Curse Sărăsău - Belinț
06:39
9h 00m
16:32
-
Vezi detalii
AUTOGENN
CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (23 comentarii)
Cursa pleacă la 06:39 din stația Statie Autobuz din Sărăsău.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Oradea - Sighetu Marmatiei
Veți ajunge la ora 16:32 în stația Statie Belint din Belinț.
Durată: 9h 00min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 04/2024