Curse Pina de Ebro - Nușfalău
16:10
1z 14h
08:35
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Circulă doar marți, miercuri, joi, sâmbătă și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)
Cursa pleacă la 16:10 din stația CEPSA din Pina de Ebro.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO
Veți ajunge la ora 08:35 în stația Centru din Nușfalău.
Durată: 1zi 14h
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024