Curse Nucet - Căprioru
08:42
51m
09:33
Grup Atyc
-
Vezi detalii
Grup Atyc
GRUP ATYC SRL
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (un comentariu)
Cursa pleacă la 08:42 din stația Ramificatie din Nucet.
Călătoriți cu Autocar pe traseul @ Bucuresti - Targoviste - Candesti Vale
Veți ajunge la ora 09:33 în stația Statie Caprioru din Căprioru.
Durată: 51min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 11/2022