Curse Târgoviște - Brașov
Grup Atyc
Informaţii neactualizate de 1 ani. Se zice că circulă (13 comentarii)
Cursa pleacă la 06:30 din stația Grup Atyc - Str.T.Vladimirescu Nr.86 din Târgoviște.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Targoviste - Sinaia - Brasov
Veți ajunge la ora 09:00 în stația PECO OMV-GARA C.F.R din Brașov.
L | M | M | J | V | S | D |
Grup Atyc
Informaţii neactualizate de 1 ani. Se zice că circulă (13 comentarii)
Cursa pleacă la 12:00 din stația Grup Atyc - Str.T.Vladimirescu Nr.86 din Târgoviște.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Targoviste - Sinaia - Brasov
Veți ajunge la ora 14:30 în stația PECO OMV-GARA C.F.R din Brașov.
L | M | M | J | V | S | D |
Grup Atyc
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (34 comentarii)
Cursa pleacă la 14:15 din stația Grup Atyc - Str.T.Vladimirescu Nr.86 din Târgoviște.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul # Targoviste-Brasov-Onesti
Veți ajunge la ora 16:45 în stația PECO OMV-GARA C.F.R din Brașov.
L | M | M | J | V | S | D |