Curse Teiuș - Gent
14:00
1z
14:00
Danytur
120€
Vezi detalii
Danytur
Voiaj Danytur SRL
Circulă doar luni, miercuri și vineri
Se utilizeaza autocar/microbuz in functie de nr de pasageri.
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 14:00 din stația Gara CFR Teius din Teiuș.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Romania - Germania
Veți ajunge la ora 14:00 în stația La adresa din Gent.
Durată: 1zi
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
120€
Sursa: Voiaj Danytur SRL | Ultima actualizare: 02/2024
18:00
1z 5h
23:00
Olimpia Travel
-
Vezi detalii
Olimpia Travel
Informaţii neactualizate de 5 ani. Spuneți-ne dacă mai circulă. (un comentariu)
Cursa pleacă la 18:00 din stația Gara CFR Teius din Teiuș.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Oradea - Liverpool
Veți ajunge la ora 23:00 +1 zi în stația Jabbeke 8490 din Gent.
Durată: 1zi 5h
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Olimpia Travel | Ultima actualizare: 01/2019