Curse Bicaz - Gheorgheni
RAMYS TOUR
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.
CURSA SUSPENDATA INCEPAND CU 29.04.2024
Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)
Cursa pleacă la 06:25 din stația Bicaz - Centru din Bicaz.
Călătoriți cu Minivan pe traseul PIATRA NEAMT-CLUJ NAPOCA
Veți ajunge la ora 07:40 în stația Liceul Solomon Erno din Gheorgheni.
L | M | M | J | V | S | D |
- 004.0753.065.900
Numere de telefon
DISPECERAT L-V: 07-19
S-D: 09-13
CONDUCATOR AUTO
PE PERIOADA CURSEI
- Trimite mesaj
- Pagină operator
Circulă începând cu 06.05.2024 .
NU CIRCULA!!!
Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut
Nu a circulat? Semnalați aici (26 comentarii)
Cursa pleacă la 07:20 din stația Statie Bicaz din Bicaz.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Piatra Neamt - Bicaz - Lacu Rosu - Gheorgheni - Sarmas - Toplita - Deda - Reghin - Targu Mures - Clu
Veți ajunge la ora 08:45 în stația Liceul Solomon Erno din Gheorgheni.
L | M | M | J | V | S | D |
Transbus Codreanu
Informaţii neactualizate de 5 ani. Spuneți-ne dacă mai circulă. (12 comentarii)
Cursa pleacă la 08:12 din stația Statie Bicaz din Bicaz.
Călătoriți cu Autocar pe traseul 6 Piatra Neamt - Brasov
Veți ajunge la ora 09:59 în stația Autogara Balint Trans din Gheorgheni.
L | M | M | J | V | S | D |
Voion Trans SRL
circula alternativ cu alt operator de transport
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (22 comentarii)
Cursa pleacă la 08:30 din stația Bicaz - Centru din Bicaz.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Iasi - Oradea
Veți ajunge la ora 10:30 în stația Autogara Balint Trans din Gheorgheni.
L | M | M | J | V | S | D |
Toate locurile sunt ocupate.
Program rezervari: 08:00-20:00. telefon fix 0332464562/ mobil 0749226971/ 0748136552
Nu a circulat? Semnalați aici (28 comentarii)
Cursa pleacă la 08:30 din stația Bicaz - Centru din Bicaz.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Iasi - Oradea
Veți ajunge la ora 09:50 în stația Liceul Solomon Erno din Gheorgheni.
Cursă neregulată.
Transbus Codreanu
Informaţii neactualizate de 5 ani. Se zice că circulă (13 comentarii)
Cursa pleacă la 13:15 din stația Statie Bicaz din Bicaz.
Călătoriți cu Autocar pe traseul 10 Targu Neamt - Brasov
Veți ajunge la ora 14:48 în stația Autogara Balint Trans din Gheorgheni.
L | M | M | J | V | S | D |
Toate locurile sunt ocupate.
Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.
Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)
Cursa pleacă la 14:45 din stația Bicaz - Centru din Bicaz.
Călătoriți cu Midibus cu dotările pe traseul TR-CJ1 Roman - Cluj Napoca
Veți ajunge la ora 16:14 în stația Centru din Gheorgheni.
L | M | M | J | V | S | D |