Curse Pau - Dorohoi
19:45
22h 01m
20:01
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 19:45 din stația Route de Bayonne din Pau.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo
Veți ajunge la ora 20:01 în stația AGENȚIA DIREKTASIG din Dorohoi.
Durată: 22h 01min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024