Curse Pietroșița - Hărman
15:10
1h 50m
17:00
Grup Atyc
-
Vezi detalii
Grup Atyc
GRUP ATYC SRL
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (35 comentarii)
Cursa pleacă la 15:10 din stația Ramificatie din Pietroșița.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul # Targoviste-Brasov-Onesti
Veți ajunge la ora 17:00 în stația Statie Harman din Hărman.
Durată: 1h 50min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 07/2022