Curse Piacenza - Șărmășag
10:12
22h 38m
10:50
-
Vezi detalii
Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)
Cursa pleacă la 10:12 din stația Area de Servicio Nure Sud din Piacenza.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO
Veți ajunge la ora 10:50 în stația Sarmasag Gara CFR din Șărmășag.
Durată: 22h 38min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024