Curse Oituz - Pietroșița
06:50
4h 15m
11:05
Grup Atyc
-
Vezi detalii
Grup Atyc
GRUP ATYC SRL
Nu a circulat? Semnalați aici (43 comentarii)
Cursa pleacă la 06:50 din stația Statie Centru din Oituz.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul * Onesti-Brasov-Targoviste
Veți ajunge la ora 11:05 în stația Statie Pietrosita din Pietroșița.
Durată: 4h 15min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 11/2022