Curse Gibraleón - Bacău
20:30
18h 18m
16:33
-
Vezi detalii
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)
Cursa pleacă la 20:30 din stația DIA, Avda. De Cristo de la Sangre din Gibraleón.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE
Veți ajunge la ora 16:33 în stația Autogara Transport Bistrita SA din Bacău.
Durată: 18h 18min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024