Curse Târgu Secuiesc - Pietroșița
07:55
3h 10m
11:05
Grup Atyc
-
Vezi detalii
Grup Atyc
GRUP ATYC SRL
Informaţii neactualizate de 1 ani. Se zice că circulă (43 comentarii)
Cursa pleacă la 07:55 din stația Peco Mol (iesirea spre Brasov) din Târgu Secuiesc.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul * Onesti-Brasov-Targoviste
Veți ajunge la ora 11:05 în stația Statie Pietrosita din Pietroșița.
Durată: 3h 10min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 11/2022