Curse Filiași - Gijón
11:30
1z 23h
11:55
150€
Vezi detalii
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici
Cursa pleacă la 11:30 din stația Str. Emil Racoteanu 217 din Filiași.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Romania-Franta-Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo
Veți ajunge la ora 11:55 +2 zile în stația Estacion ALSA C din Gijón.
Durată: 1zi 23h
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
150€
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024