la adresa - Mersul autobuzelor Odense Danemarca

la adresa

Odense, Danemarca

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:10
13:50 Targoviste 13:10 Arad 17:10 Mangalia 16:30 Cernavoda 15:50 Slobozia 15:10 Filiasi 14:30 Hunedoara 12:30 Barlad 11:50 Podu Iloaiei 11:10 Buzau 10:30 Adjud 09:50 Pascani 09:10 Suceava 08:30 Vatra Dornei 07:50 Piatra Neamt 07:00 Comanesti 06:20 Sebes 05:40 Targu Mures 02:30 Satu Mare 13:40 Deva 13:00 Sinaia 17:00 Constanta 16:20 Tulcea 15:40 Harsova 15:00 Targu Jiu 14:20 Bucuresti 12:20 Husi 11:40 Harlau 11:00 Ramnicu Sarat 10:20 Bacau 09:40 Motca 09:00 Radauti 08:20 Bistrita 07:40 Toplita 06:50 Brasov 06:10 Alba Iulia 05:30 Turda 02:10 Zalau 14:10 Pitesti 13:30 Lugoj 17:30 Giurgiu 16:50 Medgidia 16:10 Braila 15:30 Tandarei 14:50 Petrosani 12:50 Predeal 12:10 Vaslui 11:30 Botosani 10:50 Focsani 10:10 Roman 09:30 Targu Neamt 08:50 Gura Humorului 08:10 Dej 07:30 Reghin 06:40 Fagaras 06:00 Teius 05:00 Cluj Napoca 02:00 Oradea 14:00 Ramnicu Valcea 13:20 Timisoara 17:20 Alexandria 16:40 Calarasi 16:00 Galati 15:20 Craiova 14:40 Hateg 12:40 Tecuci 12:00 Iasi 11:20 Ploiesti 10:40 Marasesti 10:00 Targu Frumos 09:20 Falticeni 08:40 Campulung Moldovenesc 08:00 Bicaz 07:20 Onesti 06:30 Sibiu 05:50 Aiud 02:40 Baia Mare
07:20
13:40 Radauti 12:20 Turda 14:20 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 18:50 Mangalia 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 17:55 Harsova 14:50 Bicaz 05:20 Alesd 16:30 Galati 06:20 Baia Mare 16:20 Faurei 12:20 Dej 16:05 Husi 13:00 Prundu Bargaului 15:40 Flamanzi 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 13:50 Suceava 12:25 Targu Mures 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 17:50 Lehliu 15:00 Poiana Largului 05:30 Huedin 16:35 Braila 06:30 Bontida 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Beclean 16:10 Barlad 13:10 Vatra Dornei 15:20 Dorohoi 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 15:25 Darabani 14:00 Falticeni 12:30 Aiud 14:40 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 17:40 Tandarei 15:10 Vanatori 06:00 Zalau 16:15 Tecuci 12:00 Cluj Napoca 15:55 Iasi 12:40 Bistrita 15:35 Botosani 13:20 Campulung Moldovenesc 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Gura Humorului 15:30 Saveni 14:10 Targu Neamt 14:50 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Bucuresti 18:40 Constanta 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 18:00 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 05:00 Oradea 16:40 Tulcea 06:10 Satu Mare 16:25 Ianca 12:15 Gherla 16:00 Vaslui 12:50 Nasaud 15:45 Harlau 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti
08:10
17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 18:00 Cristesti 13:00 Hateg 16:50 Piatra Neamt 12:15 Simeria 16:10 Durau 11:15 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc 10:15 Turda 14:50 Medias 11:15 Vestem 20:30 Tulcea 12:20 Onesti 20:00 Barlad 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 11:30 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 06:00 Bors 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 18:30 Targu Frumos 13:40 Arad 17:55 Timisesti 12:50 Calan 16:40 Bicaz 12:00 Orastie 16:00 Grinties 11:00 Teius 15:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 14:40 Sighisoara 11:30 Fagaras 20:20 Braila 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 11:25 Baia Mare 10:10 Gilau 07:30 Beius 04:00 Budapesta 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 18:20 Pascani 13:30 Targu Jiu 17:50 Dumbrava 12:40 Hunedoara 16:30 Sovata 11:45 Sebes 15:50 Borsec 10:45 Aiud 15:10 Morareni 10:50 Sibiu 14:30 Targu Mures 11:45 Moinesti 20:10 Galati 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 11:50 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 20:00 Giurgiu 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 18:10 Motca 13:15 Petrosani 17:00 Targu Neamt 12:30 Deva 16:20 Poiana Largului 11:30 Lancram 15:40 Toplita 10:30 Unirea 15:00 Reghin 11:00 Ramnicu Valcea 14:20 Falticeni 12:00 Comanesti 20:05 Tecuci 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 11:40 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:30 Oradea
Sosiri
De la Ora

