Curse Bollullos par del Condado - Roman
23:20
20h 35m
22:10
Tabita Tour
-
Vezi detalii
Tabita Tour
Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)
Cursa pleacă la 23:20 din stația LIDL, Avda. 28 Febrero din Bollullos par del Condado.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE
Veți ajunge la ora 22:10 în stația Gara Mare E85 din Roman.
Durată: 20h 35min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 02/2024