Curse Cernat - Târgu Secuiesc
17:50
10m
18:00
Grup Atyc
-
Vezi detalii
Grup Atyc
GRUP ATYC SRL
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (35 comentarii)
Cursa pleacă la 17:50 din stația Statie Cernat din Cernat.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul # Targoviste-Brasov-Onesti
Veți ajunge la ora 18:00 în stația Peco Mol (iesirea spre Brasov) din Târgu Secuiesc.
Durată: 10min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 07/2022