19:00 Giurgiu 19:00 Constanta
00:00

19:00 Turnu Magurele
00:10

19:00 Corabia
00:20

19:00 Craiova
00:25

19:00 Alexandria 19:00 Mangalia
00:30

19:00 Filiasi 19:00 Medgidia
00:40

19:00 Hirsova 19:00 Slatina (Olt)
00:50

19:00 Tandarei
01:00

19:00 Filiasi
01:10

09:20 Tulcea
01:15

19:00 Rovinari
01:20

09:20 Braila
01:20

19:00 Isalnita
01:30

19:00 Targu Carbunesti
01:40

19:00 Motru
01:45

19:00 Resita
01:50

19:00 Caransebes
01:55

19:00 Lugoj 19:00 Slobozia
02:00

05:10 Giurgiu
02:00

19:00 Timisoara
02:05

19:00 Arad 19:00 Bucuresti
02:10

05:10 Alexandria
02:10

19:00 Targu Jiu
02:20

05:10 Mangalia
02:20

19:00 Petrosani
02:25

19:00 Hateg
02:30

05:10 Constanta
02:30

05:10 Medgidia
02:35

19:00 Calan
02:40

05:10 Calarasi
02:40

05:10 Cernavoda
02:45

19:00 Hunedoara
02:50

05:10 Tulcea
02:50

05:10 Braila
02:55

19:00 Pitesti 19:00 Deva
03:00

09:20 Mangalia 09:20 Galati
03:00

05:10 Galati
03:00

05:10 Slobozia
03:05

19:00 Ramnicu Sarat
03:10

05:10 Harsova
03:10

05:10 Tandarei
03:15

19:00 Simeria 19:00 Campina
03:20

09:20 Constanta
03:20

05:10 Craiova
03:20

05:10 Filiasi
03:25

19:00 Orastie 19:00 Sinaia
03:30

09:20 Ianca 09:20 Medgidia
03:30

05:10 Targu Jiu
03:30

05:10 Petrosani
03:35

19:00 Predeal 19:00 Sebes
03:40

09:20 Calarasi
03:40

05:10 Hateg
03:40

05:10 Hunedoara
03:45

19:00 Brasov 19:00 Lancram
03:50

09:20 Cernavoda
03:50

05:10 Bucuresti
03:50

09:20 Slobozia
03:55

05:10 Pitesti
03:55

19:00 Alba Iulia 19:00 Targu Secuiesc
04:00

09:20 Harsova
04:00

05:10 Ramnicu Valcea
04:00

19:00 Sfantu Gheorghe
04:05

05:10 Targoviste
04:05

19:00 Covasna
04:10

09:20 Lehliu
04:10

05:10 Deva
04:10

05:10 Lugoj
04:15

19:00 Targu Ocna
04:20

09:20 Tandarei
04:20

05:10 Timisoara
04:20

05:10 Arad
04:25

19:00 Teius 19:00 Onesti
04:30

09:20 Faurei 09:20 Bucuresti
04:30

05:10 Sinaia
04:30

05:10 Predeal
04:35

19:00 Comanesti
04:40

09:20 Pitesti 09:20 Tecuci
04:40

19:00 Aiud
04:45

05:10 Tecuci
04:45

19:00 Moinesti
04:50

09:20 Barlad 09:20 Pitesti
04:50

05:10 Barlad
04:50

09:20 Ramnicu Valcea
04:55

05:10 Husi
04:55

19:00 Fagaras 19:00 Unirea
05:00

05:10 Vaslui
05:00

05:10 Iasi
05:05

19:00 Vestem
05:10

09:20 Targoviste
05:10

05:10 Podu Iloaiei
05:10

05:10 Harlau
05:15

19:00 Ramnicu Valcea
05:20

05:10 Botosani
05:20

05:10 Ploiesti
05:25

19:00 Sibiu
05:30

09:20 Husi
05:30

05:10 Buzau
05:30

05:10 Ramnicu Sarat
05:35

19:00 Miercurea Sibiului
05:40

09:20 Vaslui
05:40

05:10 Focsani
05:40

05:10 Marasesti
05:45

19:00 Sighisoara
05:50

05:10 Adjud
05:50

05:10 Bacau
05:55

19:00 Turda 19:00 Medias 19:00 Tulcea
06:00

09:20 Giurgiu 09:20 Iasi 09:20 Sinaia
06:00

05:10 Roman
06:00

05:10 Targu Frumos
06:05

19:00 Braila
06:10

09:20 Alexandria 09:20 Podu Iloaiei
06:10

05:10 Pascani
06:10

09:20 Turnu Magurele
06:15

05:10 Motca
06:15

19:00 Galati
06:20

09:20 Predeal 09:20 Caracal 09:20 Harlau
06:20

05:10 Targu Neamt
06:20

05:10 Falticeni
06:25

19:00 Tecuci
06:30

09:20 Flamanzi 09:20 Slatina (Olt) 09:20 Campina
06:30

05:10 Suceava
06:30

05:10 Radauti
06:35

19:00 Barlad
06:40

09:20 Botosani
06:40

05:10 Gura Humorului
06:40

09:20 Saveni
06:45

05:10 Campulung Moldovenesc
06:45

19:00 Husi
06:50

09:20 Darabani
06:50

05:10 Vatra Dornei
06:50

