la adresa - Mersul autobuzelor Silkeborg Danemarca

la adresa

Silkeborg, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:00
18:00 Slobozia 05:00 Oradea 06:10 Satu Mare 12:15 Gherla 12:50 Nasaud 13:30 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 14:50 Roman 12:55 Fagaras 15:30 Focsani 13:30 Moinesti 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Bucuresti 18:40 Constanta 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 17:55 Harsova 05:20 Alesd 06:20 Baia Mare 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Radauti 14:20 Motca 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 15:00 Bacau 13:00 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 13:25 Comanesti 16:20 Campina 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 18:50 Mangalia 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 17:50 Lehliu 05:30 Huedin 06:30 Bontida 12:30 Beclean 13:10 Vatra Dornei 13:50 Suceava 14:30 Pascani 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 15:10 Adjud 13:10 Targu Secuiesc 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 17:40 Tandarei 06:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Bistrita 13:20 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:40 Targu Frumos 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 15:20 Marasesti 13:20 Covasna 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal
07:00
13:10 Gura Humorului 11:50 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 18:20 Pascani 13:30 Targu Jiu 17:50 Dumbrava 12:40 Hunedoara 16:30 Sovata 11:45 Sebes 15:50 Borsec 10:45 Aiud 15:10 Morareni 10:50 Sibiu 14:30 Targu Mures 11:45 Moinesti 20:10 Galati 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 11:40 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:30 Oradea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 18:10 Motca 13:15 Petrosani 17:00 Targu Neamt 12:30 Deva 16:20 Poiana Largului 11:30 Lancram 15:40 Toplita 10:30 Unirea 15:00 Reghin 11:00 Ramnicu Valcea 14:20 Falticeni 12:00 Comanesti 20:05 Tecuci 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 11:30 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 06:00 Bors 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 18:00 Cristesti 13:00 Hateg 16:50 Piatra Neamt 12:15 Simeria 16:10 Durau 11:15 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc 10:15 Turda 14:50 Medias 11:15 Vestem 20:30 Tulcea 12:20 Onesti 20:00 Barlad 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 11:25 Baia Mare 10:10 Gilau 07:30 Beius 04:00 Budapesta 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 18:30 Targu Frumos 13:40 Arad 17:55 Timisesti 12:50 Calan 16:40 Bicaz 12:00 Orastie 16:00 Grinties 11:00 Teius 15:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 14:40 Sighisoara 11:30 Fagaras 20:20 Braila 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia
Sosiri
De la Ora

