Curse Narbonne - Blaj
00:40
7h 00m
10:35
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Circulă doar luni, marți, miercuri, vineri, sâmbătă și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 00:40 din stația In fata garii SNCF din Narbonne.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo
Veți ajunge la ora 10:35 în stația Parcare Penny din Blaj.
Durată: 7h 00min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024