Curse General Scărișoreanu - Lazu
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (10 comentarii)
Cursa pleacă la 05:30 din stația Statie DJ392 (14) din General Scărișoreanu.
Călătoriți cu Midibus pe traseul TUFANI - DUMBRAVENI - INDEPENDENTA - PLOPENI -CONSTANTA
Veți ajunge la ora 06:06 în stația Drum principal din Lazu.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)
Cursa pleacă la 06:00 din stația Statie DJ392 (14) din General Scărișoreanu.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul NEGRU VODA - CHIRNOGENI - GENERAL SCARISOREANU-CONSTANTA
Veți ajunge la ora 06:30 în stația Drum principal din Lazu.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (10 comentarii)
Cursa pleacă la 06:00 din stația Statie DJ392 (14) din General Scărișoreanu.
Călătoriți cu Midibus pe traseul TUFANI - DUMBRAVENI - INDEPENDENTA - PLOPENI -CONSTANTA
Veți ajunge la ora 06:35 în stația Drum principal din Lazu.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (10 comentarii)
Cursa pleacă la 06:40 din stația Statie DJ392 (14) din General Scărișoreanu.
Călătoriți cu Midibus pe traseul TUFANI - DUMBRAVENI - INDEPENDENTA - PLOPENI -CONSTANTA
Veți ajunge la ora 07:20 în stația Drum principal din Lazu.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (10 comentarii)
Cursa pleacă la 08:10 din stația Statie DJ392 (14) din General Scărișoreanu.
Călătoriți cu Midibus pe traseul TUFANI - DUMBRAVENI - INDEPENDENTA - PLOPENI -CONSTANTA
Veți ajunge la ora 08:35 în stația Drum principal din Lazu.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)
Cursa pleacă la 08:50 din stația Statie DJ392 (14) din General Scărișoreanu.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul NEGRU VODA - CHIRNOGENI - GENERAL SCARISOREANU-CONSTANTA
Veți ajunge la ora 09:20 în stația Drum principal din Lazu.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (10 comentarii)
Cursa pleacă la 09:20 din stația Statie DJ392 (14) din General Scărișoreanu.
Călătoriți cu Midibus pe traseul TUFANI - DUMBRAVENI - INDEPENDENTA - PLOPENI -CONSTANTA
Veți ajunge la ora 09:56 în stația Drum principal din Lazu.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (10 comentarii)
Cursa pleacă la 11:20 din stația Statie DJ392 (14) din General Scărișoreanu.
Călătoriți cu Midibus pe traseul TUFANI - DUMBRAVENI - INDEPENDENTA - PLOPENI -CONSTANTA
Veți ajunge la ora 11:55 în stația Drum principal din Lazu.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (10 comentarii)
Cursa pleacă la 13:04 din stația Statie DJ392 (14) din General Scărișoreanu.
Călătoriți cu Midibus pe traseul TUFANI - DUMBRAVENI - INDEPENDENTA - PLOPENI -CONSTANTA
Veți ajunge la ora 13:40 în stația Drum principal din Lazu.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)
Cursa pleacă la 13:20 din stația Statie DJ392 (14) din General Scărișoreanu.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul NEGRU VODA - CHIRNOGENI - GENERAL SCARISOREANU-CONSTANTA
Veți ajunge la ora 13:50 în stația Drum principal din Lazu.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (10 comentarii)
Cursa pleacă la 15:04 din stația Statie DJ392 (14) din General Scărișoreanu.
Călătoriți cu Midibus pe traseul TUFANI - DUMBRAVENI - INDEPENDENTA - PLOPENI -CONSTANTA
Veți ajunge la ora 15:40 în stația Drum principal din Lazu.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (10 comentarii)
Cursa pleacă la 16:20 din stația Statie DJ392 (14) din General Scărișoreanu.
Călătoriți cu Midibus pe traseul TUFANI - DUMBRAVENI - INDEPENDENTA - PLOPENI -CONSTANTA
Veți ajunge la ora 16:55 în stația Drum principal din Lazu.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)
Cursa pleacă la 16:35 din stația Statie DJ392 (14) din General Scărișoreanu.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul NEGRU VODA - CHIRNOGENI - GENERAL SCARISOREANU-CONSTANTA
Veți ajunge la ora 17:05 în stația Drum principal din Lazu.
L | M | M | J | V | S | D |
TRASEU REGULAT
Nu a circulat? Semnalați aici (10 comentarii)
Cursa pleacă la 18:04 din stația Statie DJ392 (14) din General Scărișoreanu.
Călătoriți cu Midibus pe traseul TUFANI - DUMBRAVENI - INDEPENDENTA - PLOPENI -CONSTANTA
Veți ajunge la ora 18:40 în stația Drum principal din Lazu.
L | M | M | J | V | S | D |