Curse Gibraleón - Reghin
20:30
14h 45m
14:10
-
Vezi detalii
Circulă doar marți, joi și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)
Cursa pleacă la 20:30 din stația DIA, Avda. De Cristo de la Sangre din Gibraleón.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE
Veți ajunge la ora 14:10 în stația Reghin (Autogara Tram) din Reghin.
Durată: 14h 45min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024