20:10 Constanta 20:10 Giurgiu
00:00

20:10 Turnu Magurele
00:10

20:10 Corabia
00:20

20:10 Craiova
00:25

20:10 Mangalia 20:10 Alexandria
00:30

20:10 Medgidia 20:10 Filiasi
00:40

20:10 Slatina (Olt) 20:10 Hirsova
00:50

20:10 Tandarei
01:00

20:10 Filiasi
01:10

12:10 Tulcea
01:15

20:10 Rovinari
01:20

12:10 Braila
01:20

20:10 Isalnita
01:30

20:10 Targu Carbunesti
01:40

20:10 Motru
01:45

20:10 Resita
01:50

20:10 Caransebes
01:55

20:10 Lugoj 20:10 Slobozia
02:00

20:10 Timisoara
02:05

20:10 Bucuresti 20:10 Arad
02:10

20:10 Targu Jiu
02:20

20:10 Petrosani
02:25

20:10 Hateg
02:30

20:10 Calan
02:40

20:10 Hunedoara
02:50

20:10 Deva 20:10 Pitesti
03:00

12:10 Mangalia 12:10 Galati
03:00

20:10 Ramnicu Sarat
03:10

20:10 Campina 20:10 Simeria
03:20

12:10 Constanta
03:20

20:10 Sinaia 20:10 Orastie
03:30

12:10 Medgidia 12:10 Ianca
03:30

20:10 Sebes 20:10 Predeal
03:40

12:10 Calarasi
03:40

20:10 Lancram 20:10 Brasov
03:50

12:10 Cernavoda
03:50

12:10 Slobozia
03:55

20:10 Targu Secuiesc 20:10 Alba Iulia
04:00

12:10 Harsova
04:00

20:10 Sfantu Gheorghe
04:05

20:10 Covasna
04:10

12:10 Lehliu
04:10

20:10 Targu Ocna
04:20

12:10 Tandarei
04:20

20:10 Onesti 20:10 Teius
04:30

12:10 Faurei 12:10 Bucuresti
04:30

20:10 Comanesti
04:40

12:10 Pitesti 12:10 Tecuci
04:40

20:10 Aiud
04:45

20:10 Moinesti
04:50

12:10 Pitesti 12:10 Barlad
04:50

12:10 Ramnicu Valcea
04:55

20:10 Unirea 20:10 Fagaras
05:00

20:10 Vestem
05:10

12:10 Targoviste
05:10

20:10 Ramnicu Valcea
05:20

20:10 Sibiu
05:30

12:10 Husi
05:30

20:10 Miercurea Sibiului
05:40

12:10 Vaslui
05:40

20:10 Sighisoara
05:50

20:10 Tulcea 20:10 Medias 20:10 Turda
06:00

12:10 Sinaia 12:10 Iasi 12:10 Giurgiu
06:00

20:10 Braila
06:10

12:10 Alexandria 12:10 Podu Iloaiei
06:10

12:10 Turnu Magurele
06:15

20:10 Galati
06:20

12:10 Harlau 12:10 Predeal 12:10 Caracal
06:20

20:10 Tecuci
06:30

12:10 Flamanzi 12:10 Campina 12:10 Slatina (Olt)
06:30

20:10 Barlad
06:40

12:10 Botosani
06:40

12:10 Saveni
06:45

20:10 Husi
06:50

12:10 Darabani
06:50

20:10 Cluj Napoca 20:10 Cluj Napoca 20:10 Buzau
07:00

12:10 Dorohoi 12:10 Craiova
07:00

20:10 Focsani
07:10

12:10 Filiasi 12:10 Vanatori 12:10 Urziceni
07:10

20:10 Marasesti
07:20

12:10 Ploiesti 12:10 Drobeta Turnu Severin
07:20

20:10 Adjud
07:30

12:10 Buzau 12:10 Rovinari
07:30

20:10 Sascut
07:40

12:10 Resita 12:10 Ramnicu Sarat
07:40

20:10 Bacau
07:50

12:10 Caransebes
07:50

20:10 Roman
08:00

12:10 Focsani 12:10 Targu Jiu
08:00

20:10 Vaslui
08:10

12:10 Bumbesti Jiu
08:10

20:10 Negresti
08:20

12:10 Petrosani
08:20

20:10 Iasi
08:30

12:10 Marasesti 12:10 Hateg 12:10 Poiana Largului
08:30

12:10 Bicaz
08:35

20:10 Podu Iloaiei
08:40

12:10 Piatra Neamt 12:10 Hunedoara 12:10 Adjud
08:40

20:10 Deleni
08:50

12:10 Bacau 12:10 Deva
08:50

20:10 Harlau
09:00

12:10 Gheorgheni 12:10 Roman 12:10 Lugoj
09:00

20:10 Targu Frumos
09:10

12:10 Sovata 12:10 Timisoara 12:10 Targu Frumos
09:10

20:10 Pascani
09:20

12:10 Pascani 12:10 Arad
09:20

20:10 Motca
09:30

12:10 Miercurea Ciuc 12:10 Motca 12:10 Chisineu Cris
09:30

20:10 Cristesti
09:40

12:10 Targu Neamt 12:10 Odorheiu Secuiesc
09:40

20:10 Timisesti
09:50

12:10 Toplita 12:10 Falticeni 12:10 Salonta
09:50

12:10 Suceava
09:55

20:10 Dumbrava
10:00

12:10 Reghin 12:10 Gilau 12:10 Radauti
10:00

12:10 Gura Humorului
10:05

20:10 Targu Neamt
10:10

12:10 Campulung Moldovenesc 12:10 Onesti
10:10

20:10 Piatra Neamt
10:20

12:10 Moinesti
10:20

20:10 Bicaz
10:30

12:10 Comanesti 12:10 Vatra Dornei
10:30

20:10 Sovata
10:40

12:10 Covasna 12:10 Prundu Bargaului
10:40

20:10 Poiana Largului
10:50

12:10 Nasaud 12:10 Targu Secuiesc
10:50

20:10 Durau
11:00

12:10 Bistrita 12:10 Brasov
11:00

20:10 Grinties
11:05

20:10 Borsec
11:10

12:10 Beclean 12:10 Fagaras
11:10

20:10 Toplita
11:15

20:10 Miercurea Ciuc
11:20

12:10 Sibiu 12:10 Dej
11:20

12:10 Sebes
11:25

20:10 Sfantu Gheorghe
11:30

12:10 Gherla 12:10 Alba Iulia
11:30

12:10 Teius
11:35

20:10 Morareni
11:40

12:10 Aiud
11:40

20:10 Sighisoara
11:50

12:10 Targu Mures
11:50

20:10 Targu Mures
11:55

20:10 Falticeni
12:00

12:10 Turda
12:00

20:10 Suceava
12:05

20:10 Stefanesti
12:25

20:10 Botosani
12:30

20:10 Gura Humorului
12:35

20:10 Iacobeni
12:40

20:10 Borsa
12:45

20:10 Vatra Dornei
12:50

20:10 Prundu Bargaului
12:55

20:10 Bistrita
13:00

20:10 Beclean
13:05

20:10 Baia Mare
13:10

20:10 Dej
13:20

20:10 Cluj Napoca
13:30

12:10 Cluj Napoca
13:30

20:10 Cluj Napoca
13:40

12:10 Bontida
13:45

20:10 Gilau
13:50

12:10 Baia Mare
13:50

20:10 Huedin
13:55

20:10 Negreni
14:00

12:10 Satu Mare
14:00

20:10 Piatra Craiului
14:10

12:10 Zalau
14:10

12:10 Huedin
14:20

12:10 Alesd
14:30

20:10 Beius
14:40

20:10 Alesd
14:50

20:10 Oradea
18:00

12:10 Oradea
18:00

20:10 Bors
18:30

20:10 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.