IN SPATELE GARII ST JEAN - Mersul autobuzelor Bordeaux Franta

IN SPATELE GARII ST JEAN

Bordeaux, Franta

Plecări
Ora Către
05:30
19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 15:10 Toplita 14:30 Reghin 13:50 Falticeni 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 21:10 Husi 14:45 Resita 20:40 Adjud 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 16:00 Durau 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 12:35 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 15:30 Grinties 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 15:20 Borsec 14:40 Morareni 13:55 Targu Mures 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 21:20 Tecuci 14:00 Timisoara 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina
Sosiri
De la Ora

18:50 Constanta 18:50 Giurgiu
00:00

18:50 Turnu Magurele
00:10

18:50 Corabia
00:20

18:50 Craiova
00:25

18:50 Alexandria 18:50 Mangalia
00:30

18:50 Filiasi 18:50 Medgidia
00:40

18:50 Hirsova 18:50 Slatina (Olt)
00:50

18:50 Tandarei
01:00

18:50 Filiasi
01:10

18:50 Rovinari
01:20

18:50 Isalnita
01:30

18:50 Targu Carbunesti
01:40

18:50 Motru
01:45

18:50 Resita
01:50

18:50 Caransebes
01:55

18:50 Lugoj 18:50 Slobozia
02:00

18:50 Timisoara
02:05

18:50 Arad 18:50 Bucuresti
02:10

18:50 Targu Jiu
02:20

18:50 Petrosani
02:25

18:50 Hateg
02:30

18:50 Calan
02:40

18:50 Hunedoara
02:50

18:50 Pitesti 18:50 Deva
03:00

18:50 Ramnicu Sarat
03:10

18:50 Simeria 18:50 Campina
03:20

18:50 Orastie 18:50 Sinaia
03:30

18:50 Predeal 18:50 Sebes
03:40

18:50 Brasov 18:50 Lancram
03:50

18:50 Botosani 18:50 Alba Iulia 18:50 Targu Secuiesc
04:00

18:50 Sfantu Gheorghe
04:05

18:50 Covasna
04:10

18:50 Targu Ocna
04:20

18:50 Teius 18:50 Onesti
04:30

18:50 Comanesti
04:40

18:50 Aiud
04:45

18:50 Moinesti
04:50

18:50 Fagaras 18:50 Unirea
05:00

18:50 Vestem
05:10

18:50 Ramnicu Valcea
05:20

18:50 Sibiu
05:30

18:50 Miercurea Sibiului
05:40

18:50 Sighisoara
05:50

18:50 Turda 18:50 Medias
06:00

18:50 Cluj Napoca 18:50 Cluj Napoca 18:50 Tulcea
07:00

18:50 Braila
07:10

18:50 Galati
07:15

18:50 Tecuci
07:25

18:50 Barlad
07:35

18:50 Husi
07:45

18:50 Buzau
08:00

18:50 Focsani
08:10

18:50 Marasesti
08:15

18:50 Adjud
08:25

18:50 Sascut
08:35

18:50 Bacau
08:45

18:50 Roman
08:55

18:50 Vaslui
09:00

18:50 Negresti
09:05

18:50 Iasi
09:10

18:50 Podu Iloaiei
09:15

18:50 Deleni
09:20

18:50 Hirlau
09:25

18:50 Targu Frumos
09:30

18:50 Pascani
09:35

18:50 Motca
09:40

18:50 Cristesti
09:45

18:50 Timisesti
09:50

18:50 Dumbrava
09:55

18:50 Targu Neamt
10:00

18:50 Piatra Neamt
10:05

18:50 Bicaz
10:10

18:50 Sovata
10:15

18:50 Poiana Largului
10:20

18:50 Durau
10:25

18:50 Grinties
10:40

18:50 Borsec
10:55

18:50 Toplita
11:00

18:50 Miercurea Ciuc
11:05

18:50 Sfantu Gheorghe
11:10

18:50 Morareni
11:20

18:50 Reghin
11:30

18:50 Sighisoara
11:40

18:50 Targu Mures
11:45

18:50 Falticeni
11:55

18:50 Suceava
12:00

18:50 Dolhasca
12:05

18:50 Veresti
12:10

18:50 Darabani
12:15

18:50 Stefanesti
12:20

18:50 Gura Humorului
12:35

18:50 Campulung Moldovenesc
12:40

18:50 Iacobeni
12:45

18:50 Borsa
12:55

18:50 Vatra Dornei
13:00

18:50 Prundu Bargaului
13:10

18:50 Bistrita
13:15

18:50 Beclean
13:20

18:50 Baia Mare
13:25

18:50 Dej
13:30

18:50 Cluj Napoca
13:35

18:50 Cluj Napoca
13:40

18:50 Gilau
13:45

18:50 Huedin
13:50

18:50 Negreni
15:00

18:50 Piatra Craiului
16:00

18:50 Beius
16:10

18:50 Alesd
17:00

18:50 Oradea
18:00

18:50 Bors
18:30

18:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.