Curse Pedro Muñoz - Roşiori de Vede
07:30
2z 4h
14:15
-
Vezi detalii
Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)
Cursa pleacă la 07:30 din stația Estacion de Autobuses din Pedro Muñoz.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO
Veți ajunge la ora 14:15 în stația Str. Oltului, nr. 16 din Roşiori de Vede.
Durată: 2zile 4h
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024