Curse Flămânzi - Gonàrs
01:15
1z 3h
05:51
110€
Vezi detalii
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (11 comentarii)
Cursa pleacă la 01:15 din stația Statie autobuz 6 Drumuri din Flămânzi.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Romania-Franta-Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO
Veți ajunge la ora 05:51 în stația Area de Servicio Gonars din Gonàrs.
Durată: 1zi 3h
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
110€
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024