00

05:00 Londra
22:00

02:45 Alba Iulia 02:45 Drobeta Turnu Severin
22:00

05:00 Londra
22:00

02:45 Sebes
22:15

05:00 Londra
22:15

02:45 Sebes
22:15

05:00 Londra
22:15

03:30 Hateg
22:30

03:40 Londra
22:30

02:45 Orastie 02:45 Orsova 02:45 Drobeta Turnu Severin
22:30
Europa Buss
07:30 Wurzburg
22:30

02:45 Orsova 02:45 Orastie 02:45 Drobeta Turnu Severin
22:30

02:45 Simeria
22:45

02:45 Simeria
22:45

02:45 Orsova
23:00

05:00 Londra
23:00

02:45 Orsova
23:00

05:00 Londra
23:00

02:45 Hateg
23:10

02:45 Hateg
23:10

02:45 Sebes
23:15

05:00 Ilford
23:15

02:45 Sebes
23:15

02:45 Calan 02:45 Orastie
23:20

02:45 Calan 02:45 Orastie
23:20

10:00 Brasov
23:30

03:30 Deva
23:30

03:40 Maidstone
23:30

02:45 Caransebes
23:30
Europa Buss
07:30 Frankfurt
23:30

02:45 Caransebes
23:30

02:45 Simeria
23:45

02:45 Simeria
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.