Curse Cernat - Oituz
17:50
1h 15m
19:05
Grup Atyc
-
Vezi detalii
Grup Atyc
GRUP ATYC SRL
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (34 comentarii)
Cursa pleacă la 17:50 din stația Statie Cernat din Cernat.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul # Targoviste-Brasov-Onesti
Veți ajunge la ora 19:05 în stația Statie Centru din Oituz.
Durată: 1h 15min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 07/2022