Curse Pericei - Pilas
11:46
2z 3h
16:12
130€
Vezi detalii
Circulă doar marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 11:46 din stația Intersectia DN 1H cu DC 103 din Pericei.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Romania-Franta-Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE
Veți ajunge la ora 16:12 +2 zile în stația Gasolinera A-49, Carrion de Los Cespedes din Pilas.
Durată: 2zile 3h
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
130€
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024