Curse Pucioasa - Cernat
14:40
3h 10m
17:50
Grup Atyc
-
Vezi detalii
Grup Atyc
GRUP ATYC SRL
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (34 comentarii)
Cursa pleacă la 14:40 din stația Trainica din Pucioasa.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul # Targoviste-Brasov-Onesti
Veți ajunge la ora 17:50 în stația Statie Cernat din Cernat.
Durată: 3h 10min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 07/2022