Curse Beiuș - Grădinari
AUTOGENN
Nu a circulat? Semnalați aici (29 comentarii)
Cursa pleacă la 08:00 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Oradea - Stei - Deva
Veți ajunge la ora 08:05 în stația Statie Gradinari din Grădinari.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 08:10 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 08:20 în stația Statie Gradinari din Grădinari.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 10:10 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 10:20 în stația Statie Gradinari din Grădinari.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar sâmbătă și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 11:55 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 12:05 în stația Statie Gradinari din Grădinari.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar sâmbătă și duminică
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 13:55 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 14:05 în stația Statie Gradinari din Grădinari.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 13:55 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 14:05 în stația Statie Gradinari din Grădinari.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 15:25 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 15:35 în stația Statie Gradinari din Grădinari.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 16:10 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 16:20 în stația Statie Gradinari din Grădinari.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 16:40 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 16:50 în stația Statie Gradinari din Grădinari.
L | M | M | J | V | S | D |
AUTOGENN
Nu a circulat? Semnalați aici (29 comentarii)
Cursa pleacă la 17:05 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Oradea - Stei - Deva
Veți ajunge la ora 17:10 în stația Statie Gradinari din Grădinari.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 17:55 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 18:05 în stația Statie Gradinari din Grădinari.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 18:55 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 19:05 în stația Statie Gradinari din Grădinari.
L | M | M | J | V | S | D |
Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)
Cursa pleacă la 20:25 din stația Judecatorie din Beiuș.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Oradea - Beius - Stei - Baita
Veți ajunge la ora 20:35 în stația Statie Gradinari din Grădinari.
L | M | M | J | V | S | D |