Curse Santander - Balș
13:45
22h 00m
13:50
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 13:45 din stația Santander (Estacion de Autobuses) din Santander.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo
Veți ajunge la ora 13:50 în stația Monumentul Eroilor (in Centru) din Balș.
Durată: 22h 00min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024