Curse Sascut - Tecuci
Bilete disponibile online pe
Vezi detalii
TranSEvren
Opinii călătoriNu a circulat? Semnalați aici
Cursa pleacă la 11:35 din stația Centru din Sascut.
Călătoriți cu Midibus cu dotările pe traseul SV-R SUCEAVA - BRAILA - CONSTANTA
Veți ajunge la ora 12:50 în stația Autogara Tecuci - Gegi SRL din Tecuci.
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Cursă neregulată.
30lei
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 02/2024
Compania dvs. nu este listată?
Înscrieți-vă GRATUIT!