Curse Gura Ialomiței - Hanul Ancutei
Bilete disponibile online pe
Vezi detalii
TranSEvren
Opinii călătoriNu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 08:50 din stația Centru din Gura Ialomiței.
Călătoriți cu Midibus cu dotările pe traseul SV-T CONSTANTA - BRAILA - SUCEAVA
Veți ajunge la ora 16:30 în stația Statie Hanul Ancutei din Hanul Ancutei.
Durată: 7h 40min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
Cursă neregulată.
120lei
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 02/2024
Compania dvs. nu este listată?
Înscrieți-vă GRATUIT!