Curse Târgoviște - Nucet
Grup Atyc
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 05:15 din stația Grup Atyc - Str.T.Vladimirescu Nr.86 din Târgoviște.
Călătoriți cu Autocar pe traseul * Candesti Vale-Targoviste-Bucuresti
Veți ajunge la ora 05:40 în stația centru din Nucet.
L | M | M | J | V | S | D |
Grup Atyc
Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 36 comentarii
Cursa pleacă la 05:45 din stația Grup Atyc - Str.T.Vladimirescu Nr.86 din Târgoviște.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul @ Pucioasa-Targoviste-Bucuresti
Veți ajunge la ora 06:07 în stația centru din Nucet.
L | M | M | J | V | S | D |
Grup Atyc
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (14 comentarii)
Cursa pleacă la 07:08 din stația Grup Atyc - Str.T.Vladimirescu Nr.86 din Târgoviște.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul * Pucheni-Targoviste-Bucuresti
Veți ajunge la ora 07:32 în stația centru din Nucet.
L | M | M | J | V | S | D |
Grup Atyc
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (14 comentarii)
Cursa pleacă la 08:28 din stația Grup Atyc - Str.T.Vladimirescu Nr.86 din Târgoviște.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul * Pucheni-Targoviste-Bucuresti
Veți ajunge la ora 08:52 în stația centru din Nucet.
L | M | M | J | V | S | D |
Grup Atyc
Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 36 comentarii
Cursa pleacă la 09:25 din stația Grup Atyc - Str.T.Vladimirescu Nr.86 din Târgoviște.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul @ Pucioasa-Targoviste-Bucuresti
Veți ajunge la ora 09:52 în stația centru din Nucet.
L | M | M | J | V | S | D |
Grup Atyc
Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 36 comentarii
Cursa pleacă la 11:25 din stația Grup Atyc - Str.T.Vladimirescu Nr.86 din Târgoviște.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul @ Pucioasa-Targoviste-Bucuresti
Veți ajunge la ora 11:52 în stația centru din Nucet.
L | M | M | J | V | S | D |
Grup Atyc
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (14 comentarii)
Cursa pleacă la 12:08 din stația Grup Atyc - Str.T.Vladimirescu Nr.86 din Târgoviște.
Călătoriți cu Autocar pe traseul * Pucheni-Targoviste-Bucuresti
Veți ajunge la ora 12:32 în stația centru din Nucet.
L | M | M | J | V | S | D |
Grup Atyc
Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 36 comentarii
Cursa pleacă la 17:25 din stația Grup Atyc - Str.T.Vladimirescu Nr.86 din Târgoviște.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul @ Pucioasa-Targoviste-Bucuresti
Veți ajunge la ora 17:52 în stația centru din Nucet.
L | M | M | J | V | S | D |