05:10 Bistrita
06:55

19:00 Cluj Napoca 19:00 Buzau 19:00 Cluj Napoca
07:00

09:20 Craiova 09:20 Dorohoi
07:00

05:10 Dej
07:00

19:00 Focsani
07:10

09:20 Vanatori 09:20 Urziceni 09:20 Filiasi
07:10

05:10 Bicaz
07:10

05:10 Piatra Neamt
07:15

19:00 Marasesti
07:20

09:20 Drobeta Turnu Severin 09:20 Ploiesti
07:20

05:10 Toplita
07:20

05:10 Reghin
07:25

19:00 Adjud
07:30

09:20 Buzau 09:20 Rovinari
07:30

05:10 Onesti
07:30

19:00 Sascut
07:40

09:20 Resita 09:20 Ramnicu Sarat
07:40

05:10 Comanesti
07:40

05:10 Brasov
07:45

19:00 Bacau
07:50

09:20 Caransebes
07:50

05:10 Fagaras
07:50

05:10 Sibiu
07:55

19:00 Roman
08:00

09:20 Targu Jiu 09:20 Focsani
08:00

05:10 Sebes
08:00

05:10 Alba Iulia
08:05

19:00 Vaslui
08:10

09:20 Bumbesti Jiu
08:10

05:10 Teius
08:10

05:10 Aiud
08:15

19:00 Negresti
08:20

09:20 Petrosani
08:20

05:10 Targu Mures
08:20

05:10 Turda
08:25

19:00 Iasi
08:30

09:20 Hateg 09:20 Poiana Largului 09:20 Marasesti
08:30

05:10 Cluj Napoca
08:30

09:20 Bicaz
08:35

05:10 Baia Mare
08:35

19:00 Podu Iloaiei
08:40

09:20 Adjud 09:20 Hunedoara 09:20 Piatra Neamt
08:40

05:10 Satu Mare
08:40

05:10 Zalau
08:45

19:00 Deleni
08:50

09:20 Bacau 09:20 Deva
08:50

19:00 Harlau
09:00

09:20 Roman 09:20 Lugoj 09:20 Gheorgheni
09:00

19:00 Targu Frumos
09:10

09:20 Timisoara 09:20 Sovata 09:20 Targu Frumos
09:10

19:00 Pascani
09:20

09:20 Pascani 09:20 Arad
09:20

19:00 Motca
09:30

09:20 Miercurea Ciuc 09:20 Motca 09:20 Chisineu Cris
09:30

19:00 Cristesti
09:40

09:20 Odorheiu Secuiesc 09:20 Targu Neamt
09:40

19:00 Timisesti
09:50

09:20 Falticeni 09:20 Salonta 09:20 Toplita
09:50

09:20 Suceava
09:55

19:00 Dumbrava
10:00

09:20 Gilau 09:20 Reghin 09:20 Radauti
10:00

09:20 Gura Humorului
10:05

19:00 Targu Neamt
10:10

09:20 Campulung Moldovenesc 09:20 Onesti
10:10

19:00 Piatra Neamt
10:20

09:20 Moinesti
10:20

19:00 Bicaz
10:30

09:20 Vatra Dornei 09:20 Comanesti
10:30

19:00 Sovata
10:40

09:20 Prundu Bargaului 09:20 Covasna
10:40

19:00 Poiana Largului
10:50

09:20 Targu Secuiesc 09:20 Nasaud
10:50

19:00 Durau
11:00

09:20 Bistrita 09:20 Brasov
11:00

19:00 Grinties
11:05

19:00 Borsec
11:10

09:20 Beclean 09:20 Fagaras
11:10

19:00 Toplita
11:15

19:00 Miercurea Ciuc
11:20

09:20 Dej 09:20 Sibiu
11:20

09:20 Sebes
11:25

19:00 Sfantu Gheorghe
11:30

09:20 Alba Iulia 09:20 Gherla
11:30

09:20 Teius
11:35

19:00 Morareni
11:40

09:20 Aiud
11:40

19:00 Sighisoara
11:50

09:20 Targu Mures
11:50

19:00 Targu Mures
11:55

19:00 Falticeni
12:00

09:20 Turda
12:00

19:00 Suceava
12:05

19:00 Stefanesti
12:25

19:00 Botosani
12:30

19:00 Gura Humorului
12:35

19:00 Iacobeni
12:40

19:00 Borsa
12:45

19:00 Vatra Dornei
12:50

19:00 Prundu Bargaului
12:55

19:00 Bistrita
13:00

19:00 Beclean
13:05

19:00 Baia Mare
13:10

19:00 Dej
13:20

19:00 Cluj Napoca
13:30

09:20 Cluj Napoca
13:30

19:00 Cluj Napoca
13:40

09:20 Bontida
13:45

19:00 Gilau
13:50

09:20 Baia Mare
13:50

19:00 Huedin
13:55

19:00 Negreni
14:00

09:20 Satu Mare
14:00

19:00 Piatra Craiului
14:10

09:20 Zalau
14:10

09:20 Huedin
14:20

09:20 Alesd
14:30

19:00 Beius
14:40

19:00 Alesd
14:50

19:00 Oradea
18:00

09:20 Oradea
18:00

05:10 Oradea
18:00

19:00 Bors
18:30

19:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.