Curse Tarancón - Roman
09:30
2z 10h
22:10
-
Vezi detalii
Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)
Cursa pleacă la 09:30 din stația Estacion de autobuses,C/General Emilio Villascusa din Tarancón.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO
Veți ajunge la ora 22:10 în stația Gara Mare E85 din Roman.
Durată: 2zile 10h
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024