Curse Găești - Picior de Munte
19:30
15m
19:45
Grup Atyc
-
Vezi detalii
Grup Atyc
GRUP ATYC SRL
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (25 comentarii)
Cursa pleacă la 19:30 din stația Autogara Grup Atyc din Găești.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul * Sibiu-Targoviste-Ploiesti
Veți ajunge la ora 19:45 în stația Picior de Munte din Picior de Munte.
Durată: 15min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 11/2022