Curse Gijón - Filiași
11:00
22h 05m
11:05
-
Vezi detalii
Circulă doar marți, joi și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 11:00 din stația Estacion ALSA C din Gijón.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo
Veți ajunge la ora 11:05 în stația Str. Emil Racoteanu 217 din Filiași.
Durată: 22h 05min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024