Curse Pau - Zalău
19:45
12h 35m
10:20
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Circulă doar marți și joi
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 19:45 din stația Route de Bayonne din Pau.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo
Veți ajunge la ora 10:20 în stația Statie gara CFR din Zalău.
Durată: 12h 35min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024