Curse Pau - Pericei
19:45
11h 45m
09:30
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Circulă doar marți și joi
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 19:45 din stația Route de Bayonne din Pau.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo
Veți ajunge la ora 09:30 în stația Intersectia DN 1H cu DC 103 din Pericei.
Durată: 11h 45min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024