Curse Santander - Iași
13:45
1z 6h
22:30
-
Vezi detalii
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 13:45 din stația Santander (Estacion de Autobuses) din Santander.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo
Veți ajunge la ora 22:30 în stația Autogara de Vest - Str. Moara de Foc nr. 15 din Iași.
Durată: 1zi 6h
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024