Curse Lançon-Provence - Buzău
02:00
1z 14h
17:55
-
Vezi detalii
Paul Trans Azur
Paul NiceAzur SRL
Cursa pleacă la 02:00 din stația Avenue de Saint Cyr FN din Lançon-Provence.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Franta - Romania
Veți ajunge la ora 17:55 în stația Autogara Nord - XXL din Buzău.
Durată: 1zi 14h
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Paul NiceAzur SRL | Ultima actualizare: 06/2023
03:02
1z 12h
17:40
-
Vezi detalii
Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)
Cursa pleacă la 03:02 din stația Avenue de Saint Cyr FN din Lançon-Provence.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO
Veți ajunge la ora 17:40 în stația Aleea Veteranilor, lot 80 din Buzău.
Durată: 1zi 12h
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024